Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво значение има на кой е рекордът при тази минимална разлика? Тази година тръгна страшно силно за жанра.

А Галенови трябва даже да се радваме,че Преслава или която и да е друга изкарва силни парчета. Конкуренцията е страшна полезна, а Галче ще се мотивира още повече да мачка. Да му мислят другите, които имат амбицията да се борят за лидерки, но нямат ясна концепция как да си движат нещата.

 

Кога се очаква дуетът на Галена и Миле Китич?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ние казахме, че и Галин и неЧипса са купували гледания, ма не ви изнася, и се правите че не виждате.

 

Както вие се продължавате да пропускате факта, че Преса я набутаха веднага в Трендинг, и още си седи там, т.е Галин има напрактика повече гледания от нея.

Ама и аз мога да кажа, че Еди си кой е купил гледания ама без доказателства това е само теория.

А за трендинга винаги е било странно как някои песни влизат веднага,други не.Мелето е обяснявал много пъти как се случват нещата там,не съм се интересувала.Аз какво да направя,че е в Трендинг?

 

Айде, като не мина номера с обновяването, ще ги делим на дуети и самостоятелни песни... смяяяяяях! Безсилни сте вече, спрете се, че е смешно.

2i9l7de.png

Приятелят ти го е казал.Не си спомням някой тогава да се е оплаквал,че рекордът трябвало да бъде един.Двойните стандарти другаде,Стела.Знаем,че по друг начин не можеш.

 

 

Ми ако и е забил телефона и се е наложило да го рестартира и се е забавила :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Преслава работи винаги с най-нова техника!Няма такъв шанс :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да му мислят другите, които имат амбицията да се борят за лидерки, но нямат ясна концепция как да си движат нещата.

То на тях им се получава и без концепция, представи си със...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата от половин година насам мачка! Бързахме май да я погребваме, радвам се, че изпълнителите осъзнаха, че искаме истински поп-фолк, а не поп бозички! :Vishenka_05:

2 премиери с 500 хиляди за 24 часа в рамките на 2 седмици - това кога е било? Попаджиите пускат флоп след флоп, а чалгата мачка! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има на кой е рекордът при тази минимална разлика?

 

Даже не е това въпроса - отговора междудругото е че по принцип няма, но феновете на Пресла Толбухинска ся ша дезинформират по сякви параграфи, само и само да и припишат някви незаслужени успехи. ТО се почна де - не било 24 часов рекорд, а 24 часа и 3 минути; било женска песен, нищо че Галинчо е по-женствен от съгражданката си, и е в лесбодует с неЧипса. Интересно ми с какво още ще изорат дъното в което продължават да се закопават.

 

Въпросът всъщност е можем ли изобщо да говорим за къфто и да било рекорд, щом в рамките на седмица две песни правят сходен брой зяпания в тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже не е това въпроса - отговора междудругото е че по принцип няма, но феновете на Пресла Толбухинска ся ша дезинформират по сякви параграфи, само и само да и припишат някви незаслужени успехи. ТО се почна де - не било 24 часов рекорд, а 24 часа и 3 минути; било женска песен, нищо че Галинчо е по-женствен от съгражданката си, и е в лесбодует с неЧипса. Интересно ми с какво още ще изорат дъното в което продължават да се закопават.

 

Въпросът всъщност е можем ли изобщо да говорим за къфто и да било рекорд, щом в рамките на седмица две песни правят сходен брой зяпания в тубата.

Ще решиш ли дали гледанията на "Преса Толбухинска" са купени, та затова да не ги броим като рекордни, или пък ги няма изобщо?

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувстваш ли се старо куче във форума? Тази година с теб правим 4 години тука.

Кога минаха? :3fdb8960598fa63e:

 

Аз се чувствам... смятай тези дето са от повече време тук какво им е :1000 (29):

На мен са ми по-малко от 4, защото една година и нещо ме нямаше. И сега не смятам да се задържам за дълго, ама ще видим :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и аз мога да кажа, че Еди си кой е купил гледания ама без доказателства това е само теория.

А за трендинга винаги е било странно как някои песни влизат веднага,други не.Мелето е обяснявал много пъти как се случват нещата там,не съм се интересувала.Аз какво да направя,че е в Трендинг?

