Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Slavi каза:

И да раздвижим тазчета на това

 

Тази песен е писана за новата дебютантка в Пайнер - Кичка, ама Тоца му я присвоява. Краварката е истинска кучка!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Тази песен е писана за новата дебютантка в Пайнер - Кичка, ама Тоца му я присвоява. Краварката е истинска кучка!

Коя е Кичка? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Докато я гледам тук, не бих и предположил, че 15 години по късно ще я очаква такава тежка съдба - ни секси визия, ни ангелски глас. Деса в момента е най амортизираната чалгаджийка. Спокойно може да спре да издава каквото и да е, че поне да я запомним, такава каквато е била. Дори няма глас, за да мине във фолклорния жанр... Толкова години обещаваше албум, а вече когато реши да го прави, остана без глас. Кармата е кучка. 

Aз не я харесвам изобщо, за мен тя има два хита, но дори без тях пак щеше да е харесвана. В смисъл тя е от изпълнителите които са си харесвани дори без хитове, заради персоналитито най - вероятно. Но няма как да отречем, че е голям глас, това би било чист хейт. Затова й като беше в едно шоу, като две капки вода, тя беше най - слабият артист, но гласа й просто компенсираше за всичко. Всичките й образи (успешни) бяха статични - само грим и пеене, но пя жената и пя неща които другите само могат да си мечтаят. 

Сега ще последва огромен хейт тук, не Кондома ми сугурно дявола ще стана. Но се сетих за Емилия и в това, че дори като боксова круша ДесиСлава пак беше преди нея. Моят проблем с Емилия е, че на ретрото като я пуснат й настроението умира. Другото което е, че сега може да е актуална, аз ви вярвам, че песните й са хитове, просто не ги слушам. Но основно тя се приема за що годе голяма, защото 2003/4 беше в скандали със ДесиСлава и после със тотално по - успялата във всяко отношение Анелия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Носът на Преслава си е супер. Какво му е смехотворното. Просто е крайно различен от предишния и. Нос като на всяка втора чалгаджийка. Не виждам да се смееш на Галена или Емилия. 

И аз не видях цяла България да им се смее. Преслава обаче я правят гърбава от подигравки във всяка социална мрежа. На Емилия и Галена те оставяме ти да им се смееш. Аз и народа ще се смеем на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ба, че песента на Тотя е от миналото десетилетие. :)

Тя тази Кичка се изявява от доста време, но е непозната за масовия слушател. Има няколко записани песни, ама ги слушат само мама и тате. 

А това за песента го знам, защото я познавам от 2011-2012 година някъде и ми го е споделяла. Близка е с Дидо Калпаков, и забележи, със Здравко Мандаджиев. 🤣

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По ирония на съдбата е дипломирана психоложка. Какви сеанси ще прави на хората, след като самата тя не е наред? 

:roll1:

 

Хората хептен ще им изгърмят бушоните, ако изкарат един сеанс с тази невротичка. Най-много да набие някой, дето не я кефи. Трябва да пишем до Комисията за защита на потребителите да й отнемат дипломата на часа.

Отделно от това искам да я затворят в някой кучкарник и да лае по цял ден с кучетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

Тя тази Кичка се изявява от доста време, но е непозната за масовия слушател. Има няколко записани песни, ама ги слушат само мама и тате. 

А това за песента го знам, защото я познавам от 2011-2012 година някъде и ми го е споделяла. Близка е с Дидо Калпаков, и забележи, със Здравко Мандаджиев. 🤣

Сигурно с него имат креватни изпълнения. Въпреки че е женен и чака второ дете, ми изглежда като от другия бряг.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Mara.Shulevna каза:

Aз не я харесвам изобщо, за мен тя има два хита, но дори без тях пак щеше да е харесвана. В смисъл тя е от изпълнителите които са си харесвани дори без хитове, заради персоналитито най - вероятно. Но няма как да отречем, че е голям глас, това би било чист хейт. Затова й като беше в едно шоу, като две капки вода, тя беше най - слабият артист, но гласа й просто компенсираше за всичко. Всичките й образи (успешни) бяха статични - само грим и пеене, но пя жената и пя неща които другите само могат да си мечтаят. 

