Jump to content



Събота, 13 АПРИЛ СМЕ В ПРОФИЛАКТИКА


Препоръчани коментари

Относно обидите... моя грешка

Бил е друг и съм останал с впечателние, че си ти, защото имахме спор за Галена и концерта в Армеец.

Относно правилата:

Поста е написан преди да видя, че са готови и написани.. и съм ги прочел преди теб, а ти си ги прочел и си написал поста и ми държиш сметка за това.

цитирам: 2.2 Не се допускат личностни нападки и използването на лична информация за даден потребител, с цел да бъде репликиран/игнориран/заплашван/обиден. 

Бизнеса ( измамите ) ти е публичен за форума и почти цяла България. Знаем историята и няма да я преразказвам, но това не е лична информация. ( поне за мен )

А и съм казал истина, която много хора ( ваши клиенти ) твърдят и са доказали.

Явно ти не си прочел правилата.

За какви амбиции говориш?

Това, че имам желание да модерирам не го прави амбиция, за теб може да е амбиция, но за мен не е.

Нима има лошо да имам желание за модератор?

Мога да допринеса с много неща за форума ( и съм допринесъл ).

НЕ се стремя да съм модератор на всяка цена и никога не съм се стремял.

Както казах: Проявих желание и решението е на други хора.

В миналите години е било същото.

А ти какво си помисли, че ще кажеш 10 мили думи за 1 година и всички ще те мислят за добронамерен?

До преди месеци те вълнуваше ботокса на Стела и от колко време не е виждала нещо си, а сега искаш да се разбираш с форумците?!?

Кого лъжеш? Кого заблуждаваш?

Снощи в чата си показа рогцата и сега когато те жегнах и излизат.

За мен ти няма да се промениш и ще носиш негативното навсякъде.

П.С. да се преместят коментарите в чатманията или другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ти продължаваш да търсиш конфликт, който поне с мен няма да намериш. Няма да се променям и не съм дал подобни заявмки... Просто смятам да огранича личните разправии, защото вече ми е банално. 

 

Какво е доказано бе. Какво говориш глупости. Това е гледната точка, която на теб ти изнася. Давал съм нр веднъж аргументация в обратната посока. За разлика от теб, не съм си позволил да коментирам нито особата ти, нито професията, нито нищо, свързано с теб освен желанието ти да си модерстор, което ме вълнува като част от форума. Нито ти пиша какъв си, нито какъв си бил в минало време, нито имам очаквания към теб, докато ти ми говориш за заниманията ми извън форума, че съм бил измамник, което е извън новите правила, дори и да съм. Това не ти влиза в обсега. И нскрая имаш и претенции да се променям сякаш съм на изпитателен срок пред теб... Наистина ми идваш туу мъч.

Съвсем очевадно провокираш и се предлагаш за модератор... Много противоречиво и с подобно поведение смятам, че сам успя да дадеш отговор на дългогодишните си амбиции. И да, има кой да реши. Аз съм дал мнение, а не решение! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.04.2019 г. от 23:07, meleto каза:

Не бе, направих го, за да мрънкат. :lol: 

Ако разчитах на това да "гласуваме", щяхте да изберете да си седим 100 години със старите неща. 

Разберете, че "не ми харесва" не е обратна връзка. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре така,не може да се стои на едно и също място много години а и версии има много докато се стигне до последната,после по малко другото се оправя,вече сме 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързо се свиква и е доста по-удобно и приятно. Браво на мелето за ентусиазма и желанието. Хубаво е да има промени.
Иначе печенко грам не става за модератор. Няколко пъти го хващам, че се опитва да ме провокира елементарно, което разбира се не се получава, но един човек, който иска да модерира и съблюдава спазването на правила във форума не бива да може да си позволява такова елементарно поведение, когато му се накриви калпакът, защото не припадаш по любимката му, например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Dominatora каза:

Как се добавят теа клипове от ютуб с тази версия не схващам:D

След като копираш линка от тубата го слагаш тук в полето за писане и автоматично го поставя

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

В чата не може ли да се направи да се тагват потребители?

Просто натискаш на потребителското име. Но мисля, че няма известия. Не и безплатната версия на чата. Ако има интерес може да се види какви функции има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
преди 1 час, Роско каза:

Ще има ли скинове както преди? 

