Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Stela каза:

Хейта е целенасочен към Галена. Когато години наред някой ти обърква плановете и разбива мечтите ти е нормално. Като се замисля сега за тази операция на Преса, ми тя и тук изостава. Другите кога я минаха.. А феновете й тук не могат да разберат, че проблема не е в това, че си оперира носа, а в лицемерното и нагло поведение което демонстрира.

Излишен хейт. И Преслава и Галена са големи звезди. Ние трябва да им се радваме и да ги уважаваме за труда, ако ли не, поне да не се заяждаме. Въпросното създание идва и със всеки коментар цели провокация. Не е готино просто. Преслава е най - голямата в поп - фолка, Галена е някъде там след нея и Анелия също. Но това няма значение. Иначе да, малко рязко го раздава, ама мене не ме пука. Нито й коментирам у фейсо, нито ми дреме са фейсу й. Аз я харесвам да ми пее. Както и Галена, докато ме кефят и двете всичко е точно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Stela каза:

Не съм я забравила, но аз не говоря за хитове, а за песен която ме грабна. С "Нотариално заверен" не се получи. Яка е, но не ми е толкова на сърце.

Е много е готинка Емануела. Царица си е!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Не съм я забравила, но аз не говоря за хитове, а за песен която ме грабна. С "Нотариално заверен" не се получи. Яка е, но не ми е толкова на сърце.

Аз само като чуя първите акорди и след това Емануелица като изригне с “Напий сееее, звънни миии..” почвам да късам и троша наред! Много особено ми действа самата песен. 😀 Бой, е*ане и Емануела да ти чурулика, кво повече му трябва на човек.

  • Haha 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Появиха се Стела и дружката й и форумът се изпразни.:mf_surrender:

Напротив! Форумът е страшно активен днес, заради тях или не. Само, че се изписа доста хейт и оф-топик. Последно предупреждение за @THE IIconic след няколко докладвани и скрити постове в последните дни, за обиди и оф-топик.

Нека надуем тази мега яка песен, която остана леко незабелязана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще е Емануела, да е химна!

 

@Stela

Седят и плачкат всяка вечер по лайвове - той и твоя любим Борко :D :D Плачкат и реват "Къде си тииии, къдееее, защо е толкова тъп животааааа?" :im-watching-you-smiley-emoticon

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Ако ще е Емануела, да е химна!

 

@Stela

Седят и плачкат всяка вечер по лайвове - той и твоя любим Борко :D :D Плачкат и реват "Къде си тииии, къдееее, защо е толкова тъп животааааа?" :im-watching-you-smiley-emoticon

И тая е мега яка. Много се изкефих като я пя на концерта. Тогава смаза с прием, а и изглеждаше фантастично:

https://www.youtube.com/watch?v=nY35KhkXraQ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бтв, това за мен е едно от най - добрите представяния на концерт ЕВЪР:

както и това:

Нека забравим за косата, наистина беше СТРАХОТНО! Балета (голям, не некви курвета) и Анелия танцува заедно с тях. Беше си абсолютно на световно ниво. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Заеби Галена, заеби и Преслава - ебали са си майката и двете. Естествени или не, не ме ебе - нито едната не е - то са коси, носове, цици, липосукции и т.н. Въпроса е, че коментарите за тях са по - скоро да се провокират скандали, отколкото да им се смеем. Не е готино, че я ебават във фейса Преса, факт. Това какво говори - хората са злобни изроди, нищо ново под слънцето. Обаче поне тук може да си го спестим. И не са само Галенови, виж че има цели теми правени точно от нейните фенове. 

Така вече започна и на мен да ми харесваш. Да, аз провокирам понякога, но гледам да не е толкова нападно и подло. Когато аз или някой друг фен на Преслава забалежим че се подиграват на Преслава, ние започваме същото, но с Галена (и обратното) и така докато не сменим темата. Реално погледнато, това е най-досадното нещо във форума и дано всички да сме по-малко провокиращи.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Така вече започна и на мен да ми харесваш. Да, аз провокирам понякога, но гледам да не е толкова нападно и подло. Когато аз или някой друг фен на Преслава забалежим че се подиграват на Преслава, ние започваме същото, но с Галена (и обратното) и така докато не сменим темата. Реално погледнато, това е най-досадното нещо във форума и дано всички да сме по-малко провокиращи.

