Jump to content



Препоръчани коментари

преди 23 минути, чушка. каза:

Реално погледнато, нямам спомени Емилия да е вадила някой голям самостоятелен хит, който да тресе държавата и всички да са луди по него, каквито са имали Преслава, Галена, Ивана и тн.

В началото на кариерата си,, имаше силни попадения като Не виждам, За мене забрави, Няма да тъгувам, но ми бледнеят за име, което е около 20 години на сцена.

Абсолютно точен коментат. Точното определение за Емилия е поддържащ или подгряващ изпълнител. Всъщност за вокалните умения, които притежава е постигнала твърде малко и то в рамките на чалгата. А не е като да и е липсвало амбиция. То прикоткване на продуценти ли не бяха, смяна на богати мъже ли не бяха и пак не успя да се превърне в масова любимка... Но пък е една от най силните като дискография, макар и непозната на широката аудитория... 

  • Thanks 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 часа , pechenko каза:

Емилия и Денис Теофиков снимат видео.

OMG, OMG, OMG Емилия ТОП педофилка! Обичам я ❤️

Фамилия Стораро и хората около тях са й на късмет:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , petya1 каза:

Може да чуете част от песента в сторитата на тези профили:

https://instagram.com/milekiticofficial?utm_source=ig_profile_share&igshid=za23fc5l269h

https://instagram.com/ggg.chh?utm_source=ig_profile_share&igshid=152pun13u5xcm

https://instagram.com/kalin.bojkov?utm_source=ig_profile_share&igshid=1djigqautl50e

Да се надяваме,че в близките 2-3 дни ще излезе официално. 

Доста мазен отсвир, но припевът компенсира. На първо откъслячано слушане предвиждам мегахит. Колко ще е яко и през 2019 да сме с хита на годината. Ще падат глави и здръжкии  :mbounce:

 

И сега представяте ли си излиза песента и Галена написана като фийт изпълнител.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Не сме и очаквали друго. Спокойно, даже и да не казваш нищо е ясно. Не те впечатлява песента, но онова чувство в теб, че може да стане хит и да се хареса на хората....то те впечатлява със сигурност .  :g2:

Той ги чувства нещата. От емоционалните е... :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Теофиков ще спасява пропадналата кариера на женският Майкъл Джексън - Емилия! Тя от много плюене по колежки се докара в това положение , незнам от колко време е без самостоятелен хит. 

Някои хора години наред вече, като любимката си, не могат да преживеят, че Емилия не обича много-много да си премълчава и каза истината, когато трябваше.🙄😂

Да ти имам тъпата логика - някой с 2 песни, щял да спасява кариера на изпълнител с 20 години стаж с постоянно присъствие в ТОП 10 или дори ТОП 5 в голяма част от времето. Колко трябва да си ограничен и завистлив, че да изречеш изобщо подобна простотия. 🤦‍♂️🤦‍♂️

Все едно аз сега да започна да обяснявам как Елена Паришева, Дилън, Ваня, Фики, баща му и трио БИК са спасили кариерата на някои други изпълнители. Или как управлението на дадена фирма дълги години спасява пак определени кариери, като ги удостоява с незаслужени отличия. 🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Гледанията са направени от излизането на песента, до края на годината. Сега вече сме 2019, какво значение има? Говорим за гледания генерирани през 2018. 

Щом ще си говорим за гледания генерирани през 2018,то Шефката отива директно на второ място след Луда по тебе.😀

Много се радвам,че и Андрю ще пуска песен тези дни. Да видим коя ще е с по-голям хит Галена или Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, payner_tv каза:

Лоренция се завръща. Знам че има фенове във форума.

😍😍😍

Дано да е фт. с някой друг уникален дебют като нея, примерно Галенция или Десиславция!

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kondomcho каза:

Той ги чувства нещата. От емоционалните е... :1000(29):

Важно е да има емоция, нали? :Jumpy:

Усещаш ли коя песен ще налагаме тази година, нали преди време ме попита... Е, вече знам .. :e040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че точно Кеба искаше дует с нея, ся няма да направи песен на сръбски поне 50 години, а можаха да избухнат яко със МС Стоян 

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно тя не е искала?!

Самият факт, че точно с Кеба направи дует е ясно, че НИКОЙ друг не иска дует с нея

Този пък мечтае за MC STOJAN... хахах

Той ще се излага с тази събирачка на желязо-награди

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Важно е да има емоция, нали? :Jumpy:

Усещаш ли коя песен ще налагаме тази година, нали преди време ме попита... Е, вече знам .. :e040:

По-добре недейте, ако не искате и тази песен да опротивее на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

По-добре недейте, ако не искате и тази песен да опротивее на форума.

