Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, NazzkO каза:

Ако тая простотия и тия две селски кифли предизвикват толкова интерес и то у предимно детска аудитория, то нещата са трагични.

Мисля, че си много краен. Не забравяй, че нашата пробо с Мъжете всичко искат. Тепърва малките ще развият потенциала си в други жанрове и по смислени проекти. Очевидно е, че нилоя дърта ковра не предизвиква вече такъв интерес, каквито малките предизвикват с тази песен, която дори не е нещо особено. Не ми се мисли ако песента беше по добра, какъв взрив щеше да бъде. 

 

Галин е добър продуцент. Точно нещо такова им трябва, за да тръгнат успешно по участия. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не изключвам възможността да са купували, но няма нищо странно в това две млади имена да предизвикват интерес. Вижте на концерта в Арена каква еуфория беше по Теофиков.

В чалгата (и по-специално при жените), последните читави дебюти бяха Цветелина Янева и Теди Александрова, които стартираха преди ... 10 години. Има огромна суша за млади имена. 

Трябва този жанр да се движи на някъде, че е здраво зациклил. Топ имената са същите, които бяха такива и преди 10-15 години и то поради факта, че няма кой да дойде след тях.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Аз все още не изключвам възможността да са купували, но няма нищо странно в това две млади имена да предизвикват интерес. Вижте на концерта в Арена каква еуфория беше по Теофиков.

В чалгата (и по-специално при жените), последните читави дебюти бяха Цветелина Янева и Теди Александрова, които стартираха преди ... 10 години. Има огромна суша за млади имена. 

Трябва този жанр да се движи на някъде, че е здраво зациклил. Топ имената са същите, които бяха такива и преди 10-15 години и то поради факта, че няма кой да дойде след тях.

Точно. Таргета 12-18 се интересува от тийн сензации, а не от застаряващи и амортизирани певици, каквито са за съжаление повечето вече. Тоест последните години не е бил проблема в това, че младите не слушали фолк, а че не е бил поднесен от подходящите имена. 

Малките са едни достойни наследничко на Преслава и ДесиСлава. Нещо, което нито Цура, нито Теда бяха. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Точно. Таргета 12-18 се интересува от тийн сензации, а не от застаряващи и амортизирани певици, каквито са за съжаление повечето вече. Тоест последните години не е бил проблема в това, че младите не слушали фолк, а че не е бил поднесен от подходящите имена. 

Малките са едни достойни наследничко на Преслава и ДесиСлава. Нещо, което нито Цура, нито Теда бяха. 

Да, така е. Как очакваш 12-15 годишни тийнове да имат за любимки имена като Анелия или Емилия, които гонят 40 години?

С последно изречение не мога да се съглася (все още). Имат една-две песни на кръст. Много е прибързано да се слагат до толкова големи имена. Изобщо не сме разбрали могат ли да пеят нещо различно от поп-фолк и рапиране, съмнявам се да изкарат фолклорни или рок песни, например. Освен това не сме ги видели как ще стоят на концертната сцена, ще могат ли да комуникират с публиката, ще успеят ли да изградят собствен стил и разпознаваем имидж?

Да не говорим, че сегашните им песни могат да чупят рекорди, но след 3 месеца никой няма да ги помни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да, така е. Как очакваш 12-15 годишни тийнове да имат за любимки имена като Анелия или Емилия, които гонят 40 години?

С последно изречение не мога да се съглася (все още). Имат една-две песни на кръст. Много е прибързано да се слагат до толкова големи имена. Изобщо не сме разбрали могат ли да пеят нещо различно от поп-фолк и рапиране, съмнявам се да изкарат фолклорни или рок песни, например. Освен това не сме ги видели как ще стоят на концертната сцена, ще могат ли да комуникират с публиката, ще успеят ли да изградят собствен стил и разпознаваем имидж?

Да не говорим, че сегашните им песни могат да чупят рекорди, но след 3 месеца никой няма да ги помни.