Да провокираш някого, само защото е обидил неква :), не си струва. Може да прекалявам, съжелявам за което.  Обаче е тъпо да се чоплим. Затова и аз не провокирам за ДесиСлава, Емилия, Глория, и Камелия. Нека си ги харесват, та нали и те искат хляб да имат :Д Нека има кой да ги слуша, аз слушам и някои техни песни, просто са ми в категорията тотал щета. Но се опитвам да не провокирам хората дето ги харесват. 

https://www.youtube.com/watch?v=KuJKploFUfM

ЗАЕБЕТЕ НАШИТЕ СКАНДАЛИ, НА ТАНЯ ШЕФКАТА Й СЕ Е ОБАДИЛА. Искала е при Коцето в таверната, но й се е обадила ШЕФКАТА:

https://www.youtube.com/watch?v=2e8mfPz18qE

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е разчистена. За сексуални дискусии има "Секс дискусии" в 18+, а за off-topic и лични разправии "Чат мания" . Моля ви, съобразявайте се. Утре ще решим какво да правим с Кондомчо.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Темата е разчистена. За сексуални дискусии има "Секс дискусии" в 18+, а за лични разправии "Чат мания" . Моля ви, съобразявайте се. Утре ще решим какво да правим с Кондомчо.

Олиии, вие ги решавате нещатааа. ЧУднооо! Аз ва прая да сте решителни! Поклон!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Слушаме ли скандални мегахитове от началото на 21-ви век?

 

Амбри, нека позная: гледайки клипа, все си очаквал накрая на мъжа да му падне каската...? :1000(29): ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ice_hot_sm каза:

Амбри, нека позная: гледайки клипа, все си очаквал накрая на мъжа да му падне каската...? :1000(29): ;)

Ами.. да си призная, така си беше хахахаха. След Деси, кралица Лухче го снима в  любимата ми“Чики-чики” и от там му изгубих дирята. Много ми е любим този чочко, но за жалост нито го знам как изглежда към днешна дата, нито дори как се казва.Малко бие на Бекъм на младини, не мислиш ли? 🙄

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

@TSARvul @Kriminal @xroflx9 @WindWalkerMonk

Не ме интересува колко страници сте изписали, когато половината коментари са скрити и са пълни с обиди и лични нападки. Следващият път, когато вляза и видя същото, ще ви пратя в почивка и четиримата. 

Напомням, че наказанията за повечето от вас ще са двойни на предходните. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

@TSARvul @Kriminal @xroflx9 @WindWalkerMonk

Не ме интересува колко страници сте изписали, когато половината коментари са скрити и са пълни с обиди и лични нападки. Следващият път, когато вляза и видя същото, ще ви пратя в почивка и четиримата. 

Напомням, че наказанията за повечето от вас ще са двойни на предходните. 

Е готин си си. Нека да те загреем малко от сутринта:

Забележете от кое време още танцьорките са като стриптизьорки. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм по благосклонен,ще кажа така: Уважавайте другите за да ви уважават и вас,това важи не само за форума и неговите фенове а по принцип в живота.Бъдете по смирени,критикувайте певците,аз също харесвам Тони Стораро,Анелия,Емилия,но не ги критикувам и не обиждам феновете на другите певци.Всеки си харесва който си иска и на края да си пожелаем един хубав и успешен ден на всички във форума,бъдете живи и здрави. :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Напротив! Форумът е страшно активен днес, заради тях или не. Само, че се изписа доста хейт и оф-топик. Последно предупреждение за @THE IIconic след няколко докладвани и скрити постове в последните дни, за обиди и оф-топик.

Нека надуем тази мега яка песен, която остана леко незабелязана.

Защо само аз? Я върни 10 страници назад и виж поне 5 души, който не са писали по темата а писаха за някакви пи**и! Какъв ти е проблема с мен не разбирам? Ако има да ми казваш нещо ми пиши на лично. Какво като си глобален, както ти дадоха права така могат и да ти ги свалят. Е заради такива като теб форума ще си замине. Ако искаш ме банвай, не ми пука. Дай на простия власт и му гледай сейра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Напротив! Форумът е страшно активен днес, заради тях или не. Само, че се изписа доста хейт и оф-топик. Последно

предупреждение за @THE IIconic след няколко докладвани и скрити постове в последните дни, за обиди и оф-топик.

Нека надуем тази мега яка песен, която остана леко незабелязана.

@meleto

Успокой си малко персонала! Харесал си е мен и ме е нарочил. Вчера да не би само аз да съм писал глупост, обиждал? Имаше поне още 5 души. Да не ми се прави на велик само

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...