Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Blueberry каза:

 

Е, кво, не знам английски. Против съм цялото англизициране на езика ни.

Поне да вземат да вкарат нещо ново, например да пропеят на френски. Ех, че интересно ще бъде.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Kitty каза:

Цигани не слушам. Нито Софи, нито Азис. За него пък нямам думи как съсипа страхотния проект на Глория - "Ледена кралица".  Не стига, че ми е твърде не с ред в главата, ами и като пее, все едно вие като имам.

На циганите по принцип нещо са им мазни гласовете, не харесвам такъв тип пеене. Софи ми звучи като кокошка, дето я дерат.

Но пък си признавам без бой, че виенето на Анелия ми липсва.:cry2:

И аз не слушам много, но основно Тони Стораро който все пак има едно такова по благородно излъчване, все едно сега е дошъл от някой древно индийски мегаполис.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Е, кво, не знам английски. Против съм цялото англизициране на езика ни.

Поне да вземат да вкарат нещо ново, например да пропеят на френски. Ех, че интересно ще бъде.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kitty каза:

На модерните съм фен, от типа на  "Ти ме лъжеш най - добре", "Искам те" (Анелия),  "Както преди" (Гергана), "Лабиринт",  "Всичко си ти" (Мария)

Е, "Душата ми крещи",  "Намери си майстора" и "Baby" на "Кристали"  не са лоши, но говорим за проекти, правени в едни по - добри времена, качествени и некомерсиални.  А от старата Петя най - харесвам "Лъжа е".

Само, че първите изброени от теб може да са били модерни за времето си, но към днешна дата са си ретро. 

Кои проекти на ДесиСлава харесваш. Сподели. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

От Галин по-хубав няма!!! 

Сега като се замисля Галена и Десислава винаги са били с най-хубави мъже, но Деска бие - хем Галин, хем Зарко ❤️

Чакай, че като прочетох първата част от поста!!! Според мен е било с цел подвеждане.

тя Деси и с негър е била гадже, казва че му е бил огромен, чак я боляло. И аз трябва да пробвам от шоколада.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

И аз не слушам много, но основно Тони Стораро който все пак има едно такова по благородно излъчване, все едно сега е дошъл от някой древно индийски мегаполис.

На него му харесвам единствено дуета с Деси Слава "Замълчи".

Синът му обаче е ужас,  не стига, че гласово ми е мазен, ами и визуално.

Чудя се на фенките му тийнейджърки. Слепи ли са или просто малоумни, че го намират за готин?:sick:

От оня клип с дългата мокра коса ми мязаше на орангутан, да не кажа какъв точно.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Чакай, че като прочетох първата част от поста!!! Според мен е било с цел подвеждане.

тя Деси и с негър е била гадже, казва че му е бил огромен, чак я боляло. И аз трябва да пробвам от шоколада.

За Галин на Галена говорех, другия Галин все още не е обявил публично мъжа до себе си.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

На него му харесвам единствено дуета с Деси Слава "Замълчи".

Синът му обаче е ужас,  не стига, че гласово ми е мазен, ами и визуално.

Чудя се на фенките му тийнейджърки. Слепи ли са или просто малоумни, че го намират за готин?:sick:

От оня клип с дългата мокра коса ми мязаше на орангутан, да не кажа какъв точно.

Аз точно замълчи не го харесвам, доста е тъпа песента. Другата макар да е балада “не искам без теб” е невероятна.

Току що, Blueberry каза:

За Галин на Галена говорех, другия Галин все още не е обявил публично мъжа до себе си.

Той може да е наръчник на всяка една жена как да се поддържа :)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

От Галин по-хубав няма!!! 

Сега като се замисля Галена и Десислава винаги са били с най-хубави мъже, но Деска бие - хем Галин, хем Зарко ❤️

За мен най - хубавите им половинки на някои от певиците си бяха супер. Да не говорим, че покрай тях направиха и най - страхотните си песни за любовта.

Покрай Митко Мария направи едни от най - силните си и качествени проекти - "Желая те",  "Осъдена душа", "Точно за мен", "Пияна от любов",  първия и дует с Живко Микс - ХХХ.