Рабира се. Тепърва ще следим развитието им, но имат нещо по важно и от хит - любовта и вниманието на подрастващите. Останалото, за което пишеш се гради с години. Мен ми изглеждат доста обиграни за възрастта си. Иначе и двете имат доста лайфчета, в които пеят различни стилове, а и тепърва гласовете им ще се ошлайфат, ако не залитнат по алкохол, наркотици и цигари. Пред камера стоят много добре. Виж я една Джулия например е с 3 движения на кръст във всеки клип. Яница пък е супер статична, въпреки че е снимала десетки видеоклипове. Сегашните деца по принцип са с много таланти заради средата им. Изсрастват с ютуб и успяват да придобият маниера на световните звезди още в крехка възраст. Ще следя изявите им с интерес. Но дори и да сбъркат някъде, тепърва ще придобиват опит. Анелия дълги години беше доста несигурна на голвмата сцена например и то в най пиковите си години. Емилия все още понякога минава и заминсва без да разбереш. Деса пък от година на година все по неадекватна е по концерти. 

Коментирай кадрите, в които се плющят с възглавници и хвърчат перушини:laughing:

 

 

@Western, ти май не им симпатизираш нещо. Кажи какво мислиш за новите чалга диви 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

Не са лоши момичетата, Лидия я харесвам повече и като глас, и като поведение, и като визия и като цяло тази "чалга" вълна която се опитват да хванат й отива на нея повече. Dessita ми е още малка, може би трябваше да изчака още малко.. и като я гледам какво прави по участия, как се държи едно превъзбудено, как си отваря устата върху плейбека на Емануела (примерно) и т.н ме навява на мисълта, че това може да е тийн идол за година-две точно като Тита, Дара и Гери-Никол.. публиката бързо ще и се насити, ще я дигне в небето (където тя вече лети) и ще я захвърли.. докато Лидия е с по-голям срок на годност.

За мен абсолютно Десита не е достойна наследница на една Деси Слава, която никога, ама никога няма да я стигне. 100 хил. последователи, 1000 коментара и тя вече е главозамаяна и лети в небесата... ама не е баш така както тя си го мисли. 

Лидия я харесвам.

А колкото до песента - това не ми е песен за тийн идолки, елементарна песен правена по калъб на всичко успешно последните месеци - на места е 1:1 с "Въртележката" (която за мен е чалга-тийн хит, от една не тийн изпълнителка). Зорлем са се опитали да направат ретро звучене, което звучи като Ганев за Бедни🤣😂 и така... 

Ще се върти със сигурност, щото както казах е елементарна песен, която като си пиян те вдига. Но това за мен не е тийн вълна, а са едни деца, които се правят на "амортизируемите" чалгарки, както ти ги нарече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Много тъпо, 2 пъти я пускат "107 дни' и я спират, защото я пускат и 58. 

107 дни е провал. Излишно я налагат без успех. Без Деса баладите на Коцьо нещо претърпяват крах. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Slavi каза:

Точно. Таргета 12-18 се интересува от тийн сензации, а не от застаряващи и амортизирани певици, каквито са за съжаление повечето вече. Тоест последните години не е бил проблема в това, че младите не слушали фолк, а че не е бил поднесен от подходящите имена. 

Малките са едни достойни наследничко на Преслава и ДесиСлава. Нещо, което нито Цура, нито Теда бяха. 

Точно Теда е последното свежо нещо, случвало се в чалгата и привличащо интереса на тийновете. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

107 дни е провал. Излишно я налагат без успех. Без Деса баладите на Коцьо нещо претърпяват крах. 

Едва ли е провал и ще го видя в Бургас дали е провал като я изпее най-после тук. На мен си ми харесва от самото начало и на поздравите си я поръчват хората и беше и номер 1 в Сигнал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Western каза:

@Slavi

Не са лоши момичетата, Лидия я харесвам повече и като глас, и като поведение, и като визия и като цяло тази "чалга" вълна която се опитват да хванат й отива на нея повече. Dessita ми е още малка, може би трябваше да изчака още малко.. и като я гледам какво прави по участия, как се държи едно превъзбудено, как си отваря устата върху плейбека на Емануела (примерно) и т.н ме навява на мисълта, че това може да е тийн идол за година-две точно като Тита, Дара и Гери-Никол.. публиката бързо ще и се насити, ще я дигне в небето (където тя вече лети) и ще я захвърли.. докато Лидия е с по-голям срок на годност.

За мен абсолютно Десита не е достойна наследница на една Деси Слава, която никога, ама никога няма да я стигне. 100 хил. последователи, 1000 коментара и тя вече е главозамаяна и лети в небесата... ама не е баш така както тя си го мисли. 

