Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Зариби ли те вече на Галена и Миле? 🤪🤪🤪

Ми сякаш повече от преди. Ма то няма какво да се слуша, много шейбинска година.

Радвам се, че рекордът е нейн. Обаче този трафик в хрончен план не е задоволителен. В сравнение с другите рекордьори се движим лееко по-добре, обаче от парчето се очаква да генерира интерес в цяла Бивша Югославия, която е с към 20 милиона население. Вижда се, че песента се слуша основно от българи.

Мен ме изумява успеха на "Феноменален". Въобще и двата големи хита с участието на Галена от миналата година се оказаха със страхотен staying power. Шефалина е на прага на 21-вия си милион. Соловото парче пък ще стане най-големия й хит в youtube. Добре сме.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 36 минути, Гальо каза:

Какво стана с премиерата на Джулия и гаджето и?

Може би се изплашиха от Акула и са решили да го забавят, за да со подсигурят място в тренда... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Може би се изплашиха от Акула и са решили да го забавят, за да со подсигурят място в тренда... 

Е те обявиха датата още миналата седмица. 

Сигурно до час два ще я качат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, TSARvul каза:

Добре сме.

По гледания:

Моро му < Не се изтриваш 

Просто шоу < Обратно в играта

Феноменален < Да гори в любов

Сърце < Изтрезняваш ли

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По гледания:

Моро му < Не се изтриваш 

Просто шоу < Обратно в играта

Феноменален < Да гори в любов

Сърце < Изтрезняваш ли

И двете станаха супер еднообразни. И при двете 3/4 са дело на Ганев. Преди години бяха много по-разнообразни. Галена в АЗ беше работила с около 8-9 различни автора. Преслава в ''Как ти стои'' също с доста повече. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Моро му < Не се изтриваш 

Просто шоу < Обратно в играта

Феноменален < Да гори в любов

Сърце < Изтрезняваш ли

"Шефката" слага в малкия си джоб всички изброени от теб като общи гледания, а "Феноменален" към днешна дата прави с 10К повече гледания от "Да гори в любов". Дуета е наравно с "Изтрезняваш ли", но съм почти сигурна, че ще задържи гледанията си по-дълго. Ако обаче сложим още около 20К дневно от фен клипчето и ги минава даже. Ама айде да не съм толкова гадна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

И двете станаха супер еднообразни. И при двете 3/4 са дело на Ганев. Преди години бяха много по-разнообразни. Галена в АЗ беше работила с около 8-9 различни автора. Преслава в ''Как ти стои'' също с доста повече. 

Така е в целия жанр вече. 80% работят с Ганев, напоследък много малко с Пашев. От години не се сещам за песни на Калин Димитров или Цветан Спасов.

Кости и Оцко ги отсвириха. С Драганински работят единици.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

"Шефката" слага в малкия си джоб всички изброени от теб като общи гледания, а "Феноменален" към днешна дата прави с 10К повече гледания от "Да гори в любов". Дуета е наравно с "Изтрезняваш ли", но съм почти сигурна, че ще задържи гледанията си по-дълго.

Чак пък в малкия джоб. Например разликата с "Не се изтриваш" и "Да гори в любов" е от порядъка на 3-4 милиона.

Освен това няма единно клипче. Като класираш клиповете на Галена по популярност в Ютуб, "Шефката" изобщо не излиза на първите места.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Така е в целия жанр вече. 80% работят с Ганев, напоследък много малко с Пашев. От години не се сещам за песни на Калин Димитров или Цветан Спасов.

Кости и Оцко ги отсвириха. С Драганински работят единици.

Това, че целия жанр работи с него не означава, че те двете също трябва да го правят. Като лидерки и певици фрашкани с пари спокойно може да си позволят някакъв експеримент и да заложат отново на такива автори като Калин, Цветан, че дори и Лобошки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Това, че целия жанр работи с него не означава, че те двете също трябва да го правят. Като лидерки и певици фрашкани с пари спокойно може да си позволят някакъв експеримент и да заложат отново на такива автори като Калин, Цветан, че дори и Лобошки.

Те като лидерки първо не трябва да търсят комерс хит, скъпа. А точно това правят и залагат на сигурното.

Но пък са много по-добре от Анелия например, там нещата са трагикомични.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

 🤪🤪🤪

 

*Фен-видеото на Галин и Лидия с 2-та милиона е изтрито.

Да го бяха изтрили преди да натрупа такива гледания... Много тъпо. Редовно прецакват така Галин. На Галена и Миле не са го изтрили все още. 

