Jump to content



Препоръчани коментари

Кои са авторите на този мегахит? Текстът ми напомня на легендарната поетеса Петя Радева.

Мартин Биолчев е написал всичко. Посветил се е на Клейчето :Vishenka_05:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мартин Биолчев е написал всичко. Посветил се е на Клейчето :Vishenka_05:

Знаеш ли какво е станало според мен. Мартин Биолчев си е подготвил песента, за да я продава на някое топ име като Азис. Надраскал е набързо един текст и е викнал певицата Клеа да запише демото. Но удивен от феноменалния резултат, който се е получил, е оставил парчето за нея и така си бетонира нов хит, който да го изнесе на нови пазари. Хит, пред който и "Сен тропе" бледнее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво е станало според мен. Мартин Биолчев си е подготвил песента, за да я продава на някое топ име като Азис. Надраскал е набързо един текст и е викнал певицата Клеа да запише демото. Но удивен от феноменалния резултат, който се е получил, е оставил парчето за нея и така си бетонира нов хит, който да го изнесе на нови пазари. Хит, пред който и "Сен тропе" бледнее!

Абдолютно си права. Сега Клеа е неугодна и за Азис, предвид провала на последната му песен. Дано Клеа е великодушна и го покани за дует, с който да му съживи кариерата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяхме заети да я браним в другата тема, където надви "лидерката" и се доказа като истинската Шефка! Айди да празнуваме по този повод!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяхме заети да я браним в другата тема, където надви "лидерката" и се доказа като истинската Шефка! Айди да празнуваме по този повод!

 

Айди.Поздрав за всички шефки и шефове! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някви са и откраднали името, ееей тая простотия хамериканска..

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Clea

Дейба! Добре, че поне е група, а не певица. Затова са се и разпаднали - името е било предопределено още по време на Сътворението.

 

Да й направим страница в уикипедия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко се сещам да поглеждам какво се случва по музикалните канали, но вече 4 пъти ми се случва преди лягане да щракна на Фен и да попадна на Клеа. Или телепатията работи на макс, или я спукват от въртене!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

sjan

2 days ago

много ми харесва тази песен не спирам да я слушам клеа страхотна си не слушай какво ти казват другите на мен ми много харесва между другото един лайк

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:surprise: Снимка на култовия бар РИО отвън! Умирам!

Запленен от обаянието на КЛЕА, бях пропуснал трите табуретки една върху друга - какво иновативно дизайнерско решение! :1000 (33):

Не му правят чест обаче тези логопедични уроци. :gun_bandana: В произношението се крие голяма част от чара на песента! Заслужава КЛЕА да го изреже от видеото на десетилетието :gun_bandana:

Сега явно всички фонови персонажи ще се изредят да се самоизтъкнат, надушили успеха на парчето. Няма лошо, до момента имаме цели 800+ гледания към общия сбор на "Шефът и шефката"! :1000 (33):

Вече я сравняват и с Мадона :notworthy: Каква богиня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...