Лидия я харесвам.

А колкото до песента - това не ми е песен за тийн идолки, елементарна песен правена по калъб на всичко успешно последните месеци - на места е 1:1 с "Въртележката" (която за мен е чалга-тийн хит, от една не тийн изпълнителка). Зорлем са се опитали да направат ретро звучене, което звучи като Ганев за Бедни🤣😂 и така... 

Ще се върти със сигурност, щото както казах е елементарна песен, която като си пиян те вдига. Но това за мен не е тийн вълна, а са едни деца, които се правят на "амортизируемите" чалгарки, както ти ги нарече.

 

Гери Никол поне създаде стил, който храни доста пикли 3-4 години. Направи бум, какъвто и до днес трудно може да се повтори. Ще я видим в чалгата какво ще направи. 

 

Иначе това, което казваш е така и не е така. Все пак е малка. Неадекватността и е обяснима. Знаеш какви са били и нашите в началото. Особено като визия. Аз още не мога да определя коя ме кефи повече, но и двете за мен са с голям потенциал,който все пак трябва да се развие в правилната посока. Като кажа наследнички на Деса и Преса, нямам впредвид завършени млади техни копия, а с потенциал да бъдат такива. Вече от тях зависи какво ще е бъдещето им. Даден им е голям шанс, а засега се възползват от него повече от добре. Песента им наистина не е кой знае какво, но вдига. Има я ретро нотката, но го има и модерното звучене. Тепърва ще се ориентират какво да пеят. Аз се надявам да поведат фолка в нова посока в един момент. 

По важното е, че в Денис, Лидия и Десита децата виждат бъдещи тийн звезди. Нещо, с което чалгата не можеше да се похвали от доста време с изключение на Галин. Не трябва да сме супер критични, защото това са им първите стъпки. По важното е, че има светлина и бъдеще попфолка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, трябва да им се даде шанс.. не са лоши, но аз си мисля, че това не е бъдеще, а временно явление. Все тая, ще поживеем и ще видим какво ще стане.

А за Теофиков спор няма - новият топ любимец е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Точно Теда е последното свежо нещо, случвало се в чалгата и привличащо интереса на тийновете. 

Сред тийновете в малцинствата може и да е. На Теда се котираха кючеците и песните, но тя самата никога не е била сензация, нито може да се похвали с агитка, каквато имат Десита и Лидия, които са едва проходили. Теда нито се превърна в търсена медийна личност, нито беше конкурентка за Певица на годината, докато имаше такава. Песните и се употребяват от наркоманозирана и пияна паплач и на другия ден се захвърлят в коша, точно както и правят мутрите с нея след участията и. Не я бутай там където никога няма да бъде. Към днешна дата се чуди с кой да направи кючек и на кой диджей да направи минет, за да потдържа някакво ниво поне по клубовете, защото за другаде няма потенциал. 

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Едва ли е провал и ще го видя в Бургас дали е провал като я изпее най-после тук. На мен си ми харесва от самото начало и на поздравите си я поръчват хората и беше и номер 1 в Сигнал. 

И на мен ми хареса като я чух, но и втори милион не се очертава да направи. Сгреши като напусна Пайнер. Доста е амортизиран, за да гради тепърва самостоятелна кариера. В Пайнер по дефоут поне парчетата му предизвикваха приличен интерес. След Капките му е наистина трудно. Той себе си не може да оправи😝, камо ли млади таланти да продуцира. Ще го последва съдбата на Деса, Лия, Китаеца, Доби от Пантерите и други, които тръгнаха да продуцират млади надежди... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Кокаин наистина не може неговата си кариера да оправи - с един клип годишно и ужасни участия, с ужасно поведение. Дано не пропилява други таланти.

Добре, че в Пайнер имаше хубави дуети и балади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Western каза:

Така е, трябва да им се даде шанс.. не са лоши, но аз си мисля, че това не е бъдеще, а временно явление. Все тая, ще поживеем и ще видим какво ще стане.

А за Теофиков спор няма - новият топ любимец е.

