Jump to content

Online: Преслава - Изтрезняваш ли


Fast

Препоръчани коментари

Пак пръсна, велика жена! Интересна песен, брутална е във видеото, артистична и готина, наистина изглежда психо малко... Най-важното обаче е хитовия заряд, който носи парчето, нейната запазена марка. Притеснявах се от флоп, но това е поредната десятка в серията й. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка си е песента, но не ме грабна както "Феноменален".

Клипа горе-долу става като за Преслава, но очаквах много повече след като обяви, че ще е с този режисьор.

Ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах големи очаквания за нищо. По-малоумен текст скоро не съм чувал, тие текстописци са за разстрел, това с един хубав текст би звучало поносимо. Преслава взе, че се изложи и само седналите си на ушите биха го отрекли. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Instagram-а й коментарите са скандални, седна и започна да благодари, че чете такива неща и толкова се е харесала песента. Първоначалният интерес този път съм сигурен, че ще разбие! Мен пък точно текста ми харесва, особено на припева е много добър, драма, запомнящи се рими... Точно каквото исках!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Instagram-а й коментарите са скандални, седна и започна да благодари, че чете такива неща и толкова се е харесала песента. Първоначалният интерес този път съм сигурен, че ще разбие! Мен пък точно текста ми харесва, особено на припева е много добър, драма, запомнящи се рими... Точно каквото исках!

 

Текста и песента не са на нивото на Преслава и образа, който гради, и който вие й изкарвате. Ниво Емануела - да, но не и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста и песента не са на нивото на Преслава и образа, който гради, и който вие й изкарвате. Ниво Емануела - да, но не и Преслава.

ok, това си е моето мнение, сега кой се заяжда на всеки коментар. Кефи ме песента супер много, както ме кефи и "Сърце". Естествено, че втората е по-качествена като текст, но тази пък е за избухване. Честно казано Преслава не си позволява да пее кой знае какви неща или да скандализира, нека малко опита и с такъв проект, да е по-агресивна, да ги реди... Иначе не смятам, че на Емица месечните хитове могат да се сравнят с която и да е песен след "Не се изтриваш", нито са забравени, нито някой ще ги обърка една с друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ok, това си е моето мнение, сега кой се заяжда на всеки коментар. Кефи ме песента супер много, както ме кефи и "Сърце". Естествено, че втората е по-качествена като текст, но тази пък е за избухване. Честно казано Преслава не си позволява да пее кой знае какви неща или да скандализира, нека малко опита и с такъв проект, да е по-агресивна, да ги реди... Иначе не смятам, че на Емица месечните хитове могат да се сравнят с която и да е песен след "Не се изтриваш", нито са забравени, нито някой ще ги обърка една с друга.

 

Изобщо не се заяждам. Казвам си мнението. Аз лично от Преслава очаквам песни като "Да гори в любов", "Не се изтриваш".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast Коментирай, че Преслава рекламира цигари, нали обвиняваше Галена за същото.

 

Като гледах клипа и аз се сетих за тоя спор преди месеци тук. Не поння кой участваше в него де, но феновете на Преслава колко възмутени бяха за цигарите, а накрая ква се оказа.

Мен лично не ми хареса песента, за разлика от предните. Доброволно не бих си я пуснала, но ще е хит по клубовете със сигурност. И музиката и текста са правени точно по този модел

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пак си е тотален хит! Разкошна песен изкара отново! Видеото този път ми хареса, визията е повече от прекрасна, най-вече с правата коса. РАЗМАЗА!!!!!!!!!!!!! Ей така се прави - хит до хит! Имам очаквания за тази песен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух я веднъж и не ми хареса. Много ми слабее текста - доста неритмично ми стои подреден.

За мен дори "Обратно в играта" е по-силна от тази песен. За момента не бих си я пуснал доброволно втори път, както скъсвам от въртене Цветина примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването ми напомня за стария и период, силно е. Мелодията верно бие на "Зоопарк", но тя и "Феномен" биеше на същата. Няма лошо де, мазния отсвир ми напомня за стила на Кости и "За да ме имаш", съвсем леко.

 

Клипа за Преслава си е направо върха. За Преслава конкретно говорим. Пак е нещо.

 

Допадна ми, най-вече изпяването, има нещо готино в него. Преслава е красива в клипа. То в клиповете всички са красиви де.

 

Одобрявам го, т'ва с психото кефи. Бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е яка, харесва ми.

 

В клиповете има прогрес обаче... сменила е диваните с лампа 😂😁 след като Яница се натиска в клип с лампион, Галена с плюшена играчка, Преслава отвръща на удара с тоя полилей 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

След бременността, се е разхубавила още повече. Не мога да отрека, че е много красива и пръска с харизма.

Песента е със срок на годност, правена е за клубовете, ще се върти и така до следващата.

 

По-различно мнение нямам.

 

Наистина песента е от подобните "Въртележката", "Шефката" и т.н. Не е нещо кой знае какво, но не е и лошо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени започнаха за пореден път да обръщат палачинката. :1000 (29):

При Преслава няма слабо от доста време насам!Несъмнено ще стане голям хит, това е повече от ясно.Ако продължава с това темпо не виждам коя може да я детронира от трона /изключвам от това число Clea/.Не е лесно 15 години да си най-обичаната певица!Фатме има много да наваксва! :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

да си припомним първият клип на Галена след първото раждане :1000 (19):

Това е темата за новата песен на Преслава, не за ретро песните на Галена

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...