Jump to content



Препоръчани коментари

И за Галин не ми се струва особено реално. Но с подобна песен и с ново силно име като Лидия звучи донякъде обяснимо. Ще видим. В следващите 2-3 дни ще стане ясно купува ли и той.
Ново име нормално да има повече от Преслава, не се чувате
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И за Галин не ми се струва особено реално. Но с подобна песен и с ново име като Лидия звучи донякъде обяснимо. Ще видим. В следващите 2-3 дни ще стане ясно купува ли и той.

Преса е хитра, че купува в продължение на седмица, та да не бие много на око. Все тая. Важното е, че първият й ден й се провали и няма да й бъде приписан рекорд. "Догодина ще му го вземем", би казАла пицарката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ново име нормално да има повече от Преслава, не се чувате

 

Знаеш какъв фурор предизвика Денис Теофиков, Емрах също. При Лидия ефектът е още по-силен заради предходните й изяви. А и тук говорим за най-силното мъжко име в чалгата в последните години, който е супер силен сред младата аудитория. Не като леля им Петя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е хитра, че купува в продължение на седмица, та да не бие много на око. Все тая. Важното е, че първият й ден й се провали и няма да й бъде приписан рекорд. "Догодина ще му го вземем", би казАла пицарката.

 

Точно, въпреки пазаруването пак не успя да задържи фалшивия рекорд повече от седмица. Сигурно газ пикае сега. Очаквам да пусне пак оная фалшива новина от македонския сайт, че е направила 700к за 24 часа. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш какъв фурор предизвика Денис Теофиков, Емрах също. При Лидия ефектът е още по-силен заради предходните й изяви. А и тук говорим за най-силното мъжко име в чалгата в последните години, който е супер силен сред младата аудитория. Не като леля им Петя.

Изобщо не вярвам да е заради Лидия. Като са отворили първия път, я са видели, че има притурка неЧипсова, я не.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да пусне пак оная фалшива новина от македонския сайт, че е направила 700к за 24 часа. :whistling:

Ще е култово! По-скоро би споменала разсеяно в интервю: "Казаха ми, че съм направила 700к, аз нали не следя, не се интересувам и не разбирам!"

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пазарува по-умерено. Не е чак толкова проста. Дано изобщо да спре, та да се видят реалните гледания, които една звезда може да направи за нощодневие. :D Тогава ще потънат много гемии.

Това примерно е с очевидни такива:

А за Фики да не говорим.Преди почти всяка песен му беше я с 20 млн., я с 10млн., а сега на последните си песни едва връзва 4 млн.(като изключим "Аз измръзнах",която също е малко съмнителна)

За първоначалните гледания не ми прави впечатление да са купени на който и да е,няма нищо съмнително според мен дадена песен да направи фурор.

Гледанията на Галин и Лидия сега доказаха, че такива гледания са възможни.

 

Остави пломбите на зъболекарите. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

Представяш ли си и Андреа да се мята така на полилей в следващия си клип като Преслава в "Изтрезняваш ли" и да направи още повече начални гледания :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин обаче е опасен. През 2016 Преслава пак направи рекорд с "Няма да ти пиша", а няколко дена по-късно той й го счупи с "На Египет фараона". 1000%20(29).gifНе е нужно да казвам коя песен тогава се задържа повече във времето.

 

ПП: И Емануела кефи много. Пайнер пак пускат силните проекти накуп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фастката обаче му е хоби да удря дъното и извън рамания. Писал е на Галин, че лъже за рекорда... :mf_surrender: Иначе тук лицемерно пропагандира за някаква дълбока промяна и израстване на личността... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Представяш ли си и Андреа да се мята така на полилей в следващия си клип като Преслава в "Изтрезняваш ли" и да направи още повече начални гледания :3fdb8960598fa63e:

Коментирай,че Преси и Андреа вече не се следват в инстаграм,явно са се скарали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фастката обаче му е хоби да удря дъното и извън рамания. Писал е на Галин, че лъже за рекорда... :mf_surrender: Иначе тук лицемерно пропагандира за някаква дълбока промяна и израстване на личността... :helpsmilie:

Нищо не съм писал на никого. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай,че вече Преси и Андреа вече не се следват в инсгаграм,явно са се скарали. :3fdb8960598fa63e:

Не знам каква е причината, но Андреа не я следваше близо година и скоро видях че я следва, а сега пък и двете са се махнали. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е причината, но Андреа не я следваше близо година и скоро видях че я следва, а сега пък и двете са се махнали. :1000 (29):

Абсолютна топ кралица.Спря с чалгата и заеба и малкото колеги,с които се разбираше. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лабилни психарки.

Вчера видях магазин за дрехи с името Clea. Очевидно Клеа се е смилила над чалгарките и е решила да остави малко участия и за тях по дискотеките,а през това време ще покорява нови върхове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя статията навярно е била готова преди да изтекат 24-те часа :D Пайнерска работа. Никога не са се отличавали с бързи реакции и качване на новини. ;) Но нека се пукат лицемерите. С техните камъни по техните тикви.

Сам си направи извода!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера видях магазин за дрехи с името Clea. Очевидно Клеа се е смилила над чалгарките и е решила да остави малко участия и за тях по дискотеките,а през това време ще покорява нови върхове!

Не само се е смилила над заетостта им, а и ще се погрижи за външния им вид. Предвид използваните от нея по време на изявите в Бар Рио облекла, фурорът е гарантиран!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате ли логично обяснение за пускането на Емануела днес, вместо утре, както самата тя обяви? Затапването на хита на Галин съвсем очевидно го направиха от Пайнер. Сещате ли се кой е инициатор на този ход или да ви подсказвам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате ли логично обяснение за пускането на Емануела днес, вместо утре, както самата тя обяви? Затапването на хита на Галин съвсем очевидно го направиха от Пайнер. Сещате ли се кой е инициатор на този ход или да ви подсказвам?
Да, Преслава определя и кога ще вали, кога ще пече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Преслава определя и кога ще вали, кога ще пече.

 

Преслава вече 15 години определя много неща в тази фирма за съжаление. Срещу много солиден процент от плейбек участията, разбира се. Много добре знаете как заради нея вече поредна година няма награди. Въпросът е докога димитровградският пенсионер ще й се връзва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...