Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Vancho каза:

На мен ми харесва как изглежда Деса в новото видео. Не знам защо я хейтите толкова. С розовата коса, където е с черната рокля, е супер яка.

Просто песента е слаба. И по-точно припева.

Четох, че Емрах скоро ще пуска песен. Вярно ли е? Аз виждам бъдеще в младите. И в Лидия има потенциал, и в Десита, и в Емрах, и в Денис.

Хейта ми е основно към пеенето и. Липсва ми старата и постановка с повече лирика и поп импровизации. Визиите ги е докарала във видеото. И с червената рокля е добре, но каква файда след като по участия е като телетабис... Това я прави още по голяма гротеска. 

За мен песента като музика е много добра. Ганев обаче я е осрал с аранжимента. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пропуснахме един от любимите ми тракове на Райна - "Гасне пламък".

Пусни си този трак от лято 2006 и мигом изпадни в меланхолия:

 

Ах, въй, НЕ! Как се осмелих да забравя първият мегахит на Терзийска? Вероятно, защото съм бил само на 6. Тъкмо слушах "Студ" и "Не знаеш" на Бабушка и сълзите се ронеха ли ронеха.. Едно време мислех, че Поля ще бъде новата Ивана с подобни красиви песни..

Коментирай това изпълнение и изпадни моменталически в екстаз и погром:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ауау Преслава ще удържи с Изтрезняваш ли 5 месеца? :D Какво й стана на тая жена? 

Да не е извадила голям хит? :P 

Преслава спокойно може да изкара лятото без нова песен след успеха на последните и две. Но защо да прави такава услуга на Галош. Нека я мачка с още самостоятелни хитове без да влага много труд и финанси. Искрено ме забавлява тази ситуация. :clap:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Ах, въй, НЕ! Как се осмелих да забравя първият мегахит на Терзийска? Вероятно, защото съм бил само на 6. Тъкмо слушах "Студ" и "Не знаеш" на Бабушка и сълзите се ронеха ли ронеха.. Едно време мислех, че Поля ще бъде новата Ивана с подобни красиви песни..

Шок и грях! Забравихме и "Студ" на Малина - на турнето през 2006 беше нещо велико на нея, всеки с телефони и запалки във въздуха, а Бабушка плейбечи че не може и два тона да изкара на живо - срам! Но на никой не му пукаше за това тогава.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, El Gato каза:

От Пайнер бяха пуснали новина още в края на януари, че ще пуска песен.

http://planeta.tv/news/view/Nov-hit-se-zadava-ot-Emrah

Преди два дни в канала на DJ ENJOY Music обявиха, че песента на Емрах излиза другата седмица. Не знам дали е вярно затова питам.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Ауау Преслава ще удържи с Изтрезняваш ли 5 месеца? :D Какво й стана на тая жена? 

Да не е извадила голям хит? :P 

Откакто няма награди забави темпото, но пък изпипва повече песните. Предпочитам този вариант на работа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Шок и грях! Забравихме и "Студ" на Малина - на турнето през 2006 беше нещо велико на нея, всеки с телефони и запалки във въздуха, а Бабушка плейбечи че не може и два тона да изкара на живо - срам! Но на никой не му пукаше за това тогава.

 

Наистина си беше култово едно време по турнетата, когато се пееха всякакви песни. Специално при Бабъшка, която започваше като кючекчкиня под звуците на "Страст" или "Нека да не знам" и завършваше със "Студ", на която цялата публика откачаше. Дори си спомням, че гласяхме въпросната за Клип на 2006, а то взе, че тогава Светла Иванова и я отне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MrKidGSA каза:

Наистина си беше култово едно време по турнетата, когато се пееха всякакви песни. Специално при Бабъшка, която започваше като кючекчкиня под звуците на "Страст" или "Нека да не знам" и завършваше със "Студ", на която цялата публика откачаше. Дори си спомням, че гласяхме въпросната за Клип на 2006, а то взе, че тогава Светла Иванова и я отне. 

Като споменахме турнетата, мигом си пусни миксовете на Ваня Калудова, за да си припомниш какво означава истинска еуфория. На последните концерти на кокошарника в Арена Армеец публиката е супер спяща и безразлична.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Като споменахме турнетата, мигом си пусни миксовете на Ваня Калудова, за да си припомниш какво означава истинска еуфория. На последните концерти на кокошарника в Арена Армеец публиката е супер спяща и безразлична.

Редовно си ги гледам и въртя гюбеци, както и роня сълзи. Особено на "Планета Мура Мега" с 3-те биса накрая е нещо епично. Дори и Терзийска тогава като откриваща беше с убийствен прием. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото фен клипа на Няма да ми мине с 2млн е влязъл в топ 100 на дневния чарт на Попнейбъл. По мои наблюдения тя и Акула са най успешните парчета от Пайнер, следвани от Изтрезнаваш ли и Добре ли си. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5/10/2019 от 13:37, Slavi каза:

Прави впечатление, че Джулия много е дръпнала. А ние обсъждаме как за нищо не ставала, докато Коя е с участията на Галош и Нова Десислава... 

