Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ЦЪРВУЛЕ, КОНДОМЕ,

тази песен излезе точно преди 13 години - имаш ли готинки спомени на нея? :) 

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Никакви факти не си изложил, а измислени от теб неща.

Колкото до Цура и "Болка моя"...

Яж  лачената гучи "чанта" на Цури.

 

🤣🤣

Всичко си стои в ютюб,провери и тогава лай.😀

Неща на Гучи мога и сам да си позволя без да се мачкам с Шиши.

Толкова от мен,не ми отговаряй,а си живей в паралелния свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Cally-Pressyfan' каза:

ЦЪРВУЛЕ, КОНДОМЕ,

тази песен излезе точно преди 13 години - имаш ли готинки спомени на нея? :) 

 

 

Келче, единствените спомени на Геринска песен са на "Сини очи", мисля че същата година излезе.

Имаше един съученик Козирог - нацепеняк, като ходихме на диско, ме поздравяваше с песента и се хипнотизираше от светлия ми взор. На 2 големи си позволяваше и повече, докато в един момент на мен не ми писна от набезите му, и го гепих за топките пред всички. Нацепенякът се облещи, стана му неудобно. Впоследствие се оказах в компания с негов много добър приятел, стана въпрос, че сме съученици. Тогава аз бях пийнал и се разговорих. На другия ден онзи му беше изпял всичко иии... така приключиха отношенията ни с батката Козирог. :D

Иначе музиката на твоята песен супер много прилича на Геринската "Твоя бях". Приятно звучене. Токича изумяваше как може да претопля една манжда по десет пъти и хората все пак да я сърбат отново и отново. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, TSARvul каза:

Келче, единствените спомени на Геринска песен са на "Сини очи", мисля че същата година излезе.

Имаше един съученик Козирог - нацепеняк, като ходихме на диско, ме поздравяваше с песента и се хипнотизираше от светлия ми взор. На 2 големи си позволяваше и повече, докато в един момент на мен не ми писна от набезите му, и го гепих за топките пред всички. Нацепенякът се облещи, стана му неудобно. Впоследствие се оказах в компания с негов много добър приятел, стана въпрос, че сме съученици. Тогава аз бях пийнал и се разговорих. На другия ден онзи му беше изпял всичко иии... така приключиха отношенията ни с батката Козирог. :D

 Иначе музиката на твоята песен супер много прилича на Геринската "Твоя бях". Приятно звучене. Токича изумяваше как може да претопля една манжда по десет пъти и хората все пак да я сърбат отново и отново. :)

Как го гепи? Причини ли му болка или беше нежен? ;о

Ами всичките Токичови парчета, въпреки еднаквото звучене и елементарните текстове "чакала-плакала" бяха някак много прости в добрия смисъл на думата, по-близки до хората, по-магнетични и романтични, затова сега са ни много носталгични.  :) Вярно не правеше кючечета, но няма перфектни хора :( 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Как го гепи? Причини ли му болка или беше нежен? ;о

Ами всичките Токичови парчета, въпреки еднаквото звучене и елементарните текстове "чакала-плакала" бяха някак много прости в добрия смисъл на думата, по-близки до хората, по-магнетични и романтични, затова сега са ни много носталгични.  :) Вярно не правеше кючечета, но няма перфектни хора :( 

Как нежно бе, исках да го отблъсна и засрамя. Не със сила, която да го остави без деца, но достатъчно силно.

Токича видяхме как може да прави и роматично чалга звучене с елементи на шлагер, както и откровена електрона хаус музика. Според мен е можел да прави и кючечета, всъщност някои от песните на Малина бяха мазнички...

Простички песни, които изкарваха емоция от хората - позитивна емоция, а не като сега "Мъжете кърти, жените мъртви".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TSARvul каза:

В ХотАрена днес няма ли да пуснат новина, че Татяна става на 41 години и скоро влиза в менопаузата?

Не, според мен ще излезе някоя помпозна статия за скъп подарък, нещо уникално, която очарователната рожденица, най-секси тяло и топ звезда е получила за рождения си ден.

 

Любим трак!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Не, според мен ще излезе някоя помпозна статия за скъп подарък, нещо уникално, която очарователната рожденица, най-секси тяло и топ звезда е получила за рождения си ден.

 

Любим трак!

 

Ха ха ха и мен много ме кефи песента на Татяна. И Ladies Night беше готино чалга попадение. :D Ама любимите ми остават Да сме квит, Допинг и А уж не бях такава! ❤️ От старите Страст в очите, Страстта ми провокирай, Хиляди сълзи, Ти-моя съдба, Дадох, Сбогом, моя любов, Кажи ми ти и Биди фер са супер яките попадения! ❤️ Днес има рожден ден Татянчето. Да е жива и здрава и пак да пусне нещо като тия яки песни.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ха ха ха и мен много ме кефи песента на Татяна. И Ladies Night беше готино чалга попадение. :D Ама любимите ми остават Да сме квит, Допинг и А уж не бях такава! ❤️ От старите Страст в очите, Страстта ми провокирай, Хиляди сълзи, Ти-моя съдба, Дадох, Сбогом, моя любов, Кажи ми ти и Биди фер са супер яките попадения! ❤️ Днес има рожден ден Татянчето. Да е жива и здрава и пак да пусне нещо като тия яки песни.

С тази песен й станах фен!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

С тази песен й станах фен!

 

Брутална е! Аз също от нея я харесах и започнах да следя какво прави.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Брутална е! Аз също от нея я харесах и започнах да следя какво прави.

И тази беше много яка:

https://www.vbox7.com/play:42af4fb1

А тази я скъсваха от въртене с различни тв версии:

https://www.vbox7.com/play:c7675970

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента "ОХ, СТОМАХА" беляза началото на революционна промяна в имиджа на Татяна Георгиева Къцова.

 

 

  • Confused 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли периода когато Сонче беше готова да измести Галя и Прес от върха? След този тотален хит, който тресеше държавата цяла година, направи и чуждестранен проект с изпълнител от Турция дето заслушаваше да се ротира по MTV и да покори Америка! Накрая направи и песен за България, в която включи най-големите национални герои.
Лидерката която заслужавахме!!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Днес Аня не ни интересува. Продължаваме хитовия маратон!

 

Като малък този трак много ме радваше. Това с поздравите по Планета вече що го няма?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...