Деси направи и тя страшно готини проекти покрай връзката и с Михаил, и после  някои покрай връзката и с Галин, а с Зарко - изобщо супер проекти.

На Анелия мъжът и не го харесвах, но тя му посвети най - красивата песен за любовта - "Обичай ме", която ми е най - любимата ми нейна песен. Всичките и проекти до края на 2007 са върхът (без "Как предаде любовта" и "Единствен ти".

Райнуши покрай Коцьо направи страхотни песни, които ще се помнят и пеят винаги.

А Глория и Илия Загоров създадоха страхотен шедьовър - "По навик".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Само, че първите изброени от теб може да са били модерни за времето си, но към днешна дата са си ретро. 

Кои проекти на ДесиСлава харесваш. Сподели. 

На Деси най ми е на сърце "Неочакван край" и ме е яд, че песента остана без клип. Тв версията беше последното нещо, което видях от нея по "Планета", преди да напусне "Пайнер".

Иначе всичките и песни харесвам, имам всичките и албуми, без този с оркестър "Раднево", по - новия с един оркестър и "Славатроника". Имам автограф от нея, но не и снимка.:cry2:

Тя, Гергана, Магда и Анелия са ми любимите певици.:ba:

Ако тоя испански не беше фльонгав език, щях да опитам да науча испанската версия "Fin esperado". Цяла година учих "Te creo" на Мартина Стоесел.:dizzy:

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви вимета има Преслава на тая снимка. А Галена е смесица между циганка и гризач. Въобще грозни селянки са и двете, после да ми говорят, че не е нужна корекция.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kitty каза:

Е, кво, не знам английски. Против съм цялото англизициране на езика ни.

Поне да вземат да вкарат нещо ново, например да пропеят на френски. Ех, че интересно ще бъде.

Какво мислиш за Жъсуиля на Емилия?

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Kriminal каза:

Какво мислиш за Жъсуиля на Емилия?

 

Изпусна влака, Кити се появи с гръм и трясък, по същия начин и изчезна за неизвестен период от време. Тя е патриотка, ако искаш да даде мнение за проект, трябва да избягваш думите "трак" и "сингъл", иначе запитването ти ще бъде също подминато като пътен знак, дори да вилнее тук.

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Не е Коцьо, а Коцето. Дръж се нормално. :1000(15):

Ауууууу, тук жена му пази на Коцето. ❤️❤️❤️ Коя смяна си миличка утре ? Ако си втора ме подсети сутринта, макар аз да не забравя. Искам преди да излетя за София, да ти снимам разни картички на Рики от тук. Може да ги имаш, може би не, но се надявам все някоя да ти хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ауууууу, тук жена му пази на Коцето. ❤️❤️❤️ Коя смяна си миличка утре ? Ако си втора ме подсети сутринта, макар аз да не забравя. Искам преди да излетя за София, да ти снимам разни картички на Рики от тук. Може да ги имаш, може би не, но се надявам все някоя да ти хареса.

Втора съм пак. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kitty каза:

Е, кво, не знам английски. Против съм цялото англизициране на езика ни.

Поне да вземат да вкарат нещо ново, например да пропеят на френски. Ех, че интересно ще бъде.

Ето ти заралийски френски 

преди 7 часа , Blueberry каза:

От Галин по-хубав няма!!! 

 

😶

 

А Деса преди около 10 години ходеше с един непънолетен футболист. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kitty каза:

 

Знаете ли, че на Райна са искали да и сложат псевдоним? Раиса. Тя обаче отказала.

И с право. Преди десетилетие зяпах много сериалите по "Романтика" и там имаше една героиня Раиса в "С вкус на любов". Превзета, ревнива и нагла интригантка. Та от тогава това име ми звучи отрицателно.

А за Раиса Горбачова чувала ли си? Като върла комунистка не може да не я знаеш.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Donatella каза:

65888682_10156243564172765_7757119310656

Ама това Вафлю ли е?? Наистина се е разхубавил. По едно време имаше доста грохнал вид. Галош пък е като порцеланена в лицето. Един шамар и ще се разтроши. И естествено не пропуска шанс да се подмаже, този пък на леля Филя.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...