Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Kriminal каза:

Бота на Джина дава линкове за сваляне на синбеците й.

Винаги съм си мечтал да пея песните на Джина. Това е много добра новина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Kriminal каза:

Бота на Джина дава линкове за сваляне на синбеците й.

на Кой видял видял линкът за сваляне на синбека сваля мастера на песента😂😂😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Винаги съм си мечтал да пея песните на Джина. Това е много добра новина!

Предполагам че при всички е така, затова и постнах инфото тук.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

А споменахте ли прогнозата за времето в Чунцин, Китайска народна република? 😉

Еее, любим град! Липсва ми.

По темата, Ани Хоанг не е китайка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зареждащ и позитивен трак! Носи ми пролетно настроение, подобно на "Искам те" на Ана. :girl_witch:

 

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DarkChild  пиши по темата. За втори път спамиш въпреки, че беше предупреден. 

Вие бяхте отписали "Просто шоу", а та си направи 10 милиона и все още се пуска в клубовете. Снощи "Хаваната" пръсна с реакция на хората. Искам Галя да пусне пак нещо такова. След нея пуснаха веднага "Шампион" на Анелия. Това нещо звучи като пълно копие, но на много по-ниско ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

@DarkChild  пиши по темата. За втори път спамиш въпреки, че беше предупреден. 

Вие бяхте отписали "Просто шоу", а та си направи 10 милиона и все още се пуска в клубовете. Снощи "Хаваната" пръсна с реакция на хората. Искам Галя да пусне пак нещо такова. След нея пуснаха веднага "Шампион" на Анелия. Това нещо звучи като пълно копие, но на много по-ниско ниво.

Нищо общо като ритъм и темпо, но на Живко частта си е почти същата.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Нищо общо като ритъм и темпо, но на Живко частта си е почти същата.

Една след друга си звучат много еднакво. Живко е изчерпан вече и не е интересен. Нищо общо с преди няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това парче на Ваня ми е едно от най готините и в Пайнер, а остана най недооценено... 

 

@Stela, на мен ми направи впечатление, че ти беше предупредена и порязана от шефа. А това от своя страна ми изглежда като опит да подклаждаш отново огъня... 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Една след друга си звучат много еднакво. Живко е изчерпан вече и не е интересен. Нищо общо с преди няколко години.

Той беше интересен ро времето на Мая. С Галена късмет извади и дотам.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 

@Stela, на мен ми направи впечатление, че ти беше предупредена и порязана от шефа. А това от своя страна ми изглежда като опит да подклаждаш отново огъня... 

 

На мен ми се струва, че каза, че не ме отразяваш, а сега ме споменаваш? 

Едното няма нищо общо с другото. Факт е, че коментара му е спам. 

Когато Мария изкарваше песни не толкова често, но бяха яки... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

 

Когато Мария изкарваше песни не толкова често, но бяха яки... 

Ама аз знам, че всичко това го правиш за да получиш поне минутка внимание. Получи я. 

 

Точно пък в този период Мара беше пуснала цял албум с клипирани песни, една от които тази. Пак се изказа... 

И стига си натрапвала нехитовете. Последния милион Просто шоу го прави една година. В този форум вече не се говори за Галена. Виждам, че цяла вечер правиш опити да я прокараш като тема. Пиши го неуспешно

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в този период Мария тъкмо беше хванала портфейла на Гущеров и бълваше като за световно. Тогава пусна 4 клипа в рамките на 1 месец.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ама аз знам, че всичко това го правиш за да получиш поне минутка внимание. Получи я. 

 

Точно пък в този период Мара беше пуснала цял албум с клипирани песни, една от които тази. Пак се изказа... 

И стига си натрапвала нехитовете. Последния милион Просто шоу го прави една година. В този форум вече не се говори за Галена. Виждам, че цяла вечер правиш опити да я прокараш като тема. Пиши го неуспешно

 

 

Щом го отбелязваш и коментираш за колко време песента е направила милион, значи си отделил от времето си да и обърнеш внимание. Това мигом прави действието ми успешно. 

"Просто шоу" никой не твърди, че е мега хит. Но се пуска, хората и се кефят, 10 милиона са прилични гледания и "нехитовете" определено не ги правят. 

Днес сам каза, че си качвал песни на Галена в Popnable. Достатъчно често я споменаваш и ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Stela каза:

Днес сам каза, че си качвал песни на Галена в Popnable. Достатъчно често я споменаваш и ти. 

bi-polar anyone? 🤢

btw този какво само ти анализира поведението сякаш е тук да коментира действията на модераторите, в частност твоите? Разбирам, че живее тук, но да се придържа към музикална тематика, а не да я пробутва междудругото в коментарите си. Изпълнен е с омраза към теб. Личи си от километри.

Я се почерпете с този бъдещ хит:

Единственото нещо, което ме е грабнало в последно време от чалгата.

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Щом го отбелязваш и коментираш за колко време песента е направила милион, значи си отделил от времето си да и обърнеш внимание. Това мигом прави действието ми успешно. 

"Просто шоу" никой не твърди, че е мега хит. Но се пуска, хората и се кефят, 10 милиона са прилични гледания и "нехитовете" определено не ги правят. 

Днес сам каза, че си качвал песни на Галена в Popnable. Достатъчно често я споменаваш и ти. 

Беше вчера, мило, и никой не ме отрази, затова смених бързо темата. Дори вече онзи ден, тъй като сме  понеделник

Май не си спала след дискотечката. Сливаш дните. Да не би да ти е излезнал късмета😏

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Почерпете се с този мегахит!

 

Мерси, но отказах люто с дъх на чесън и лук(авост). :D

Тая песен много ме беше зарибила и за мен беше много успешна, но тук твърдяха, че не била хит. А тя направи добри гледания за 2013-та. Не знам на кой да вярвам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...