Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вчера видях Преслава уникално красива е станала след раждането!

Публиката я посрещна много мощно , залата беше напълнена до пръскане с 25-35€ вход и отделно по 150-200€ консумация на всяка маса , мислех си че няма да има хора ,но всичко беше фул. Всичките и песни бяха пяти от публиката , която не спря да я аплодира бурно. Лошо беше ,че охраната не допускаше до нея , но някак си се добрах до нея и успях да се снимам с нея. Направи ми впечатление ,че през 2016 когато беше пак при нас в Мюнхен беше на пълен плейбек, сега мога да кажа ,че повечето песни ги изпя на живо. “Да гори в любов” и “Изтрезняваш ли” бяха фаворитите на вечерта изпя ги по 2 пъти. Публиката не я пускаше да си върви , много силно скандираха ПРЕСЛАВА и се почувствах всеедно на ония награди където освиркаха Галена хахаха. С две думи мога да кажа ,че Преслава е вечната номер 1

 

Едно нещо не ми хареса , Павел беше с нея и някак си много странно я наблюдаваше отзад , имам чувството ,че Преслава има страх от този човек , изобщо не ми хареса тоя Павел , доиде с едни изхабени маратонки човек да каже ,че пари няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

много силно скандираха ПРЕСЛАВА и се почувствах всеедно на ония награди където освиркаха Галена хахаха.

:roll1:

 

Защо не излезеш от филма?

Клипче на Изтрезняваш ли има ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера видях Преслава уникално красива е станала след раждането!

Публиката я посрещна много мощно , залата беше напълнена до пръскане с 25-35€ вход и отделно по 150-200€ консумация на всяка маса , мислех си че няма да има хора ,но всичко беше фул. Всичките и песни бяха пяти от публиката , която не спря да я аплодира бурно. Лошо беше ,че охраната не допускаше до нея , но някак си се добрах до нея и успях да се снимам с нея. Направи ми впечатление ,че през 2016 когато беше пак при нас в Мюнхен беше на пълен плейбек, сега мога да кажа ,че повечето песни ги изпя на живо. “Да гори в любов” и “Изтрезняваш ли” бяха фаворитите на вечерта изпя ги по 2 пъти. Публиката не я пускаше да си върви , много силно скандираха ПРЕСЛАВА и се почувствах всеедно на ония награди където освиркаха Галена хахаха. С две думи мога да кажа ,че Преслава е вечната номер 1

 

Едно нещо не ми хареса , Павел беше с нея и някак си много странно я наблюдаваше отзад , имам чувството ,че Преслава има страх от този човек , изобщо не ми хареса тоя Павел , доиде с едни изхабени маратонки човек да каже ,че пари няма.

 

Лъжа ееееееееееее. За малко да ти повярвам преди да видя това в червено. Разбира се клипче на новия бълвоч не си направил, защото си бил твърде зает да избухваш на този невероятен мегахит. Познах ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Защо не излезеш от филма?

Клипче на Изтрезняваш ли има ли?

 

Да ще има после ще ги кача! Само да видя дали аз се виждам , че неискам аз да се гледам хахах бях мн пиян!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обяснява всичко :)

 

Нормално да си пиян на тези места а и все пак не кой да е , а самата Преслава е там!

Другият път организаторите казаха ,че ще гостуват Фики и Галена та тъкмо може пак Галена да му бутне някоя както направи с Гюлджан в Белгия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ще има после ще ги кача! Само да видя дали аз се виждам , че неискам аз да се гледам хахах бях мн пиян!

 

Само да не кажеш после, че се виждаш на всеки клип и да не качиш нищо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критично нисък интерес към последната песен на Анелия. Нямам думи, на ниво Татяна е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отново на призова позиция

 

10.03.2019 15:40Signal.bg

 

Галена си върна лидерското място в „50-те Най…“. След като отстъпи първенството за 2 седмици, фолк звездата пак е на върха в най-престижната попфолк класация с актуалния си хит  „Сърце“, който отново е фаворит за читателите на Signal.bg и записа общо 5 победи.

 

На второ място слиза Преслава с песента „Изтрезняваш ли“.

 

Галин и Лидия запазват позицията си в челната тройка на чарта с колаборацията си „Няма да ми мине“.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера видях Преслава уникално красива е станала след раждането!

Публиката я посрещна много мощно , залата беше напълнена до пръскане с 25-35€ вход и отделно по 150-200€ консумация на всяка маса , мислех си че няма да има хора ,но всичко беше фул. Всичките и песни бяха пяти от публиката , която не спря да я аплодира бурно. Лошо беше ,че охраната не допускаше до нея , но някак си се добрах до нея и успях да се снимам с нея. Направи ми впечатление ,че през 2016 когато беше пак при нас в Мюнхен беше на пълен плейбек, сега мога да кажа ,че повечето песни ги изпя на живо. “Да гори в любов” и “Изтрезняваш ли” бяха фаворитите на вечерта изпя ги по 2 пъти. Публиката не я пускаше да си върви , много силно скандираха ПРЕСЛАВА и се почувствах всеедно на ония награди където освиркаха Галена хахаха. С две думи мога да кажа ,че Преслава е вечната номер 1

 

Едно нещо не ми хареса , Павел беше с нея и някак си много странно я наблюдаваше отзад , имам чувството ,че Преслава има страх от този човек , изобщо не ми хареса тоя Павел , доиде с едни изхабени маратонки човек да каже ,че пари няма.

 

Имаше ли много цигани

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, ще те видим теб на 50...

 

Искаш да кажеш, че всички жени на 50 изглеждат така ли? Не мога да се съглася, има доста запазени и по-добре изглеждащи. Ивана се е отпуснала съвсем от рязкото сваляне на килограми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...