Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Когато ми е пред очите няма как да не го прочета.

Ба, как четеш фермани, ако не ти е интересно?

 

Поздрав за всички с песен на Джена по желание.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ба, как четеш фермани, ако не ти е интересно?

 

Поздрав за всички с песен на Джена по желание.

Всъщност на Кити дори не е нужно и да ги чета вече. Само като й видя ника и знам,че ще е нещо свързано с Пепи или Райна и ретро чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Всъщност на Кити дори не е нужно и да ги чета вече. Само като й видя ника и знам,че ще е нещо свързано с Пепи или Райна и ретро чалгата.

Мацорана е. Голяма звезда, подбираща времето за удостояване с визита тук!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Мацорана е. Голяма звезда, подбираща времето за удостояване с визита тук!

Готова е за хит! Трябва да стане чалга звезда и да разбие клишетата, а и Кити още е свободно. Направо си е пълен пакет, първия сингъл ще се снима във Париж.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

След писането ви за стойностните песни от чалгата, нямаше как да не си пусна тази симфония:

 

Сени гьордюм сени севдим севгилимсин сен беним!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kitty каза:

Говориш глупости. Мъжът и прилича на хванат от джунглата.

Много пък е готин само да ти кажа! И свали тоя критерий малко, щото кой подбира маструбира. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

Мацорана е. Голяма звезда, подбираща времето за удостояване с визита тук!

Скандална дама е просто! Чудно ми е как още не ни е нарекла "неразбиращи дребсита"!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Готова е за хит! Трябва да стане чалга звезда и да разбие клишетата, а и Кити още е свободно. Направо си е пълен пакет, първия сингъл ще се снима във Париж.

Ако можех да пея,  нямаше да си избера такъв тъп псевдоним. Става за форум, но не и за професионален. Щях да избера да съм като Райна - да се представям с името си. И щях да правя стойностни проекти, независимо от парите, модата и политическия пейзаж.

Знаете ли, че на Райна са искали да и сложат псевдоним? Раиса. Тя обаче отказала.

И с право. Преди десетилетие зяпах много сериалите по "Романтика" и там имаше една героиня Раиса в "С вкус на любов". Превзета, ревнива и нагла интригантка. Та от тогава това име ми звучи отрицателно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Някой да я банне!

И то "Версаче", айде да беше нещо друго, ма Версаче пък защо.

преди 1 минута, Blueberry каза:

В коя джунгла да ходя да си хвана мъж като на Галена?

Аз се чудя защо са толко малко, а то съм била тъпа на копеле, те били в джунглата, а не в града.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

В коя джунгла да ходя да си хвана мъж като на Галена?

Ако ти се занимава с богат, но тъп мъж с ограничени интереси, простиращи се до секса, парите, пиенето и купоните - искрено те съжалявам. С такъв ще умреш от скука.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Ако можех да пея,  нямаше да си избера такъв тъп псевдоним. Става за форум, но не и за професионален. Щях да избера да съм като Райна - да се представям с името си. И щях да правя стойностни проекти, независимо от парите, модата и политическия пейзаж.

Знаете ли, че на Райна са искали да и сложат псевдоним? Раиса. Тя обаче отказала.

И с право. Преди десетилетие зяпах много сериалите по "Романтика" и там имаше една героиня Раиса в "С вкус на любов". Превзета, ревнива и нагла интригантка. Та от тогава това име ми звучи отрицателно.

О, ма откога пеенето е важен компонентн за певица, не се излагай. Иначе имаш изисквания това ми харесва мноооооого. Райна е малко селско нали, но пак по - добре Пена, Пепа, Елица, Милица. Раиса ми звучи много готинко, но минало.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Ако ти се занимава с богат, но тъп мъж с ограничени интереси, простиращи се до секса, парите, пиенето и купоните - искрено те съжалявам. С такъв ще умреш от скука.

Като е богат автоматично ли е тъп и с ограчени интереси или познаваш Галин и му знаеш интересите?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

Ако ти се занимава с богат, но тъп мъж с ограничени интереси, простиращи се до секса, парите, пиенето и купоните - искрено те съжалявам. С такъв ще умреш от скука.

As you say boss! То тая па Галена е такава елементарница, толко па да е скучна. Няма ли да се разчупи малко.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Богатите обикновено не четат книги, интересите им обикновено са нощните клубове, готините жени, пиенето, пушенето, някой скъпарски спорт като голфа и да се хвалят във фейса и инстраграма. И ходят по елементарни дестинации от типа на Монте Карло, Неапол, Дубай, Малдивите и подобни скучнотии и тъпотии, правенето на татуировки, бебета и N-бой списък с мацки, обикновени безмозъчни модели и треторазрядни певици. Не могат дори да говорят добре, нямат богат речник, основно речника им е мутренски, а самочувствието - без покритие. И правят сватби само за показност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Кое е Укито между тях - брата на Чубака или ? Иначе мъжа на Галена е лъвче, откакто са с нея направо се разхубави.

Това не е ли Филип Киркоров

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Богатите обикновено не четат книги

Какви книги ? Тоалетни ли ? Смятам, че освен за Татяна, не се е чуло други да не си бършат гъзлето.

А книги за четене, те са за културните хора. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм културен човек. мислех и певиците за такива, но явно съм сбъркала. Тях, като ги гледам, четат единствено лигавите тъпотии на "Космополитън". И аз съм го чела, докато не проумях, че 90% от съдържанието му е секс съвети.

И за пеене си иска талант. ако Петя не беше талантлива, никой нямаше да я забележи. Деси Слава и Глория също.

Такива като Крисия, ТедитУ и Андреа не са певици. Истинските певици не се държат като отчаяни жени пред камера, сякаш е световна трагедия да нямаш мъж до себе си.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Такива като Крисия, ТедитУ и Андреа не са певици. Истинските певици не се държат като отчаяни жени пред камера, сякаш е световна трагедия да нямаш мъж до себе си.

Колко често чуваме Теди Александрова, доскоро и Андреа и колко често Глория ? И ако ида на дискотека и помоля да ми пуснат на русите кобили песен или на Глория, коя мислиш, че ще пуснат ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kitty каза:

Богатите обикновено не четат книги, интересите им обикновено са нощните клубове, готините жени, пиенето, пушенето, някой скъпарски спорт като голфа и да се хвалят във фейса и инстраграма. И ходят по елементарни дестинации от типа на Монте Карло, Неапол, Дубай, Малдивите и подобни скучнотии и тъпотии, правенето на татуировки, бебета и N-бой списък с мацки, обикновени безмозъчни модели и треторазрядни певици. Не могат дори да говорят добре, нямат богат речник, основно речника им е мутренски, а самочувствието - без покритие. И правят сватби само за показност.

Окей.

А сега ако копирам твоя пост и заменя "богатите" с "инвалидите", веднага ще скочиш, че те дискриминирам, нали?

А ти самата правиш същото в 99% от постовете си.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...