Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

Супер звучи, виж, че има прозорци от по 4-5 дни чат-пат. Твоите графици ме уморяват само като прочета кога си на смяна. Това по-лесно ми се види. 

Аз почивах 2 дена миналата седмица петък и събота, работеше само разноса докато шефовете бяха 5 дена на почивка в Италия. После работих 2 дена и във вторник почиваме пак всички. Водят ни го платена отпуска дето двата дена почивах. Обаче както е тръгнало, всеки вторник няма да работим. Всички по 6 ден работим и 1 ден почивка, което не ме устройва, ама няма как. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ще са шефа и шефката. И тук вместо Коцето ще четем: а пък шефа, страшен е шефа! Дадох му, дадох му и не го мъчих (условно нали). Тогава клипа на лошо гадже ще стане реалност за Коцето :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Mara.Shulevna каза:

Въпрос на гледна точка. Аз ти казах, че макар да не понасям Анда, има песни които й харесвам. Проблема е, че не се помнят. А Ивана, не знам да има много участия. Все тая, това си е твое мнение и естествено не си длъжен да харесваш Стораро. Но точката, че песните на Ивана са също кавъри и бяха готови хитове също си остава. Важното е да се танцува на тях. 

Ох,както казах спорът с теб стана еднообразен и не смятам да губя повече енергия в него.Точно Андреа нямала песни,които се помнят..🤦‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ох,както казах спорът с теб стана еднообразен и не смятам да губя повече енергия в него.Точно Андреа нямала песни,които се помнят..🤦‍♂️

Няма пукнат хит. И недей да спориш тогава. Андреа не се пуска никъде - нито по ретро партита, нито по регулятните клубове. Никой не се сеща за нея. И това не го казвам за да те дразня, както правите повечето тук. Казвам го, защото е така. Затова и има по 1 участие на месец. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mara.Shulevna каза:

Няма пукнат хит. И недей да спориш тогава. Андреа не се пуска никъде - нито по ретро партита, нито по регулятните клубове. Никой не се сеща за нея. И това не го казвам за да те дразня, както правите повечето тук. Казвам го, защото е така. Затова и има по 1 участие на месец. 

И ходи и за под 1500 лв. Татяна е по-скъпа, макар че дели хонорар. 

Със съжаление го казвам за Андра, защото може повече, но сама си го направи. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Животът в Швейцария и слушането на резака не ти се отразява добре.По-добре както казах спри дотук,че се излагаш вече.

Екстра ми се отразява, но не за мен е топика злобчо. И наистина се излагам, защото сравнения на голям изпълнител като Тони Стораро с Андреа, дето е посредствена във всяко отношение е смешно. Те не трябва дори да са в едно изречение. Наистина нека спрем дотук. 

ПП: Един съвет. Научи се да спориш, не да нападаш хората на лична основа. Не съм виновна, че Стораро пее  в най - големите клубове с много участия, а Андра има 1 на два месеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mara.Shulevna каза:

Екстра ми се отразява, но не за мен е топика злобчо. И наистина се излагам, защото сравнения на голям изпълнител като Тони Стораро с Андреа, дето е посредствена във всяко отношение е смешно. Те не трябва дори да са в едно изречение. Наистина нека спрем дотук. 

ПП: Един съвет. Научи се да спориш, не да нападаш хората на лична основа. Не съм виновна, че Стораро пее  в най - големите клубове с много участия, а Андра има 1 на два месеца. 

Андра сама си избира участията колко пъти да ги го кажа?😁 Не нападам на лична основа,а правя заключение предвид глупостите,които изписа цяла сутрин.

ПП: ето нещо много важно. Къде е фенската маса на Стораро като е толкова голям?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Да,наистина каузата ми е обречена. Да спорите,че последната голяма звезда на чалгата няма запомнени песни е страшно абсурдно и е най-добре да спра да си губя времето. Лек ден!

Tук е проблема, тя не е голяма звезда. Беше много популярна за определен период от време и толкова. Няма й как да бъде голяма звезда. Нещата които предлагаше Андреа ги бяхме виждали вече: пичка, цомби, пера, изрусена мадама. баба ти Камелия беше минала през всичко това и го беше показала във време в което беше табу тема.