 

Ти може да кажеш много работи, ама когато нещо е очевидно, е очевидно. В случая е даже очеизбождащо че купуват гледания на поразия - начи цяло 2018 най-гледаните и хитови песни ще дебютират на около 350 хиляди, а ся изведнъж - 500 и кусур.

 

Колкото до трендинга - колко пъти да обяняваме, че очевидно Пайнер избират коя песен да влезе там, щото има ограничение от 1 на канал? Пресла я вкараха моменталически, ама за Галинчо и неЧипса се ослушват, вместо да им дадат засилка. И за да им направят още по-мръсно, екпедираха премиерата на Емануелция, тва си е направо целенасочена саботажна кампания, направо съм изненадан че са пуснали статията за рекорда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще решиш ли дали гледанията на "Преса Толбухинска" са купени, та затова да не ги броим като рекордни, или пък ги няма изобщо?

 

Те кокошарника не ги броят за рекордни, та аз ли? Ако имаше рекорд, щяха да са пуснали статия по въпроса, като всеки път, ама си мълчат като Фаст като го зачекнем как Пресла Толбухинска почна ОТНОВО да рекламира СИЛНО ТОКСИЧЕН И ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ ПРОДУКТ на 11-13 ГОДИШНИ ДЕЧУРЛИГА. За Галин и неЧипса как пуснаха?

 

А че са кОпени е повече от очевидно, няма кво да решавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2i9l7de.png

Приятелят ти го е казал.Не си спомням някой тогава да се е оплаквал,че рекордът трябвало да бъде един.Двойните стандарти другаде,Стела.Знаем,че по друг начин не можеш.

 

Ама какво ми вадиш тия скрийнове? От дни тук се гърми, че Преслава била с най-гледаната ПОП - ФОЛК премиера, обаче днес когато друга песен я мина и обърнахте палачинката. Сега не се брояло, защото било дует. Разбираш ли за какво ти говоря и при кого са двойните стандарти? Айде, стига вече глупости ... Сами не се усещате, че прекалавате. Няма на кой да внушите тезите си, хората и статия пуснаха даже. За всички "Няма да ми мине" е най-гледаната фолк примиера, ако ви боли толкова има терапии, кажете и ще измислим нещо. За теб обаче цената ще е тройна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те кокошарника не ги броят за рекордни, та аз ли? Ако имаше рекорд, щяха да са пуснали статия по въпроса, като всеки път, ама си мълчат като Фаст като го зачекнем как Пресла Толбухинска почна ОТНОВО да рекламира СИЛНО ТОКСИЧЕН И ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ ПРОДУКТ на 11-13 ГОДИШНИ ДЕЧУРЛИГА. За Галин и неЧипса как пуснаха?

 

А че са кОпени е повече от очевидно, няма кво да решавам.

Не знам за какво говориш аз те питах един въпрос ти отговори на още 15.

 

Доказано е че не са купени, задържа се в тренда и в Youtube for Artists, официалния сайт на Ютюб пише че са от България.

Ако искаш да кажеш нещо свързано с това, отговори директно, не ме интересува мнението ти за мнението на Фаст около цигарите.

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какво говориш аз те питах един въпрос ти отговори на още 15.

 

Доказано е че не са купени, задържа се в тренда и в Youtube for Artists, официалния сайт на Ютюб пише че са от България.

Ако искаш да кажеш нещо свързано с това, отговори директно, не ме интересува мнението ти за мнението на Фаст около цигарите.

 

Да те запишем на уроци по български, щом не разбираш за какво говоря?

 

Задържа се в тренда, щото така е решил Митьо Пайнера - докато не реши нещо друго. Това не означава абсолютно нищо, както и че пишело че са от България - отдавна може да се поръчва откъде да се показват гледанията, а Пресла да не е толкоз просто да си купи очевадни гледания от гъза на географията някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук няколко пъти сме обсъждали, няма такъв филм собствениците на каналите сами да си избират клиповете в Трендинг.

 

Дам, и един станиол завива мармота в шоколад, нали? Или ако не са цигарки Корцет, ти реклами не гледаш?

