Jump to content



Какво мислите за тази реклама?


Препоръчани коментари

Какво ще кажете за рекламата? Харесва ли ви? Питам, щото сигурно ще се досетите кои персонажи участват тук.Не ми казвайте само, че харесвате конските усмивки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как я намери? :roll1:

 

Докато една сутрин будувах (принципно не съм ранно пиле и спя до 2 следобед), та, беше последния ден за валентинската игра в лейдито, и докато лежах в леглото и чаках през половин час да натискам квадратчета, си бях пуснала телевизора на БТВ. Почти ми се спи, но пия кафе и упорито стоя будна, да не си изпусна наградите. И изведнъж ми се появява рекламата, аз си пия кафето, гледам я и :Jumpy: и се чудя привиждат ли ми се тия двамата, съзнанието ми ли не е у ред, двойници ли виждам или кво. Скочих и намерих рекламата в нета. 10 пъти я изгледах и не вярвах на очите си. :Jumpy: Пуснах тема в един друг форум, че и в една градска фейсбук група - пълна тишина. По - късно намерих кого да питам, добре, че имам и снимка на тия двамата, че аз не си вярвам на очите си. То не, че не ги засякох тия двамата есенес на празника на града ни. Тоя се прави, че не ме познава и е един сериозен. Ама като съм на разстояние и го погледна, той и мис Конска усмивка се хилят и са в настроение........... Та, така ги намерих. Сега сигурно се мислят за гоуемите актьори! Макар че него никак не го бива изобщо, стои като дърво. Играе толкова "добре", колкото и чете на глас - зле, монотонно. кво ли му се учудвам, тоя не си дава зор за нищо!

И сега трябва да търпя тия хубостници да ми се хият лигаво от екрана, докато си чакам новините! Благодаря, че не са помислили за комфорта ми! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за това трябваше да направиш цяла тема? Щото някой те дразнел от едно време и точно ти, дето казваш, че те обиждали, обиждаш усмивките на някакви хора.

Ми, да те бяха избрали теб да лежундриш там на матраците и калъфките, явно си те бива...

 

КЛЮЧ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепи и жена му?

 

Ахъм! Още не мога да повявам, че предпочете конската усмивка пред моя интелект! Това е обида за мен!Тая е психопатка, но го играе добричка.............И сега трябва да ги търпя да ми се хилят месеци наред от телевизионния екран, докато си чакам новините........ :cry2: :cry2: :cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахъм! Още не мога да повявам, че предпочете конската усмивка пред моя интелект! Това е обида за мен!Тая е психопатка, но го играе добричка.............И сега трябва да ги търпя да ми се хилят месеци наред от телевизионния екран, докато си чакам новините........ :cry2: :cry2: :cry2:

Ужас!

Не стига, че им плащат, за да ги гледаш, ами и ти разбиват психиката.

Това ще е някой пъклен план на оная.

 

Пускай си в точното време новините, щото като активен зрител, правиш рекламата им по-успешна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ми се иска да знам харесвате ли играта на тази............

 

Мисля че щя видим тези дни като раздават Оскарите на подиума да си получи полагащата и се статуетката.

 

Не каза само ще ми я поръчаш ли тая възглавница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kitty, няма как да са мислили за комфорта ти, след като със сигурност отдавна са забравили за съществуването ти. Превключвай канала и толкова. Но доколкото те познавам, сигурно ще го оставяш всеки път за да цъкаш с език и злобееш отново и отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже каква тема, не ми се вярва че някой е отделил времето си за да я обмисли и създаде...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже каква тема, не ми се вярва че някой е отделил времето си за да я обмисли и създаде...

незнаеш историята с Пепи така че РАЗКАРАЙ СЕ ! млък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kitty, няма как да са мислили за комфорта ти, след като със сигурност отдавна са забравили за съществуването ти. Превключвай канала и толкова. Но доколкото те познавам, сигурно ще го оставяш всеки път за да цъкаш с език и злобееш отново и отново.

 

Не злобея! Само не разбирам как може той да приема за нормален компютърния тормоз, как може да харесва това злобно нещо, дето ми прати троянец, как може да предпочита физиономията и пред мен! И как изобщо може да си позволява да идва тук, като отлично знае, че тая тяхна гледка на щастливо семейство ме кара да страдам?

Не съм добре с очите, не си позволявам да рева, да всичко това взе, че почна да избива към храната, тъпча се като прасе и станах като слонче, само защото ми е трудно да приема, че одобрява тормоза и над мен и че не му пука колко нещастна ме прави на всеки 8 септември - празника на града ни. Що не си стои в София или в мутроБанкя, откъдето е тая? :crybaby: :cry2: :cry2: :cry2:

Иде ми някой път да го ритна по крака. Как може да е такъв? Как! :gun_bandana:

Не е честно готините да си падат по идиотки! аз за какво учих в училище - за нищо!