Но разликата идва от това, че с гащи или без Андреа пропусна да научи от Камелия най - важното. Как да бъде професионалист и да забавлява хората. Аз не харесвам Камелия, но нейните участия са истински празник. Тя минава и те забавлява, провокира те да си сръбнеш, да се отпуснеш. Затова й отново ще ходя на нейно участие. Тя работи за хората, да се насладят и да се разкършат. Не съм като нейните фенове да я величая, но което е истина е! Това е мое мнение и което аз съм видяла и няма да се промени. Затова Камелия е истински клубен терминатор, защото е шоумен. Нещо което Андреа не е. Андреа виждаше само опаковката, но не съдържанието, затова не й се получи накрая. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Последната голяма звезда на чалгата е ПРЕСЛАВА :ba:

Галена. Преслава е най - голямата звезда на чалгата, но последната голяма е Галена. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Mara.Shulevna каза:

Галена. Преслава е най - голямата звезда на чалгата, но последната голяма е Галена. 

Тази персона не я възприемам като голяма звезда. Не остави никакви хитове, само комерси, които минават и заминават. Няколкото опита да пее на концерти набедените за нейни визитни картички - "Утешителна награда" и "Знам диагнозата", минаваха вяло и мъртво.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тази персона не я възприемам като голяма звезда. Не остави никакви хитове, само комерси, които минават и заминават. Няколкото опита да пее на концерти набедените за нейни визитни картички - "Утешителна награда" и "Знам диагнозата", минаваха вяло и мъртво.

Виж сладурче, не може да кажеш, че са минавали мъртво. Диагнозата, чупката, душата ми крещи се пускат много по ретро и се избухва на тях. Аз не харесвам също много шматки, но не може да си затворим очите за успехите им. Това ще направи мнението ни силно пристрастно, което не е грешно кака. Но Галена е голяма звезда, защото има много участия, актуални големи хитове, силно разпознаваема е и има колосални успехи, които смея да твърдя са не само за поп - фолка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mara.Shulevna каза:

Виж сладурче, не може да кажеш, че са минавали мъртво. Диагнозата, чупката, душата ми крещи се пускат много по ретро и се избухва на тях. Аз не харесвам също много шматки, но не може да си затворим очите за успехите им. Това ще направи мнението ни силно пристрастно, което не е грешно кака. Но Галена е голяма звезда, защото има много участия, актуални големи хитове, силно разпознаваема е и има колосални успехи, които смея да твърдя са не само за поп - фолка. 

Нейните колосални успехи са в сферата на клиповете и визиите (част от които крадени), а не толкова откъм пеене и музика, с което съответно образът й ми олеква една идея, ако ме разбираш. На участия е разчупена, освен това се задържа доста години в топ 3, което й го признавам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е било интересно във форума. Тони Стораро си е голяма работа, колкото и да се плюе тук. Да, противен турски мангал е, започнал е да вие като умрял в песните си, кофти човек е, че и краде кисело мляко, но е в топ 5 на най успелите попфолк звезди с над 20 годишен стаж и винаги е бил актуален. Има и своята публика. Турците и циганите не са малко. Освен това почитателите на стария фолк също го издигат в култ, а и младите го слушат. Не можем да отречем приноса и присъствието му в бранша. Хитовете му са доста по разпознаваеми и трайни от всичките хитове на попфолк мутресите и пачавурите в попфолка, които тук в рама се водят номер 1. Много незабравими класики е изпял и продължава да е с най големите хитове - последно дори с Шефката. 

 

Коментирайте наивното мнение на Гери Никол за попфолк гилдията. Ако влезе в Пайнер доста бързо ще разбере, че в поп средите са малко по цивилизовани в изказванията и действията си срещу колеги. На нея верно чалгарките и се мазнят, защото мацката още с първата песен предизвика фурор, който в чалгата е правил само Азис. То и цялата чалга си се повлия много сериозно от Гери Никол, за това е видяла само от хубавите страни на чалгата все още. 

Тъпото изказване на Тото нямя и да го коментирам. Гери му отвърна доста адекватно и не му падна на нивото. Ужасно е да коментираш колегите си. Непрофисионално и комплексарско. 

https://youtu.be/P0oIWs51_tw

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Преслава успя да наложи повече златни хитове в жанра, но от близо десет години насам Галена е много над нея. 

Не съм съгласен. Ако беше така, тук нямаше постоянно да спорим и да ги сравняваме.