Галин доста добре си играе картите. Има нюх какво искат малките и им го дава. В Пайнер липсват млади автори и продуценти, които да отворят вратите за нови големи звезди. Затова доскоро малките не искаха да тръгват с чалга. Галин ще промени този стереотип. Не вярвам от кастинга на Пайнер да се наложи някое ново име. С Денис имат късмет. Очевидно момчето е музикално и знае какво и как да предложи. А и Пашев се оказа с добри продуцентски способности. Очаквам все повече имена от музикалните риалитита да се насочат в попфолка след успеха на Денис, Лидия и Десита. Така стана и нсвремето след бума на Гери Никол. Сума и деца пробваха в стила и, мотивирани от успеха и. Няма да е изненада за мен ако скоро Галин се раздели с Пайнер. Сега опипва почвата с откритията си. 

А знае ли се дали Нилолай Гурманов ще е част от АлфаМюзик? 

 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса с Ники Пашев ли ще е занапред?

Той на Джулия и правеше много добри парчета, ама тя сама си го направи... Денис наистина е страхотен. Време му е за второ самостоятелно парче, но май ще е есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Kriminal каза:

Това клипче е злато😂

 

Не знам след подобни пародии как феновете и намират каквито и да е суперлативи. 

Тези роклички с ресните бяха на мода преди 10 години. 

Приема е слаб, въпреки всяческите опити на Галена да се прави на клоун. 

На половината песни грачи върху плекбека. Буквално грачи. Бахти дрането. Едва сега си давам сметка Ганев в студиото каква обработка прилага, за да стане търпимо слушането и. Тя не, че имаше кой знае какъв глас, но съсипа и малкото което имаше, а съсипа и на Деса гласа със съветите си как да "прави шоу". Между другото откакто Преса спря комуникация с нея, нещата от към глас видимо се подобриха. 

Да не говорим, че както публиката пя на Шушана, не пя на ни една нейна песен... 

Няма как да и се отрече, че много и подхождат подобни сцени на селски вечеринки. Направо и лежат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Slavi каза:

Сред тийновете в малцинствата може и да е. На Теда се котираха кючеците и песните, но тя самата никога не е била сензация, нито може да се похвали с агитка, каквато имат Десита и Лидия, които са едва проходили. Теда нито се превърна в търсена медийна личност, нито беше конкурентка за Певица на годината, докато имаше такава. Песните и се употребяват от наркоманозирана и пияна паплач и на другия ден се захвърлят в коша, точно както и правят мутрите с нея след участията и. Не я бутай там където никога няма да бъде. Към днешна дата се чуди с кой да направи кючек и на кой диджей да направи минет, за да потдържа някакво ниво поне по клубовете, защото за другаде няма потенциал. 

Не е била певица на годината, защото не са я бутали, но напълно заслужаваше, както заслужаваха Джена и Андреа преди нея. 

И стига с тия кючеци - Теда има точно два кючека: "Кис ми, бейби" и "Давай на диджея". Тя е последната певица, която наложи нова мода в чалгата и до днес разни пачи продължават с опитите да докарат нейните шантави парчета, но не им се получава. И тя се поизтърка, но има собствен стил. Първата песен на Десита сякаш е доста по-близо до стила на Теда. Ти Лида и Деса ги изкара новите лидерки. Има бая време да мине, докато се поналожат. Гери, Тита и Дара гръмнаха с първите си песни, а тези хит няма скоро да видят, дори да има някакъв интерес от чаветата - той не е монетизиран. Един Аднан, неизлъчван по телевизията, се счупва от участия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Не знам след подобни пародии как феновете и намират каквито и да е суперлативи. 

Тези роклички с ресните бяха на мода преди 10 години. 

Приема е слаб, въпреки всяческите опити на Галена да се прави на клоун. 

На половината песни грачи върху плекбека. Буквално грачи. Бахти дрането. Едва сега си давам сметка Ганев в студиото каква обработка прилага, за да стане търпимо слушането и. Тя не, че имаше кой знае какъв глас, но съсипа и малкото което имаше, а съсипа и на Деса гласа със съветите си как да "прави шоу". Между другото откакто Преса спря комуникация с нея, нещата от към глас видимо се подобриха. 

Да не говорим, че както публиката пя на Шушана, не пя на ни една нейна песен... 

Няма как да и се отрече, че много и подхождат подобни сцени на селски вечеринки. Направо и лежат. 

Напротив, ресните, поне доскоро, си бяха на мода. После тигровото се завърна и го показа във Феноменален. Галена винаги е в крак с модата, не я мисли в това отношение. 

