Jump to content



Препоръчани коментари

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сега съм на смислените тракове на Ваня.

"Багажът е поделен, вина за теб, дете за мен.
Не, не плача няма защо, било какво, било.
....
И нито аз, нито ти си щастлив, но кой ни е крив".

:heart:

Любимата ми нейна песен+ 7 дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , meleto каза:

Има лични съобщения. Коментарът не е по темата. Прочети правилата на форума.

Десислава колко време ще бъде в Гласът на България?

Предполагам 2 или 3 седмици, докато текат самите двубои. Ще видим. 

преди 2 часа , meleto каза:

Аз само посочих факт, а дали има криза - не бих казал за момента. Но е странно, че сме средата на април и топ имената мълчат. 

Ами те всъщност всички издадоха - Галена, Преслава, Емануела, Анелия, Галин, Фики... Може би се опитват да превъзпитат публиката като разредят честотата на пускане на песни. 

преди 2 часа , meleto каза:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не, но е на 2 години... Преди трансформацията на гласа и... 

Ясно, защото никога не съм я чул да я пее на живо, вместо да я рецитира. "Много съм добра" ме зариби, много ме кефи парчето, ама да пуска и балада вече. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Гальо каза:

Преслава пак е пуснала клипче на Изтрезняваш ли. Дали е прочела тук и е решила толкова често да пуска вече😁

Знаем, че чете тук. Помним паметната фраза - "Ще изпълня "На тебе не отказвам". Това беше вашето желание по всички форуми", след като цяла година мрънкахме със Salvatore, че не я изпя предната година. :1000(29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , MrKidGSA каза:

Ясно, защото никога не съм я чул да я пее на живо, вместо да я рецитира. "Много съм добра" ме зариби, много ме кефи парчето, ама да пуска и балада вече. 

Дори да е меланхолично умерена пак бих бил доволен. Има страхотни песни в умерено темпо и лирична меланхолия в изпълнението им. Като не е излюзия, Няма те до мен, Кажи ми, Неочакван край, Сънувах те, Слушам сърцето си и други:in_love:

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, NazzkO каза:

С тия линкове само ви давам сърца ахахах. Десислава много ме дразни напоследък, но винаги ше ми е слабост 🙈

Същата работа тук. :D Аз във Фейс и Инста рядко се занимавам да лайквам, а в Рама- постоянно хихи.

Винаги ще ни е слабост нашата гюбекчийка, това си е. Само дано все някога да ни запали пак интереса, защото сега положението е плачевно. Дори не й чакам с нетърпение новата песен, толкова ме е отблъснала вече.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да бягам няма време,

пропадам - хвани ме!

Хвани ме с ръце,

дъхът ми да спре,

побърквай, ранявай ме!

:heart::heart::heart:

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Преслава пак е пуснала клипче на Изтрезняваш ли. Дали е прочела тук и е решила толкова често да пуска вече😁

Пак акапелно...

Защо не пусне друго? Номерът с акапелното пеене от Варна се получи един път, но в Бургас нещо не стана..

И докато тя си пуска акапелно как пеят... тук се развяваше в страниците колко умряло се приема вселенският хит: https://streamable.com/0mwn9

Кой е виновен, че се приема умряло?

1. Плейбека

2. Купените гледания

3. Не е толкова голям хит, какъвто го описват

Да гори в любов и "Не се изтриваш" се приели доста добре, а вселенският хит не?

Ми не е такъв хит, какъвто го изкарвате тук.

Мандата на "хита" изтича.. още малко остава

Надявайте се за дует с Гери-Никол, защото няма с какво друго да впечатли. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото не помня Преславови да са изкарвали Изтрезняваш ли вселенски хит. По скоро другата агитка зае такава анти позиция. Преславови твърдят, че е голям хит, но не са го сравнявали с предните и големи. Други тук сте решили да набутате пропагандата, че Преслава купува, но просто не ви минава. Изтрезняваш ли си е успешна песен по всички критерии. Вселенски хитове в чалгата са рядкост, а ако все пак има такива, те не са в Пайнер последните години. Имам впредвид Хабиби, Мотел, микса на Наско Ментата. По важно е че отново е с по успешен сингъл от Галена. И че с последните си песни отново зае върха в чалга бранша. Нормално е да подбивате лидера с невярни твърдения като това за вселенския хит и купените гледания. Винаги по успешните неща се хвърлят отровни стрели. 😈

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Runevski каза:

Май преди Галена, Преслава е била кючекиня на Амет :whistling1:

Това е на промоция на албум на Преслава. Амет е нейн гост. Преслава е звездата. И тогава, и сега. 

  • Love 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...