Колкото до Акула странно е че в слабите дни е правила повече гледания от събота, но не намирам някаква конспирация в това. Ново парче, набирало е популярност, а и тренда много спомогна за бързото развитие на песента.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Те като лидерки първо не трябва да търсят комерс хит, скъпа. А точно това правят и залагат на сигурното.

Но пък са много по-добре от Анелия например, там нещата са трагикомични.

Ми повечето вечни хитове на Преслава са далеч от комерс тупалки. ;)

Анелия не става за пример ако се говори за кариера. Изпълнителка с по 10 песни на година без никаква концепция. Но примерно при Емилия към днешна дата ''Обичай ме'' прави тройно повече гледания от големия хит ''Калифорния''. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Чак пък в малкия джоб. Например разликата с "Не се изтриваш" и "Да гори в любов" е от порядъка на 3-4 милиона.

Освен това няма единно клипче. Като класираш клиповете на Галена по популярност в Ютуб, "Шефката" изобщо не излиза на първите места. 

Е да, ама при наличието на толкова гледания от другите клипчета, няма как да не се зачитат, коментирали сме го вече. Как искаш ютуб да ги класира, като не са от един клип? Сумирано обаче, везните са в друга посока. Иначе и "Не се изтриваш" и "Да гори в любов" са хитове и хубави песни, които си заслужават гледанията, за разлика от "Изтрезняваш ли", която мирише на забрава след някой друг месец въпреки многото си гледания.

Деса прави по 130К, добре е, но очаквах повече при положение, че това е най-яката й песен от много време и след дългата суша на която подложи феновете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

-А., вече не припадаш ли по кралица Преси? :cry2:

Още я харесвам, но ме дразни, че работи само с едни и същи автори. Пък и вече не е толкова активна. Преди тя бълваше а Галена не. Сега е обратното.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Още я харесвам, но ме дразни, че работи само с едни и същи автори. Пък и вече не е толкова активна. Преди тя бълваше а Галена не. Сега е обратното.

Според мен така е по-добре. Да не се изчерпва бързо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Според мен така е по-добре. Да не се изчерпва бързо.

Е спокойно, след 2 месеца ще чуем поредната песен от Ганев, където пее за мъжете и как е ревала цяла вечер и се е пропила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Е спокойно, след 2 месеца ще чуем поредната песен от Ганев, където пее за мъжете и как е ревала цяла вечер и се е пропила. 

Така го казваш, сякаш при Галена положението не е същото от години. И при Галош няма никакво разнообразие от към звучене. Като всички други Пайнерки е. Една Емилия е далеч по разнообразна между другото. Въпреки, че повечето и песни са флопове, поне не са банални до болка. 

Преслава поне залага осносно на себе си в проектите си и затова успехите са лично нейни, докато при Галена в успеха и имат пръст дуетните и половинки. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

"Шефката" слага в малкия си джоб всички изброени от теб като общи гледания, а "Феноменален" към днешна дата прави с 10К повече гледания от "Да гори в любов". Дуета е наравно с "Изтрезняваш ли", но съм почти сигурна, че ще задържи гледанията си по-дълго. Ако обаче сложим още около 20К дневно от фен клипчето и ги минава даже. Ама айде да не съм толкова гадна. :3fdb8960598fa63e:

Да не говорим, че the record breaker "Изтрезняваш ли" скоро ще падне под "Феноменален", а излезна 3 месеца по-късно. :D

Преслава кога смята да я изпее цялата на живо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Stela каза:

Деса прави по 130К, добре е, но очаквах повече при положение, че това е най-яката й песен от много време и след дългата суша на която подложи феновете си.

Деса нека прави по 130К. Тя и "И това ще преживея" не се представяше кой знае колко добро в началото, но си направи трафика с течение на времето. Мисля, че има 11 милиона в момента. Новата песен според мен ще има сходна съдба, трябва й повече време да я научат хората. Липсата в Тренда изигра лоша шега.

Деса по принцип максимум до началото на пролетта 2020 няма да й върви особено, но след това ще се съвземе. Мисля, че ще си оправи и здравословните проблеми до тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравняват Галена с Преслава по критерий "еднообразно звучене". Леле майко, тебе Ленке ле!

Галена винаги е била еталон за разнообразие, това е една от причините да се издигне толкова в последните 10 години.

Дори и последната година: Дай ми любов, Маракеш, Шефката, Феноменален и Сърце са различни една от друга песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...