Сега ще последва огромен хейт тук, не Кондома ми сугурно дявола ще стана. Но се сетих за Емилия и в това, че дори като боксова круша ДесиСлава пак беше преди нея. Моят проблем с Емилия е, че на ретрото като я пуснат й настроението умира. Другото което е, че сега може да е актуална, аз ви вярвам, че песните й са хитове, просто не ги слушам. Но основно тя се приема за що годе голяма, защото 2003/4 беше в скандали със ДесиСлава и после със тотално по - успялата във всяко отношение Анелия. 

Да, Деса успяваше да бъде в играта дори и без голям хит, но вече ни визия, ни глас остана, ни хитове и се очертават за в бъдеще. 

Ето сега вече Галена спокойно може да каже в някое предаване, че е бита карта, както го направи на времето:laughing:

Много се дразних в онези години на Емилия. Направо и личеше как мечтае да бъде Деса, но то 2002 коя ли не е мечтала за това. Деса докара американските тенденции в чалгата. Буквално Деса и Анелия изкараха чалгата от кръчмите в онези години и музиката много се доближаваше до поп. Емилия все още се чудеше дали иска да е ДесиСлава, имитирайки визия и начин на пеене или Анелия, налазвайки Токича и Коко Динев едновременно. 

Емилия със сигурност излезе по хитра, отколкото всички сме предполагали и 2019 ги превъзхожда откъм продукция, и от към пеене и от към визия дори. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не я харесвам и нея. По онова време много харесвах Ивана! Но и тя почна да ми пее за отчето, душата, водата, овцата и я заебах. Остаря и почна като типична бабичка да ходи по църквите и да пее за тях. Няма лошо де, просто няма да я слушам. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Аз го видях преди няколко дни с жена му. Има шкембе и вече не хваща окото. Грубоват и повехнал изглеждаше. Не ти трябва!

Жалко! Преди 4-5 години беше във форма. Сигурно брачният живот изхабява.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, TSARvul каза:

И аз не видях цяла България да им се смее. Преслава обаче я правят гърбава от подигравки във всяка социална мрежа. На Емилия и Галена те оставяме ти да им се смееш. Аз и народа ще се смеем на Преслава.

Дори не си разбрал, че не се плюе по самия нос на Преса, колкото по това, че си е направила интервенция, с която се е сляла с онези, по които не се е спирало да се плюе вече сума и години. Но голямата помия върху нея се изля заради начина по който реагира на някои коментари и на разразилата се ситуация. Носа и е като на всяка друга оперирана. Дори и в На кафе коментираха, че всички правят еднакви носове в БГ... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Дори не си разбрал, че не се плюе по самия нос на Преса, колкото по това, че си е направила интервенция, с която се е сляла с онези, по които не се е спирало да се плюе вече сума и години. Но голямата помия върху нея се изля заради начина по който реагира на някои коментари и на разразилата се ситуация. Носа и е като на всяка друга оперирана. Дори и в На кафе коментираха, че всички правят еднакви носове в БГ... 

Пак ли се опитваш да го извъртиш бе, играч на думи? Видях как хората плюят по начина, по който изглежда, по носа, по самата нея за това, че се държи като селянка. Има ли значение? България я разчеква тази простовата, глупава пишман-тарикатка, точно според заслугите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mara.Shulevna каза:

Ох много сте зле, ходете на проверено. Например Борис Дали има гигантска паламарка, Фики също. 

Не е вярно. Борис Дали имаше участие в един ресторант в Панагюрище. Там работеше една приятелка, голяма :)лана. Беше минала и него! Вика хем с малка пи*ка, хем не може да ебе 😂

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз от друго място чух, че зърната на гърдите му били свръх ерогенни. Твоята приятелка дали ги е пробвала? :lol:

Много обичам зърна. Като се сетих се възбудх❤️😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ето, чакай го да дойде да пее при вас и след участието действай в хотелската стая.

При нас няма къде да пее, няма и хотел. Навит съм на Наско на Джена. През вечер са при нас и гледа като котка пред кибапчийница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Рофл.

Ти все на хетеро господа си навит. Освен да те отрежат (или набият), друго няма да стане. :lol:

Да бре. Те много бяха хетеро, пък викат в карай го по навътре. Айде да не говорим!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...