А на такива събори се изявяват всички "лидерки". И прибират доста повече пара от обикновено.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Slavi каза:

Галин доста добре си играе картите. Има нюх какво искат малките и им го дава. В Пайнер липсват млади автори и продуценти, които да отворят вратите за нови големи звезди. Затова доскоро малките не искаха да тръгват с чалга. Галин ще промени този стереотип. Не вярвам от кастинга на Пайнер да се наложи някое ново име. С Денис имат късмет. Очевидно момчето е музикално и знае какво и как да предложи. А и Пашев се оказа с добри продуцентски способности. Очаквам все повече имена от музикалните риалитита да се насочат в попфолка след успеха на Денис, Лидия и Десита. Така стана и нсвремето след бума на Гери Никол. Сума и деца пробваха в стила и, мотивирани от успеха и. Няма да е изненада за мен ако скоро Галин се раздели с Пайнер. Сега опипва почвата с откритията си. 

А знае ли се дали Нилолай Гурманов ще е част от АлфаМюзик? 

Не знам дали Планета привличат само най-бесните селяни, или отсяват именно тях... На последния кастинг изглеждат потресаващо всичките. Лъчезара Катерицата бе одобрена:

 

преди 49 минути, Slavi каза:

 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Не е била певица на годината, защото не са я бутали, но напълно заслужаваше, както заслужаваха Джена и Андреа преди нея. 

И стига с тия кючеци - Теда има точно два кючека: "Кис ми, бейби" и "Давай на диджея". Тя е последната певица, която наложи нова мода в чалгата и до днес разни пачи продължават с опитите да докарат нейните шантави парчета, но не им се получава. И тя се поизтърка, но има собствен стил. Първата песен на Десита сякаш е доста по-близо до стила на Теда. Ти Лида и Деса ги изкара новите лидерки. Има бая време да мине, докато се поналожат. Гери, Тита и Дара гръмнаха с първите си песни, а тези хит няма скоро да видят, дори да има някакъв интерес от чаветата - той не е монетизиран. Един Аднан, неизлъчван по телевизията, се счупва от участия. 

Първата песен на Десита е в стила на ГериНикол. Каква Теда те гони? А самия стил на Теда беше микс ала Гери Никол и мазни маанета. Всичкото и е с миризмата на кючек. И въпреки успешните парчета в един период в миналото, Теда не успя нито агитка да събере, нито медиен интерес да привлече. Основни критерии, за да бъдеш звезда днес. Само хитове за чалготеките направи. Но такива боклуци нямат бъдеще за повече. Толкова истории знам как са я прибирали на каишка след участия и са я тропали по 3ма-4ма, че ми се повръща. 

Аднан и той лека по лека угасва толкова бързо, колкото се появи. Тарифата му 1000 лв. Канят го основно малцинствата, а не топ клубовете. 

Иначе не съм изкарвал малките лидерки, а с потенциал да бъдат такива в бъдеще. Ще говорим пак след няколко месеца. Тепърва им предстоят много хитове. Щом от една боза като Боже мой, постигат резултат, за който дъртите чанти се чудят с месеци наред как да го постигнат, не ми се мисли как ще пръскат за в бъдещею

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Не знам дали Планета привличат само най-бесните селяни, или отсяват именно тях... На последния кастинг изглеждат потресаващо всичките. Лъчезара Катерицата бе одобрена:

 

 

Привличат само неадекватници. Виж, Галин знае доста по добре кое би потръгнало и би вървяло сред малките. Доказва го за пореден път. 

За Лъчезара сигурно ли ти е инфото, че е одобрена. Тая е много луда. Голям панаир ще бъде в Пайнер с нея. 🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Привличат само неадекватници. Виж, Галин знае доста по добре кое би потръгнало и би вървяло сред малките. Доказва го за пореден път. 

За Лъчезара сигурно ли ти е инфото, че е одобрена. Тая е много луда. Голям панаир ще бъде в Пайнер с нея. 🤣

Мен ме кефи Зара, но вече е дърта. Таня Маринова вече се прави на Джена, Лъчка ко да прави. Имаше я на снимките в Приказките, 10-на финалисти бяха. Не знам после на кого са предложили договор и на кого не. Познавам я, но не мисля да я питам. :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...