Jump to content



Препоръчани коментари

Те не просто припадат по песен в същия стил, а буквално по същата песен, ама с по-гаден и мазен отсвир, че и по-тъп текст, ама карай.

 

Пък после нашия слух бил увреден.

Да, бе, същата била. Провлачената боза на Галош няма нищо общо с бързото и ударно парче на Преслава.

 

Апропо, броим ли минутите преди Изтрезняваш ли да мине Сърце?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Те не просто припадат по песен в същия стил, а буквално по същата песен, ама с по-гаден и мазен отсвир, че и по-тъп текст, ама карай.

 

Пък после нашия слух бил увреден.

 

Не съм сигурна дали припадат чак толкова или хвърлят прах в очите ни. А може би и в своите. Нали се сещаш, че няма да си признаят, че не ги кефи особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бе, същата била. Провлачената боза на Галош няма нищо общо с бързото и ударно парче на Преслава.

 

Апропо, броим ли минутите преди Изтрезняваш ли да мине Сърце?

 

Мда, запиши си час на УНГ специалист определено. Феноменален звучи далеч по модерно от циганията на Пепа, която специално по повода се беше докарала баш от боята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна дали припадат чак толкова или хвърлят прах в очите ни. А може би и в своите. Нали се сещаш, че няма да си признаят, че не ги кефи особено.

 

Че те вече си признаха

 

Kоя песен от последните 3 големи хита на Преслава?

Изтрезняваш ли [ 15 ] ** [24.19%]

Да гори в любов [ 27 ] ** [43.55%]

Не се изтриваш [ 20 ] ** [32.26%]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, запиши си час на УНГ специалист определено. Феноменален звучи далеч по модерно от циганията на Пепа, която специално по повода се беше докарала баш от боята.

 

Тя си има мангалски жилки, сети се каква беше в началото. :1000 (29):

 

Клипа на "Феноменален" също е класи над Пресиния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те вече си признаха

 

Kоя песен от последните 3 големи хита на Преслава?

Изтрезняваш ли [ 15 ] ** [24.19%]

Да гори в любов [ 27 ] ** [43.55%]

Не се изтриваш [ 20 ] ** [32.26%]

 

В тази тема говорят друго обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си има мангалски жилки, сети се каква беше в началото. :1000 (29):

 

Клипа на "Феноменален" също е класи над Пресиния.

Кой викаш бил с мангалските жилки? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой викаш бил с мангалските жилки? :1000 (29):

 

 

С малката разлика, че Галена почна като циганка, но изкара пари и се пооправи. А Пепа реши да се влее в родния си етнос на 15тата година от кариерата, когато почна да запада интереса към нея. Скоро очаквам да почне не само да кумува, но и да пее по цигански сватби, тоя и ход е толкова прозрачен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С малката разлика, че Галена почна като циганка, но изкара пари и се пооправи. А Пепа реши да се влее в родния си етнос на 15тата година от кариерата, когато почна да запада интереса към нея. Скоро очаквам да почне не само да кумува, но и да пее по цигански сватби, тоя и ход е толкова прозрачен.

Тя щото Галена не кумува и тя на циганска сватба миналата година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С малката разлика, че Галена почна като циганка, но изкара пари и се пооправи. А Пепа реши да се влее в родния си етнос на 15тата година от кариерата, когато почна да запада интереса към нея. Скоро очаквам да почне не само да кумува, но и да пее по цигански сватби, тоя и ход е толкова прозрачен.

И с кое се е вляла в родния си етнос тази година? С "Изтрезняваш ли? Че тя такива мазнотийки си прави периодично - като почнеш "Жените след мен", "По моята кожа" и др. И ако тя прави мазнотийки, какво да кажем за Галена? :mf_surrender:

 

Понякога не разсъждавате какви глупости пишете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с кое се е вляла в родния си етнос тази година? С "Изтрезняваш ли? Че тя такива мазнотийки си прави периодично - като почнеш "Жените след мен", "По моята кожа" и др. И ако тя прави мазнотийки, какво да кажем за Галена? :mf_surrender:

 

Понякога не разсъждавате какви глупости пишете.

 

Къде сравняваш "Жените след мен" с тази боза? Жените е страхотна, може да е мазна, но поне е готина песен. Лично на мен ми е много любима и не смятам, че имат чак толкова общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От три седмици насам Преслава прави такъв фистинг (израз на Фокси) на Галошови, че не е истина. Забавлявам се искрено.

😂😂😂 Преслава кърти, няма друго мнение.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така Феноменален е останала във времето, при все, че е излязла преди два месеца 😂😂😂

В Смядово пространство-времето се изкривява и времето лети по-бързо.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

😂😂😂 Преслава кърти, няма друго мнение.

Не им е лесно. Представи си да хвърляш вагони пари за проекти, да се чудиш кого вече да изкопираш, като какъв клоун да се направиш, за да си още на повърхността и както винаги кака Пепа с да те нокаутира с минимум вложение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Смядово пространство-времето се изкривява и времето лети по-бързо.

Това е добро :1000 (29): :naked:

 

Не им е лесно. Представи си да хвърляш вагони пари за проекти, да се чудиш кого вече да изкопираш, като какъв клоун да се направиш, за да си още на повърхността и както винаги кака Пепа с да те нокаутира с минимум вложение.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Това е винаги забавно и в други житейски ситуации. Как амбициозният натегач драпа, а талантливият и подходящ човек постига успехи с лекота :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих шокиращо откритие. Най-гледаната самостоятелна песен на Преслава има повече гледания от най-гледаната самостоятелна на Галена.

 

Искам ФИКЛЕНА да коментира този факт!

 

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте забавни... Жалка била вече извън циганията? А това чудо, прехвалено "Шефката" какво е?

 

Честно казано, аз не се сещам за кючек на Преслава.

 

И да, "Изтрезняваш ли" е яка. :1000 (29): Аз скоро не съм въртял толкова чалга песен, като се има предвид че предните на Преслава я съм ги пускал 10 пъти, я не..

 

Сърце не е лоша песен, Феноменален също. Но е факт, че самостоятелните песни на Жалка са по-малко гледани от тези на Преслава. И се питам, в тази връзка, с кого ще е следващият фийч на Галена???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-голямото гласище в чалгата! :Vishenka_05: Този чуден трак ме изпълва с пролетно настроение.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...