Например Преслава измести супер очевидно Ивана през 2007/2008 и застана над нея и това въобще не будеше спорове по форумите, защото беше ясно дори за феновете на Айтос. А ние тук агитките на Толбухин и Смядово от години си избождаме очите Галена или Преслава .. дори се стигна да закрият наградите заради сеирите, които ставаха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Коментирайте наивното мнение на Гери Никол за попфолк гилдията. Ако влезе в Пайнер доста бързо ще разбере, че в поп средите са малко по цивилизовани в изказванията и действията си срещу колеги. На нея верно чалгарките и се мазнят, защото мацката още с първата песен предизвика фурор, който в чалгата е правил само Азис. То и цялата чалга си се повлия много сериозно от Гери Никол, за това е видяла само от хубавите страни на чалгата все още. 

Тъпото изказване на Тото нямя и да го коментирам. Гери му отвърна доста адекватно и не му падна на нивото. Ужасно е да коментираш колегите си. Непрофисионално и комплексарско. 

https://youtu.be/P0oIWs51_tw

Ама какво да говорим бе, когато имаш хитове, когато си зает няма смисъл да говориш. Ти си гледаш собствената кариера и си движиш напред. А тоя Тото имаше един голям хит и сега кръв сере, че рекламата от ВИП-а умира и той се чуди как да остане актуален, а не да се върне където беше преди Брадъра - на дъното. 

Иначе няма какво да говорим, в чалгата има много изпълнители, различни хора. Някои като Тото, като са актуални не им пука, ама като позалезе слънцето над тях и почват да чоплят като хлебарки. Тва е, ако ти си звезда и си знаеш мястото, няма да ти пука за другите бе. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Днес е било интересно във форума. Тони Стораро си е голяма работа, колкото и да се плюе тук. Да, противен турски мангал е, започнал е да вие като умрял в песните си, кофти човек е, но е в топ 5 на най успелите попфолк звезди с над 20 годишен стаж и винаги е бил актуален. Има и своята публика. Турците и циганите не са малко. Освен това почитателите на стария фолк също го издигат в култ, а и младите го слушат. Не можем да отречем приноса и присъствието му в бранша. Хитовете му са доста по разпознаваеми и трайни от всичките хитове на попфолк мутресите и пачавурите в попфолка, които тук в рама се водят номер 1. Много незабравими класики е изпял и продължава да е с най големите хитове - последно дори с Шефката. 

 

Коментирайте наивното мнение на Гери Никол за попфолк гилдията. Ако влезе в Пайнер доста бързо ще разбере, че в поп средите са малко по цивилизовани в изказванията и действията си срещу колеги. На нея верно чалгарките и се мазнят, защото мацката още с първата песен предизвика фурор, който в чалгата е правил само Азис. То и цялата чалга си се повлия много сериозно от Гери Никол, за това е видяла само от хубавите страни на чалгата все още. 

Тъпото изказване на Тото нямя и да го коментирам. Гери му отвърна доста адекватно и не му падна на нивото. Ужасно е да коментираш колегите си. Непрофисионално и комплексарско. 

https://youtu.be/P0oIWs51_tw

Тото и на Мегз скача - паляк.

А Азис не предизвика фурор с първата си песен, доста по-късно се забеляза. Първата му популярна песен май беше с Томи Чинчири и пак не беше фурор. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не съм съгласен. Ако беше така, тук нямаше постоянно да спорим и да ги сравняваме.

Например Преслава измести супер очевидно Ивана през 2007/2008 и застана над нея и това въобще не будеше спорове по форумите, защото беше ясно дори за феновете на Айтос. А ние тук агитките на Толбухин и Смядово от години си избождаме очите Галена или Преслава .. дори се стигна да закрият наградите заради сеирите, които ставаха.

Всъщност Галена доминираше в повечето години, но само поради факта, че и Преслава не си даваше много зор. Ако правеше и половината, което прави Галена, за да е на върха, Галче нямаше да доминира никога. Но Преса се беше отпуснала покрай Бирмата и белите нощи с него. И все пак към днешна дата ако питаш 10 случайни хора коя е най успешната попфолк певица днес, поне 5-6 ще посочат Преслава. Такова е масовото впечатление. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Всъщност Галена доминираше в повечето години, но само поради факта, че и Преслава не си даваше много зор. Ако правеше и половината, което прави Галена, за да е на върха, Галче нямаше да доминира никога. Но Преса се беше отпуснала покрай Бирмата и белите нощи с него. И все пак към днешна дата ако питаш 10 случайни хора коя е най успешната попфолк певица днес, поне 5-6 ще посочат Преслава. Такова е масовото впечатление. 

Галена имаше две много ясни години на доминация - 2013 и 2016. В останалото време са били на кантар. А в последните 2 години дори Преслава водеше с някои проекти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...