По-интересен е случаят с Анелия и Емануела, които въпреки по-слабите песни, пак са в топа по участия. 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Деса не е в Popnable? По колко гленания прави?

"Добре ли си" на 20-тия ден има 147К, а "Феноменален" 108К. Дуета си върви добре. И аз очаквах повече гледания, но е хит и спокойно можем да я сложим в топ 3 на песните от началото на годината, които ще се задържат. Мисля, че ще си задържи гледанията за по-дълго време, също като "Феноменален". 

Снощи в диското пуснаха "Феноменален", "Шефката", "Хавана Тропикана" и "Добре ли си" - 2 пъти. Голям кеф на "Хаваната". 

"Шефката" вчера с 20К. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

По-интересен е случаят с Анелия и Емануела, които въпреки по-слабите песни, пак са в топа по участия. 🤔

И Деса е така. Малко или много това са топ имена с 15-20 годишен опит на сцена, пълнят си заведенията, предлагани са и от Женя. Няма как, защото нямат голям хит, веднага да изпаднат извън борда. Може би ако продължават така година две, ще намалеят и участията. Както се случи с Фики. Едва тази година се усеща спад откъм участия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да кажете, че Джена няма харизма, па Малката имала.

По Джена имаше истерия, кефеха й се и нечалгари на непринуденото дране, зъбите, Джена или смърт! Мачкаше по концерти, разпознаваема е. По някое време се заби сама, но чат-пат съумява да изплува с хит над ниво преса и галена.

Отдавна нищо нейно не ме е кефило, но не я принизавайте чак така. Със сигурност е повече от Емилия например.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Beat. каза:

По-интересен е случаят с Анелия и Емануела, които въпреки по-слабите песни, пак са в топа по участия. 🤔

Любимки са. Трябва много поредни провали да пуснат, за да се сринат. Инерцията може да ги държи 2-3 години в клубовете. А и кого другиго да канят?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мадам Калуд мачка с визия! Все едно е на 30, не на 50.

59524538_10156513823738585_6240452395776

Трепач е, но ако не пусне скандален разголен клип това лято, да си обира крушите завинаги!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Болка в минути и Аз бях дотук са песни на Кокаин с малко нейно участие. Не знам какво ги споменавате през 2 поста.

Проекти са на Коцьо, но участието на Деса ги правят това, което са. Най лайкваните коментари са свързани с включването на Деса. Пее като звяр и в двете парчета. Чак Коцьо излобя по едно време в тази връзка, че гласа на Деса не бил знае кой какво, просто пеела с много чувство. Не му се понрави, че в собствените му проекти, Деса обира овациите, а него си го хейтиха и за клипа към Аз бях тук. Виждаме новата му балада без Деса - замръзна на милион... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и сега може да пее така нежно, но не е вдъхновена. Не забравяйте, че тогава е била по-безгрижна. Парички от новото начало в Пайнер, младо лъвче в леглото, фенска обич... Сега има бебе, проблеми с килограмите, сто процента отношенията с въпросния са минали през някакви низини, а тези неща няма как да не влияят на артистичната и и емоционална душевност. Така че не я съдете, само тя си знае какво и е. Но нещата ще си дойдат на мястото, такъв талант не се затрива така лесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз съм въртял до скъсване "Болка в минути", заради частта на Деса. Толкова чувство е вложила, а и май беше пусната повреме на раздялата им със Зарко, така че там си е изляла болката. Голяма песен!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , MrKidGSA каза:

Слави, хайде малко по-позитивно, че ми става супер тъжно за Деса. От толкова голяма певица (най-голямата) в БГ музиката, да я докара до тук и да се свърши толкова нелепо, ще е повече от жалко. Дано не си прав, но времето ще покаже. Дори от седмици, когато стане въпрос за нея, се сещам за онова видео от Пей с мен, където Вълкана през сълзи каза: "Колко е жалко, когато човек загуби гласа си". Дано не се отнася и за наша Десислава и се съвземе. 

Е, Вълкана беше на над 80 г. тогава. Деса е на половината ѝ сега. А тогава Деса дори не отиде да я посети един път, да провери има ли нужда от нещо, как е, и жената почина скоро след това...

 

Сега ще кажа нещо, което може би ще смути много хора, но никога не съм смятал, че Деса е някакъв феномен в гласово отношение. Да - пее(ше) народно убийствено, да - умее различни стилове, да - много (беш)е музикална, но самият ѝ глас нямаше нито силата, нито огромния диапазон, нито се отличава(ше) чак толкова от останалите (пример, Ема).

Голяма част от тази нейна репутация се дължи на Пайнер, които от издаването на втория ѝ албум пробутваха тази идея за народно-поп-чалга-соул-джаз певицата Деси Слава. Тя също сама демонстрираше тези си качества често, което е похвално, но в крайна сметка беше и единствената такава, което моментално я сложи в друга категория. Но за глас като глас не надарена с особено красив или отличителен тембър. За мен лично една Анелия имаше много по-красив и богат глас.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...