Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, ceco каза:

 И ХООРА изобщо не мяза на кака ви Галка както си мислите

1:1 са! На тази снимка с количка точно Галена е застанала над бебето. Много ми е смешно как феновете на Преслава се подиграваха на Галена за операциите, "пришито лице" била и не знам си още какво, и хоп... тяхната стана нейно копие, но за момента доста по-неуспешно. Ще трябва още няколко пъти да повтори май процедурите, ако иска да постигне ефекта на "галенин".

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, dan!el каза:

1:1 са! На тази снимка с количка точно Галена е застанала над бебето. Много ми е смешно как феновете на Преслава се подиграваха на Галена за операциите, "пришито лице" била и не знам си още какво, и хоп... тяхната стана нейно копие, но за момента доста по-неуспешно. Ще трябва още няколко пъти да повтори май процедурите, ако иска да постигне ефекта на "галенин".

Аз не намирам никаква прилика или аз трябва да си слагам очилата или някой да си смени диоптрите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ся Преславовите направо да станем фенове на Татяна щот си е направила ринопластика.

Отпуснете се малко, който и е фен ще я обича независимо от това как изглежда.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата е като Галена, което засилва негативизма ми от промяната!

Освен това в острите черти на лицето й беше спецификата, сега става една от многото оперирани кикимори.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Същата е като Галена, което засилва негативизма ми от промяната!

Освен това в острите черти на лицето й беше спецификата, сега става една от многото оперирани кикимори.

Ако мислиш че единственото нещо, което я различаваше от Галена беше неоперирано лице, да се замислиш дали въобще си и бил фен.

Гласът й, отношението й към феновете, интервюта, хитовете...

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

Ако мислиш че единственото нещо, което я различаваше от Галена беше неоперирано лице, да се замислиш дали въобще си и бил фен.

Гласът й, отношението й към феновете, интервюта, хитовете...

- Работят с едни и същи композитори и правят сходни песни
- Интервюта почти не дава в последните години
- Отношението към феновете е без коментар - или ги подминава, или си бърка с пръст в устата. Държи се мило, само ако знае че я снимат
- Остава само гласът, но и него понякога го няма

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

- Работят с едни и същи композитори и правят сходни песни
- Интервюта почти не дава в последните години
- Отношението към феновете е без коментар - или ги подминава, или си бърка с пръст в устата. Държи се мило, само ако знае че я снимат
- Остава само гласът, но и него понякога го няма

Ако е така, само заради носа ли я обичаше и защитаваше срещу Галя? 😂

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan', ВТРЕЩЕН съм от писанията ти тази нощ! Мигом се засрами, пусни си дискографията ѝ и се поклони - да ти олекне...

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си харесвам повече естествения ѝ нос, но може да си има причини да го прави, не мисля, че е от суета, ако беше така - отдавна да го беше направила. Ще ѝ свикнем и така, а и може разликата да не е чак толкова осезаема, едно че сме видяли само 2-3 снимки, друго, че трябва известно време докато спадне всичко и нещата се нормализират.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pinkprincess каза:

Голяма драма. :mf_surrender:От февруари е с тоя нос.

Спекулира се че е взела отпуска за да го дооправи, както и за потенциални други корекции по лицето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Спекулира се че е взела отпуска за да го дооправи, както и за потенциални други корекции по лицето.

Няма лошо че си е взела отпуск, нали затова и го дават - да си го ползва както си ще. Това си е изцяло нейна работа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , dan!el каза:

1:1 са! На тази снимка с количка точно Галена е застанала над бебето. Много ми е смешно как феновете на Преслава се подиграваха на Галена за операциите, "пришито лице" била и не знам си още какво, и хоп... тяхната стана нейно копие, но за момента доста по-неуспешно. Ще трябва още няколко пъти да повтори май процедурите, ако иска да постигне ефекта на "галенин".

То пък на Галена е много успешно все едно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава носът е преправян втори път. Вижте как ноздрите не са равномерни на снимките от Барселона от сватбата. А сега е поправен и е като повечето оперирани нослета. Може и да ее било по здравословна причина и да е комбинирала нещата. Да си почива сега, достатъчно пари е изкарала и на себе си и на компанията. Сигурно колкото никоя друга. Може да си позволи и по-големи паузи, след отсъствие липсата и се усеща и избухва, както стана с Да гори в любов. Още я слушам, а от много време не ми се беше случвало с чалга 😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че ти докладват тя какви ги върши. :ba:

Starboy, излез от състоянието на шок и коментирай кадъра на 00:27 - много ме кефи как се показва зад колоната в облекло на детектив и в този момент камерата се насочва към нея :lol:

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Знам, че ти докладват тя какви ги върши. :ba:

Starboy, излез от състоянието на шок и коментирай кадъра на 00:27 - много ме кефи как се показва зад колоната в облекло на детектив и в този момент камерата се насочва към нея :lol:

 

Кадрите като детектив са невероятни, то не е актьорска игра, стойки... брутална! Студентите на НАТФИЗ крещят и плачат, че нямат тази ДАРБА! 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменила си е фейса на 100% Преславовица! Нос,брадичка,скули и устните май е надула леко (или така изглежда на снимката).

p.s - Влезте и гледайте сторито на Емилия в инстаграм,тотални мега хитове са парчетата и с Денис.

Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Кадрите като детектив са невероятни, то не е актьорска игра, стойки... брутална! Студентите на НАТФИЗ крещят и плачат, че нямат тази ДАРБА! 

Артистизмът в "Няма да ти пиша" обаче остава ненадминат! Жалко, че точно тогава махнаха Наградите, Артистично присъствие й беше в кърпа вързано. 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, Емануела и тя 2 участия има днес- първо на Събора в Септември с Коцето, Глория, Галена, Фики. После вечерта Емануела е в Плаза София, а Коцето е в Пловдив. Той лети за Лондон утре пък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, PHILIPP PLEIN каза:

До часове новата песен на Азис!

Аз разбрах, че песента се казва "До часове"?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...