Тя още не е излязла и на вас ви опротивя, а след като излезне... не знам :1000(29):

Масажирайте пръстите, защото ви чака дълга година в спорове за Галена и Миле Китич :1000(6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, pechenko каза:

Все едно тя не е искала?!

Самият факт, че точно с Кеба направи дует е ясно, че НИКОЙ друг не иска дует с нея

Този пък мечтае за MC STOJAN... хахах

Той ще се излага с тази събирачка на желязо-награди

 

Факта че той е платил за целия проект е достатъчен

МС Стоян ако е направил дует с Галена не виждам защо да не направи със Преслава, това че има един тотален балкански хит не значи че главата му е в облаците, а напротив, знае какво народа иска и това прави. Не е като някои, когато види слава да се вземе за световна звезда (Андра, Йелена Карлеуша и тн., при положение че той е по-успешен и от двете)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е факта? Доказателства?

Или си измисляш за пореден път?

Народа в Сърбия е умрял за дует между Преслава и MC STOJAN

Другия месец ще вкарат закон и ще задължат всички сръбски изпълнители да направят дует с Преслава и да го финансират.

Даже в Пайнер спират проценти от всички изпълнители, за да може да финансират бъдещите кючеци на Преслава :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

По-добре недейте, ако не искате и тази песен да опротивее на форума.

"Шефката" ви беше противна и я плюете от първия ден, още преди ние да започнем да говорим за нея, вие вече я бяхте изкарали най-долната цигания. И изобщо нямаше да се стигне до такова разтягане на приказки ако не се опитвахте да мажете истината и да измисляте какво ли не за да заличите успеха на песента. Манипулациите ескалираха ежедневно.

Новата песен още не е пусната официално и ти вече си настроен негативно. Дори когато казваш за дадена песен на Галена "не ми харесва", от твоите постове излъчва неискреност. Казваш го колкото да я оплюеш за нещо. Постовете ти в хвалба на Преслава понякога отново излъчват същото нещо. Не ти дава сърце да кажеш, че нещо не ти харесва и това се усеща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Важно е да има емоция, нали? :Jumpy:

Усещаш ли коя песен ще налагаме тази година, нали преди време ме попита... Е, вече знам .. :e040:

Така е, 2019 е ясна, отново ще сме номер 1, от сега да почваме да правим муски за 2020. :1eye:

Предусещам счупване на рекорди за гледания през първия ден. Добричлии ще ядат дървото. Поне нашата тайфа ще може да подкрепи рекорда си с клипчета на живите реакции на хората. Анаааа, ана чок серсем бабаитово. :bn:

преди 2 часа , Fast каза:

По-добре недейте, ако не искате и тази песен да опротивее на форума.

Какъв ти е проблема? Ще направиш една анкетка с цел да покажеш на всички, че не е хит и ще си доволен. Ти да НЕ искаш Галена да НЕ е противна на хората? Хахаха, айде ако обичаш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, pechenko каза:

Къде е факта? Доказателства?

Или си измисляш за пореден път?

Народа в Сърбия е умрял за дует между Преслава и MC STOJAN

Другия месец ще вкарат закон и ще задължат всички сръбски изпълнители да направят дует с Преслава и да го финансират.

Даже в Пайнер спират проценти от всички изпълнители, за да може да финансират бъдещите кючеци на Преслава :)

Нидей ми са прайш на жертва тука и да ми пишеш по този начин "измисляш за пореден път" сеедно аз измислям некви глупости всеки ден кат тебе. Умрели сме за дует между Преслава и МЦ Стоян колкото бяхме и за дует между Галена и МЦ Стоян, а видяхме че стана хит, без хората да знаят коя е тя. Вижда се от начина на писането ти че си хейтърче и злобар защото твоите постове нямат никва цел освен да се оравиш на жертва. Аз не казвам че сърбите сме луди по Преслава и Галена, казвам че АЗ лично искам такава колаборация. Нека стават повече сръбско-български дуети, аз не хейтя нито един хит.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, pechenko каза:

Къде е факта? Доказателства?

Или си измисляш за пореден път?

Народа в Сърбия е умрял за дует между Преслава и MC STOJAN

Другия месец ще вкарат закон и ще задължат всички сръбски изпълнители да направят дует с Преслава и да го финансират.

Даже в Пайнер спират проценти от всички изпълнители, за да може да финансират бъдещите кючеци на Преслава :)

Това е чудесно. Искам първата колаборация на Пресли да бъде с Весна Змиянац.

Image_4261389_308_0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...