Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

И с такава чутура най-много й отива на Емица, изглуежда по-малко евтина. 

Помните ли русия й период?

 

Тая песен ми е една от най - любимите в чалгата евър. Била е предназначена за друга, но добре, че са взели Емето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Mara.Shulevna каза:

Просто се забавлявам бе кака, аз направо те обичам. Направи ми деня с тази сапунка дето си развило. Андреа може да се учи от теб, сериозно. Нейните са толкова елементарни и нескопосани. Ако наистина беше около нея можеше поне готинка да я направиш да изглежда като лъже. А сега излиза глуповата и взима хапчета от които дебелее само. 

Поздравче бе душичка:

 

Провали не слушам,мерси!😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Провали не слушам,мерси!😘

Само ти губиш. Песента е страхотна, а и може да тресем дупе на нея. Ако слушаш само дето е хит, значи за теб Андето е по - мъртва кариерно отколкото за всеки друг тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mara.Shulevna каза:

Само ти губиш. Песента е страхотна, а и може да тресем дупе на нея. Ако слушаш само дето е хит, значи за теб Андето е по - мъртва кариерно отколкото за всеки друг тук. 

Песента е малоумна,а клипът още повече. След тази песен започна да губи позиции.

Андреа си има предостатъчно мегахитове,които си слушам и до ден днешен с огромен кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Песента е малоумна,а клипът още повече. След тази песен започна да губи позиции.

Андреа си има предостатъчно мегахитове,които си слушам и до ден днешен с огромен кеф.

Ми на мен ми харесва много. Много по - добра от некви като "Хайде опа" и "Любовник". Но сега нека се върнем към Емка. Тоя дует е мега як, заслужава да е най - хитовия дует в поп - фолка и да вземе мястото на онова дето се води за топ, макар и то да не е лоша песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

А стига сте преигравали и плюли по Преслава. Идентичност загубила. А по-добре ли е да беше стояла с тоя грамаден нос, който не си е харесвала? 

И аз това щях да напиша. Сега в крайна сметка, ако тя се харесва така това е най - важното. Нейна си е визията, не е длъжна да се съобразява с никого. Камелия как си смени зъбите и цялата й усмивка се промени. В крайна сметка, ако са ти криви зъбите си ги изправяш със шина. Ако имаш белези ходиш да ти ги оправят. Слагаш пломби и т.н. Т.е. коригираш неща по себе си, така и Преслава е коригирала нещо по нейното лице. То си е нейно и ако тя е доволна от резултата. значи всичко е точно. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Тази певица не прекрати ли кариерата си неотдавна? Сега някаква нова се подвизава с нейното име. То и няколко Александри, Кристини и Елени имаше. Сега името Преслава са си харесали. Няма лошо. 

Май наистина я е прекратила.Нищо не се чува за нея, нито песен скоро е пускала.Ще видим тая новата, която и е гепала псевдонима какви ще ги свърши.🙄Аз лично нямам големи надежди!

Щом сме на вълна Емануела нека чуем този зверски хит, който разтресе държавата преди цели 8 години и за който и завиждаха всичките и колежки от пропадналата Ара мюзик!

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mara.Shulevna каза:

И аз това щях да напиша. Сега в крайна сметка, ако тя се харесва така това е най - важното. Нейна си е визията, не е длъжна да се съобразява с никого. Камелия как си смени зъбите и цялата й усмивка се промени. В крайна сметка, ако са ти криви зъбите си ги изправяш със шина. Ако имаш белези ходиш да ти ги оправят. Слагаш пломби и т.н. Т.е. коригираш неща по себе си, така и Преслава е коригирала нещо по нейното лице. То си е нейно и ако тя е доволна от резултата. значи всичко е точно. 

Разбира се, след като не си харесваш нещо - отиваш и го променяш. Разберете, че някои хора се чувстват перманентно нещастни и комплексирани ако не харесват нещо по себе си. Особено една звезда се стреми към съвършенство, било то такова по нейн визуален критерий!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Разбира се, след като не си харесваш нещо - отиваш и го променяш. Разберете, че някои хора се чувстват перманентно нещастни и комплексирани ако не харесват нещо по себе си. Особено една звезда се стреми към съвършенство, било то такова по нейн визуален критерий!