За момента не е замислено нищо по този въпрос. Имаш ли някакви проблеми с текущия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

За момента не е замислено нищо по този въпрос. Имаш ли някакви проблеми с текущия?

Не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Защо е върнат кондомчо? Перманентно не значеше ли ЗАВИНАГИ а не "за две седмици"

Обещал е, че ще и хрисим и добър. Ако това се промени, наистина ще бъде перманентен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допада форумът в този вид. Новите функции иглеждат обещаващо. Поздравления за работата! В последните месеци повече четях, но мисля да стана по-активна в дискусиите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, дали може да се въведат още две неща от стария форум? 

Бутонът "ГОРЕ" ("TOP") и по-важното - пишейки се коментар, той преди да е публикуван от потребителя да не изчезва. Какво имам предвид? Например сутринта писах в една от темите, но по едно време влязох в друг сайт да проверя нещо, и след като се върнах в "Рамания" страницата се рефрешна и ми изчезна всичко написано, което след това трябваше да въвеждам наново. А със стария форум не беше така: в даден момент и да си цъкаш по други сайтове, щом се върнеш в "Рамания" и страницата се рефрешне, то всичко написано си остава там.

Ако може това да се направи и сега, би било много добре! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ice_hot_sm каза:

Меле, дали може да се въведат още две неща от стария форум? 

Бутонът "ГОРЕ" ("TOP") и по-важното - пишейки се коментар, той преди да е публикуван от потребителя да не изчезва. Какво имам предвид? Например сутринта писах в една от темите, но по едно време влязох в друг сайт да проверя нещо, и след като се върнах в "Рамания" страницата се рефрешна и ми изчезна всичко написано, което след това трябваше да въвеждам наново. А със стария форум не беше така: в даден момент и да си цъкаш по други сайтове, щом се върнеш в "Рамания" и страницата се рефрешне, то всичко написано си остава там.

Ако може това да се направи и сега, би било много добре! :)

С какъв браузър и устройство е било писането на коментара? По принцип на мен не ми се е случвал подобен казус. 

Относно скролването до най-горе го имам предвид. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

С какъв браузър и устройство е било писането на коментара? По принцип на мен не ми се е случвал подобен казус. 

Относно скролването до най-горе го имам предвид. 

С Google Chrome от телефона ми (Леново).

И още нещо: защо след като пиша в дадена тема, след това я няма в последно активните теми?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

И още нещо: защо след като пиша в дадена тема, след това я няма в последно активните теми?

Да, това е много дразнещо, но още по-дразнещото е, че ми излизат всички последни постове в дадена тема, вместо само последния, както беше преди. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ice_hot_sm каза:

С Google Chrome от телефона ми (Леново).

И още нещо: защо след като пиша в дадена тема, след това я няма в последно активните теми?

Защото се показват само новите теми (доколкото помня - създадени в последните 3 дни). Използвайте "Последна активност" от главното меню в случай, че искате да видите какво е новото...

https://www.ramania-bg.com/discover/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

@meleto, в менюто като цъкна на "Четене на статуси" и дам отметка на "всичко" веднага ми се появява цялата активност на темите. Но рефрешне ли се страницата, отметката, която бях задал, изчезва и автоматично си става "unread". Защо постоянно става така? Свикнах с новия дизайн и сякаш форумът така е по-добре, но така и не може да спре да ме дразни това, че след като изляза от дадена тема, била тя и последно активната във форума, изчезва от последната активност. И като искам да се върна на нея трябва да я търся в съответния раздел. Няма ли начин това да се промени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

@meleto, в менюто като цъкна на "Четене на статуси" и дам отметка на "всичко" веднага ми се появява цялата активност на темите. Но рефрешне ли се страницата, отметката, която бях задал, изчезва и автоматично си става "unread". Защо постоянно става така? Свикнах с новия дизайн и сякаш форумът така е по-добре, но така и не може да спре да ме дразни това, че след като изляза от дадена тема, била тя и последно активната във форума, изчезва от последната активност. И като искам да се върна на нея трябва да я търся в съответния раздел. Няма ли начин това да се промени?

Може ли да направиш screenshots на проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...