Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Амброжка. каза:

Ами вече е Стара Десислава, нали си имаме Нова, тя е над всички.🤣🤣🤣 Питам, къде е пича?

Очаквах за толкова години във форума да не ме репликираш по този начин, но да Новата Десислава е по-варвежна от старата. 

  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, stereoto_ каза:

Очаквах за толкова години във форума да не ме репликираш по този начин, но да Новата Десислава е по-варвежна от старата. 

По-вАрвежна може и да, ама по-вървежна към днешна дата цък.Фак, фак, фактите го сочат. 🙄

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се преиграва ми се струва. Вярно, че си оправи носа и това й смени физиономията, но не е чак неразпознаваема. По очите, устата и формата на лицето се разпознава.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Малко се преиграва ми се струва. Вярно, че си оправи носа и това й смени физиономията, но не е чак неразпознаваема. По очите, устата и формата на лицето се разпознава.

Как се чувстваш, че Преслава се превърна в бледо копие на Галена ?!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, stereoto_ каза:

Как се чувстваш, че Преслава се превърна в бледо копие на Галена ?!

Повече ми прилича на смесица между Емилия и Алисия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е качена тази снимка? Сигурни ли сме, че това наистина е Преслава? На мен по-скоро ми прилича на много сериозна фотошоп еб@вка с нея - нереално е да имаш такива скули. За носа няма да коментирам - ясно е, че е фарс. 

Другият, за съжаление по-лош, вариант е пластичният й хирург да се е изгаврил с нея така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dan!el каза:

Къде е качена тази снимка? Сигурни ли сме, че това наистина е Преслава? На мен по-скоро ми прилича на много сериозна фотошоп еб@вка с нея - нереално е да имаш такива скули. За носа няма да коментирам - ясно е, че е фарс. 

Другият, за съжаление по-лош, вариант е пластичният й хирург да се е изгаврил с нея така.

Инстаграм профила на Преслава...

По-лошото е че трие хейт коментарите, а те бяха много. Добре че направих снимка.😁

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Putin каза:

Валя прилича на жълтия телетъбис ЛяЛя в тоя клип, ужасна.

Това е някакъв скелет от гардероба излезнал. 90тарка дето се мъчи да ни напомни, че е жива.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mara.Shulevna каза:

Това е някакъв скелет от гардероба излезнал. 90тарка дето се мъчи да ни напомни, че е жива.

Стартира кариерата си през 2000. :idea:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mara.Shulevna каза:

Това е някакъв скелет от гардероба излезнал. 90тарка дето се мъчи да ни напомни, че е жива.

Да, аман от тези несретници, как не си е намерила друга работа за толкова години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Putin каза:

Да, аман от тези несретници, как не си е намерила друга работа за толкова години.

Ама какво говорим бе, какви са тия завръщания с повръщания. Или си певица и звезда или не ставаш. При тая е ясно. 

Относно Преслава да кажа и аз: дреме й на путката, сигурно е админа. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Траяна е ТОП.Жалко, че си стопира кариерата, имаше хляб в нея.”Нещо подобно” е страшно парче.Самостоятелния и албум е също е страхотен.

Невероятна мацка! Помниш ли как скандализира с визия на травестит при завръщането си? Смаза!

 

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.06.2019 г. от 8:40, Амброжка. каза:

@Slavi @NazzkO @SG

Довечера Фатме ще пее в “Шоуто на Слави” с едно от хлапетата.Дали ще се представи на ниво или ще станем свидетели на поредния резил?

  Беше жалка карикатура. Няма за какво да се хване човек, за да я похвали. Визия - противна, подпухнала,капка чар не е останал в нея. Глас - ужасен, тих, измъчен, фалшив. Дори и сръбското и не и се получи. 

Общо взето това бе една жалка гледка особено като знаеш каква жена и певица  до преди 2 години.

И да,Джена е класи над Деса към днешна дата. Ситуажията при Десаже непоправима вече.се

  • Sad 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси наистина беше зле, поне пя на живо за разлика от Емилия и Денис, които можеха да забият и направят фурор. Но толкова им стига акъла на българските ни звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се сещам за друга певица, която след операция да не прилича на себе си. Какво и е станало на Петя? Не мисля, че и по участия или публични изяви ще я разпознават хората вече. Не мога да повярвам, пълна карикатура. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...