Не искам аз да бъда избирана - искам аз да избирам човека до себе си! :cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевадно е, че грам не му пука за теб или за това какво ти била причинила оная. Спри да мислиш за тях просто. Тя да си избирала вика - мъжете не са ти кукли в магазин за играчки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото мъжете не гледат на жените като кукли...............

Няма как да не мисля за тях, след като идват тук и ми се набиват на очи, а сега изскачат и от телевизора! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Такъв тормоз като нейния не се забравя лесно! Знаете ли тя какво ми причини? Един куп проблеми и поразии! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ето какво ми причини тя и какви последици тегля и до днес!

1.Затри ми колекцията от графики, която бях събирала грижливо на компютъра. Възстанових си я на 90% , но липсват едни 10 : които няма кой да ми ги направи, а аз не мога, иначе помня какви бяха и до днес.2. Вместо да дам почивка на очите си, трябваше години наред да кисна в нета и да търся по форуми и сайтове затритите ми графики. Пак добре, че имам слонска памет. Но зрението ми пострада и оттогава все се страхувам да не ослепея.3. Развих страхова невроза, не смеех да спя и будувах по цели нощи от страх да не получа пак троянец. Това ми съсипа съня и оттогава имам проблеми със съня. Пък и трудно спя, опитвам се да не плача и да не мисля тя какво ми причини, но ми е адски трудно. И за това, какво можеше да бъде, ако не беше тя.4. Пропуснах ужасно много неща заради киснененто в нета - излизането на нови песни, албуми, видеоклипове на изпълнителите по "Планета", изпуснах броеве на вестници с подаръци, да не говорим, че не успях да опазя от лапите на малката ми племенница тогава книгите ми. Видя ми сметката на две книги, които никога няма да си ги намеря - "Красавицата и звяра" и "Спящата красавица" на "Егмонт България", които са купувани в моето детство и които много пазех. Не обървах внимание навреме на книгите, и много от тях пожълтяха, а други племенницата ми ги връщаше в не много добро състояние. Аз съм книжен плъх, чета от малка, винаги съм си мечтала да имам собствена библиотека, пълна с много книги, винаги много съм си пазела книгите от детството ми, тъй като много държа на спомените. Гордеех се колко много пазех книгите си, колко хубаво си бях подредила библиотеката си, как книгите ги пазех и бяха като нови, пипани само с чисти ръце и редовно бърсани от прах. А сега са пожълтели, някои са с измомачкани страници и корици, а онези две са надраскани с флумастри и никакви коректори не могат да ги премахнат..........Боли ме да гледам така библиотеката си и ми се плаче........ Пропуснах също и много любими филми и сериали по "Холмарк", а каналът вече го няма.

5. Развих различни здравословни проблеми - имах бъбречна криза, упорити гъбички по ноктите на краката, трудно спя, самочувствието ми е на нула, все мисля колко много неща пропуснах заради нея, задето трябваше да си събирам затритите неща. Изтормозих съфорумци графьори във форума на телевизия "Планета" да ми възстановят някои неща и си развалих току - що създадени приятелства във форума, тъкмо си бях намерила поне виртуални приятели в онзи форум, конкретно в папката на Анелия.

6.Все искам да си наваксам с разни пропуснати неща и все не ми се получава. По онова време например много харесвах Анелия, също Гергана и Магда и не пропусках техни телевизионни изяви, било по "Планета", било другаде. Някои от предаванията от края на 2007 ги намерих и си ги свалих, но други ги нямам. А в нета няма всичко. Например са свалили от вибокса онова гостуване на "Анелия в "Комиците", където е пяла "Единствен ти". самото изпълнение го имам, но много исках да гледам предаването.

6. Все опитвам и все не успявам да направя идеалните коледно - новогодишни празници за близките ми, и все не се получаваше. Криза, нерви, да не говорим, и че вече не съм влюбена...........ако не беше онова злобно същество Дани, щеше да бъде различно. Тя просто не можа да понесе колко щастлива бях тогава!7. Никога няма да си простя, че и пратих моя снимка. Не съм знаела, че и е трябвал някой файл, за да ми научи ай пи - то. Нищо не разбирах от компютри, дори антивирусната не пипах и бях съвсем наивна, та и го казах. Отде да я знам каква е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, в какви глупости се вглъбяваш. Развалила си си здравето заради някакви графики и предавания с чалгарки?! Всеки е губил някакви файлове, дай да мрем сега. Нищо не е вечно. А троянският кон вероятно е бил тийнейджърска глупост, нали сте били съпернички - отмъстила ти е така. Преживей ги вече тия неща, тормозиш единствено себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...