Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Съвсем съзнателно те цитирах обаче.

:roll1: :roll1: :helpsmilie:

 

Ама как ще искам да прибавям минути, бе? Нали споря с Фаст точно заради това, че би трябвало да се гледат първите 24ч и нито минута повече, т.е. че Галин държи рекорда.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :helpsmilie:

 

Ама как ще искам да прибавям минути, бе? Нали споря с Фаст точно заради това, че би трябвало да се гледат първите 24ч и нито минута повече, т.е. че Галин държи рекорда.

 

Аааа, помислих, че ми говориш за друг пост. Грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб ще се хареса ли от масата или ще бъде забравена и отхвърлена, както периода й 2013-2015? :3fdb8960598fa63e:

 

За мен е бомба със закъснител. Или ще изгърми, или да бъде обезвредена от силната конкуренция.. ще видим :1000 (29):

Но факта, че е много различна и модерна - като саунд мен много ме кефи. Текста също е голям плюс, защото е лаф до лаф. А дано гръмне, аз не я спирам :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е бомба със закъснител. Или ще изгърми, или да бъде обезвредена от силната конкуренция.. ще видим :1000 (29):

Но факта, че е много различна и модерна - като саунд мен много ме кефи. Текста също е голям плюс, защото е лаф до лаф. А дано гръмне, аз не я спирам :Vishenka_05:

И аз я слушам постоянно :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко идва от това, че въпреки очевидния мегахит от Преслава, тук някои потребители продължават да мятат постове за купени гледания, всъщност и двете песни масово се одобриха и в момента няма нищо по-добро за слушане. Освен това имат идентични показатели, но за единия всичко е реално, няма как да не се дразнят и Преславови... Но уауу, как ли чалгата ще направи милиони гледания, невъзможно... Видно е как интересът се завърна и толкова. Тази година жанрът ще смачка... Време беше, но и те от есента не са спрели да правят наистина добри песни. Та хайде нека не звучим като Миро и Рут Колева, дето все някой им е крив и все другите пазаруват популярност. Може би просто не са си седнали на задника и работят...

Идентични показатели, защото са пазарували от едно и също място. Галин извади късмят с няколко повече реални гледания.

 

Коментирай споделянията на тази песен - над 80 хиляди. :helpsmilie:

 

Хитът на зимата - нормално.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идентични показатели, защото са пазарували от едно и също място. Галин извади късмят с няколко повече реални гледания.

Хитът на зимата - нормално.

Не думай :o

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова се издребнява в минути, Преси беше качена в 13:04, както можем да видим от темата ѝ, а тя тогава е имала 510К :3fdb8960598fa63e:

 

Коментар от 13:02http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1943531

 

Целувки!

2nh21x2.jpg

Случайност? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, само за миналата седмица имаше 3 участия в махали и 2 в крайградски катуни. Много била копняла Пайнер да й уредят поне едно участие в Бар Рио в с. Воден, но са й отказали, защото там било само за изпълнителки от висшето общество. :Vishenka_05:

Дано Клеа се смили и я викне за танцьорка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2nh21x2.jpg

Случайност? :3fdb8960598fa63e:

Хахаха.

 

Приемете факта, че вече сте без рекорд. И Галин и Преслава са с мегахитове и очевидно щом гледанията на Галин са реални, то значи и, че на Преслава също са реални. Ще се направи сравнение след месец, два, три, коя песен е успяла да стане по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това говорим за тези три златни минути които ги побъркаха :Vishenka_05:

Мен ме забавляват тези, които пет дена повтаряха как Преслава била купувала гледания, а днес нищо не казват за тези на Галин и Лидия. :3fdb8960598fa63e:

 

Хахаха.

 

Приемете факта, че вече сте без рекорд. И Галин и Преслава са с мегахитове и очевидно щом гледанията на Галин са реални, то значи и, че на Преслава също са реални. Ще се направи сравнение след месец, два, три, коя песен е успяла да стане по-голям хит.

Защо Преслава да е без рекорд при положение, че песента на Галин и Лидия е дует?

Няма нищо лошо и двете песни да чупят рекорди, само можем да се радваме на интереса към попфолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Преслава да е без рекорд при положение, че песента на Галин и Лидия е дует?

Защото има рекорд и това е най-гледана поп фолк премиера

Останалите - най-гледана самостоятелна, женска, мъжка и каквото измисляте там са изцяло допълнителни рекорди, които като тежест и значение са много под първият рекорд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не приемете, че и двете песни са с купени гледания?

Накрая ще излезе, че реалният рекорд е я при Юнона, я при Марина Тошич.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има рекорд и това е най-гледана поп фолк премиера

Останалите - най-гледана самостоятелна, женска, мъжка и каквото измисляте там са изцяло допълнителни рекорди, които като тежест са много под първият рекорд.

За “Моро му” не беше проблем да го смятате за рекорд на солова песен в попфолка,а за Преслава е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе то и за жена може да се счита на Лидия рекорда, щото нали... Галин не пее сам, ама айде :3fdb8960598fa63e:

 

ps шегувам се, да не ме вземе някой на сериозно!

Чувстваш ли се старо куче във форума? Тази година с теб правим 4 години тука.

Кога минаха? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме забавляват тези, които пет дена повтаряха как Преслава била купувала гледания, а днес нищо не казват за тези на Галин и Лидия. :3fdb8960598fa63e:

Защо Преслава да е без рекорд при положение, че песента на Галин и Лидия е дует?

Няма нищо лошо и двете песни да чупят рекорди, само можем да се радваме на интереса към попфолка.

 

Ми ние казахме, че и Галин и неЧипса са купували гледания, ма не ви изнася, и се правите че не виждате.

 

Както вие се продължавате да пропускате факта, че Преса я набутаха веднага в Трендинг, и още си седи там, т.е Галин има напрактика повече гледания от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...