Ма естествено бе. Стига да имаш парите ще оправиш неща по себе си. Повечето хора просто нямат, а и  са страшно немърливи. Аз винбаги съм казвала, защо не си присаждат коса: 

1. Защото е много скъпо

2. Защото не ги афектва толкова

Защо си оправят зъбите, защото ги боли и трябва да се гуцкат. Затова и там взимат мерки. преслава има пари и иска да е готинка, тя си беше й преди де. Важното е, да пуска яки песни като последната. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Mara.Shulevna каза:

Тая песен ми е една от най - любимите в чалгата евър. Била е предназначена за друга, но добре, че са взели Емето. 

Май имаше нещо такова - за коя е била  предназначена?

преди 32 минути, Putin каза:

А стига сте преигравали и плюли по Преслава. Идентичност загубила. А по-добре ли е да беше стояла с тоя грамаден нос, който не си е харесвала? 

Коя е Преслава? Това е форум за Емануела. 

преди 20 минути, Амброжка. каза:

Май наистина я е прекратила.Нищо не се чува за нея, нито песен скоро е пускала.Ще видим тая новата, която и е гепала псевдонима какви ще ги свърши.🙄Аз лично нямам големи надежди!

Щом сме на вълна Емануела нека чуем този зверски хит, който разтресе държавата преди цели 8 години и за който и завиждаха всичките и колежки от пропадналата Ара мюзик!



 

 

Мразя да съсипват турски песни, но тук кавърът е по-добър от оригинала и дори и в Турция се послушваше. 

 

преди 19 минути, Putin каза:

Разбира се, след като не си харесваш нещо - отиваш и го променяш. Разберете, че някои хора се чувстват перманентно нещастни и комплексирани ако не харесват нещо по себе си. Особено една звезда се стреми към съвършенство, било то такова по нейн визуален критерий!

Скъсената й гага няма да я направи по-малко нещастна. Ще продължи да експериментира, запълвайки липси. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mara.Shulevna каза:

За Анелия, ама Пайнера не е разрешил. 

Ахмак. Бунак. Хак да му е. После привика Емануелица да му спаси потъващата фирма!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Амброжка. каза:

@asylum 

А за тази какво ще кажеш? 😲

 

 

Не я оцених навремето, но ти благодаря, че сега ми насочваш вниманието към нея! Заслужава нов шанс! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой печели на гърба на Глория. Защо са оставени бразилски автори да се облагодетелстват. Предполагам, че Ютуб са дали правата автоматично, заради името "Глория"? Или песента е кавър? Или не могат да се оправят нашите права и затова Глория е оставила някой друг да получава отчисления. Някой знае ли какъв е случаят?

 

Песен

Gloria

Изпълнител

Gloria

Автори

Umberto Tozzi, Giancarlo Bigazzi

Лиценз в полза на YouTube от

WMG; União Brasileira de Compositores, UMPG Publishing, LatinAutor, LatinAutor - UMPG, UBEM и 3 сдружения за музикални права
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 12 минути, meleto каза:

Някой печели на гърба на Глория. Защо са оставени бразилски автори да се облагодетелстват. Предполагам, че Ютуб са дали правата автоматично, заради името "Глория"? Или песента е кавър? Или не могат да се оправят нашите права и затова Глория е оставила някой друг да получава отчисления. Някой знае ли какъв е случаят?

 

Песен

Gloria

Изпълнител

Gloria

Автори

Umberto Tozzi, Giancarlo Bigazzi

Лиценз в полза на YouTube от

WMG; União Brasileira de Compositores, UMPG Publishing, LatinAutor, LatinAutor - UMPG, UBEM и 3 сдружения за музикални права

Някой трябва да говори с WMG - Warner Music Group, тей като иска идва главно от тях. Нищо чудно като 3-ти major label да не направят нищо по въпроса. Друг е въпроса, че всички стари песни са маркирани от същата песен. Едва ли Warner са патентовали името Gloria, би било пълна простотия.

Редактирано от ceco
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Амброжка. каза:

Май наистина я е прекратила.Нищо не се чува за нея, нито песен скоро е пускала.Ще видим тая новата, която и е гепала псевдонима какви ще ги свърши.🙄Аз лично нямам големи надежди!

Щом сме на вълна Емануела нека чуем този зверски хит, който разтресе държавата преди цели 8 години и за който и завиждаха всичките и колежки от пропадналата Ара мюзик!

 

Този ми прилича на евнух.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...