 

Аре стига толкоз с това, нека объсдим нещо различно. Примерно следното клипче с участие на Гло от 97ма

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да те запишем на уроци по български, щом не разбираш за какво говоря?

 

Задържа се в тренда, щото така е решил Митьо Пайнера - докато не реши нещо друго. Това не означава абсолютно нищо, както и че пишело че са от България - отдавна може да се поръчва откъде да се показват гледанията, а Пресла да не е толкоз просто да си купи очевадни гледания от гъза на географията някъде.

Вижда се че или нямаш нищо общо с Ютюб, значи не знаеш елементарни неща или се правиш на ударен.

Не разбирам за какво говориш не защото не разбирам български, а защото пишеш неграмотно и защото ползваш думи като "кокошарник" и "нечипса" като някъв измислен жаргон който ползваш само ти и никой друг на този свят.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ми вадиш тия скрийнове? От дни тук се гърми, че Преслава била с най-гледаната ПОП - ФОЛК премиера, обаче днес когато друга песен я мина и обърнахте палачинката. Сега не се брояло, защото било дует. Разбираш ли за какво ти говоря и при кого са двойните стандарти? Айде, стига вече глупости ... Сами не се усещате, че прекалавате. Няма на кой да внушите тезите си, хората и статия пуснаха даже. За всички "Няма да ми мине" е най-гледаната фолк примиера, ако ви боли толкова има терапии, кажете и ще измислим нещо. За теб обаче цената ще е тройна.

Погледни си коментарите от последните няколко дни и сама си отговори на въпроса кой има нужда от лечение.Ти сама се усещаш, че прекаляваш като ден и нощ тук обиждаше и обвиняваше в купени гледания, а когато се видя,че Галин и Лидия ги правят смени плочата.Доста лицемерно.

Не си струва дори повече да споря,който следи форума последните няколко дни ти видя истерията.

Лека вечер :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо остава собствениците на каналите да избират на кое място в трендинга ще бъдат. Този лелятиан щом измисля подобни глупости не се разбира от ютюб и от интернет, неговото мнение не е важно.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се че или нямаш нищо общо с Ютюб, значи не знаеш елементарни неща или се правиш на ударен.

Не разбирам за какво говориш не защото не разбирам български, а защото пишеш неграмотно и защото ползваш думи като "кокошарник" и "нечипса" като някъв измислен жаргон който ползваш само ти и никой друг на този свят.

 

Дори не мисля да ти отговарям, щото като гледам няма да ме разбереш така или иначе ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо остава собствениците на каналите да избират на кое място в трендинга ще бъдат. Този лелятиан щом измисля подобни глупости не се разбира от ютюб и от интернет, неговото мнение не е важно.

 

Пък ако почнеш да пишеш и на грамотен български за да те разберем кви ги плещиш няма да е лошо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък ако почнеш да пишеш и на грамотен български за да те разберем кви ги плещиш няма да е лошо ...

 

Това че аз не знам перфектно български не оспорва факта че ти не разбираш от ютюб

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта е че разбирам повече от ютуб отколкото ти знаеш български.

Темата не се казва "Placement Test по български" а "Попфолк скандали". Не ми досаждай, а това колко разбираш от ютюб си показал в постовете ти.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не се казва "Placement Test по български" а "Попфолк скандали". Не ми досаждай, а това колко разбираш от ютюб си показал в постовете ти.
О, от български език също не разбира, не обръщай внимание! "ОтносТно" му е любима думичка... :3fdb8960598fa63e:

 

Вълнува се и от килограмите на популярни и красиви жени, тъй като се открива в образите им. :Vishenka_05:

 

Просто не отразявай и си свиркай, под звуците на песента на Преса, щом ти харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, от български език също не разбира, не обръщай внимание! "ОтносТно" му е любима думичка... :3fdb8960598fa63e:

 

Вълнува се и от килограмите на популярни и красиви жени, тъй като се открива в образите им. :Vishenka_05:

 

Просто не отразявай и си свиркай, под звуците на песента на Преса, щом ти харесва.

 

Благодаря мила, поздрав за теб с тази песен, която е станала иконичен хит сред сръбските почитатели на чалгата :Vishenka_05:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...