Jump to content


Соня Немска и Тони Стораро - Просто спри


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Mara.Shulevna каза:

Не става, боклук е бе. Дори най - големия Тони Стораро не може да направи песента слушаема. Тая руса крава не може да пее ама грам.

Кво му е голямото на тоя по-точно? Всичко му е кавър до кавър, а тоя глас е като куршум за ушите, смърди на долна кръчма и певеца в нея, който се мъчи да докара Василис Карас, ама отива към някой турски естрададжия.

Песента все едно е от турски сериал. Соня се излага, какви песни имаше едно време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Кво му е голямото на тоя по-точно? Всичко му е кавър до кавър, а тоя глас е като куршум за ушите, смърди на долна кръчма и певеца в нея, който се мъчи да докара Василис Карас, ама отива към някой турски естрададжия.

Песента все едно е от турски сериал. Соня се излага, какви песни имаше едно време...

Ама моля те, това че е кавър нещо не значи, че е лошо бе. Напротив, важното е да е хит до хит бе, при него всичко е. Кой е по - голям от него в нашата музика ? Няма, нито един няма толкова хитове. А относно песента, Тони се излага, че прави песни с неизвестници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mara.Shulevna каза:

Ама моля те, това че е кавър нещо не значи, че е лошо бе. Напротив, важното е да е хит до хит бе, при него всичко е. Кой е по - голям от него в нашата музика ? Няма, нито един няма толкова хитове. А относно песента, Тони се излага, че прави песни с неизвестници.

Правилно,Тони Стораро си е певец,за какво му трябваше да се занимава да пее с разни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Немска е неспасяем случай. Тук нито Стораро, нито дори Азис биха могли да помогнат. Положението е плачевно. Туй Соня как цвили не е истина. Оцко со боксува на едно и също място от няколко години...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не... Знам, че се старае да се получи нещо и понякога, рядко, все пак успява. Само че с това няма да се случи, Стораро и той бълва, навсякъде е и толкова ми е писнало да го слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина е неслушаемо. Жалко за Соня, която ми е симпатична, но това не бих си го пуснал втори път. Нито песента ми хареса, нито можах да понеса това "амаааан, лелелеееей"...

Между другото някои знае ли в чия къща са снимани кадрите със Стораро? На места се виждат 4 награди от "Планета", от "The one" и още някакви. Съмнявам се Соня да има цели 4, а пък той изобщо някакви... На заем ли са взели от някой или са снимали в дома на някоя колежка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dan!el каза:

Това наистина е неслушаемо. Жалко за Соня, която ми е симпатична, но това не бих си го пуснал втори път. Нито песента ми хареса, нито можах да понеса това "амаааан, лелелеееей"...

Между другото някои знае ли в чия къща са снимани кадрите със Стораро? На места се виждат 4 награди от "Планета", от "The one" и още някакви. Съмнявам се Соня да има цели 4, а пък той изобщо някакви... На заем ли са взели от някой или са снимали в дома на някоя колежка?

Сигурно са на Фики наградите - Дебют, 2хПевец и дует за Кой

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента има нещо много симпатично, но не мога изобщо да я доближа до "Онези думи" и "Аз съм жената", които са много добри.

Клипът е много цветен и носи добро настроение. А Соня Немска сякаш не остарява - почти не е мръднала откак се е появила, да не кажа дори, че и по-хубава става. :Vishenka_05:

Но този Стораро е просто неслушаем. Не мога да търпя подобно пеене, ужасно е. И дори да има нотка симпатичност в песента, заради него няма да я слушам. Супер дразнещо е и обработването на гласовете им, с което Стораровото виене става още по-отвратително. 

И между другото, Соня Немска колкото и нехитови песни да пуска, голяма част от тях лично на мен ми харесват по един или друг начин. И за повечето може и да запада все повече, но от мен има уважението, че до момента не е прекалявала с нищо с цел да е по-нагоре и дори най-тъпата ѝ песен погледната чисто като стойност, е в пъти пó над доста от големите хитове, които са супер вулгарни и безсмислени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гадните проекти на Оцко са с Тони Стораро. Просто гласа му не е за такъв тип музика и аранжименти. 

Красива Соня Немска, нелепо поведение пред камера и от двамата (не очаквах дует и клип от двамата най-нелепи в жанра за снимане на клипове да се съберат).  "Тя е топ" е класи над тази песен. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...