Jump to content



Online: Галин - "Как си, кажи"


Препоръчани коментари

Тия в чалгата са като пиявици. Видят ли че дадена нишка върви - веднага скачат в тая вълна и правят втора версия. Текст, клип, държание - "Чужди усмивки" 2.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На Галин песента много ме зариби. В сравнение с последните му е топ. Вчера първоначално не се зарадвах, защото очаквах изцяло фолк звучене, но след още няколко слушания ми допадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна мелодия, обаче той все повече се държи като девойка. Стойки, чупки, събуждането сам в стаята. Неприятен образ ми е, а диалектът му му се усеща много. Гласътт му е станал още по-неприятен, дори след обработка. Поредният пример за по-амбициозен и нахален, отколкото талантлив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-якото в песента е мелодията когато не е пее,а той я прецаква с некъв мега скапан компютаризиран глас ...... много жалко.Ако си беше чиста мелодия без гадното,а ти как си кажи щеше да ми хареса.Сега не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е абсолютен grower, с всяко следващо слушане ми харесва все повече и повече. Няма да е най-големият му хит, защото текстът в припева е твърде много, а каквото и да си говорим, такива песни не са супер запеваеми, което е най-големият фактор за хитовост. Но все пак е качество :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е абсолютен grower, с всяко следващо слушане ми харесва все повече и повече. Няма да е най-големият му хит, защото текстът в припева е твърде много, а каквото и да си говорим, такива песни не са супер запеваеми, което е най-големият фактор за хитовост. Но все пак е качество :Vishenka_05:

Според мен ще гърми на ниво Момче без сърце / Ме Густа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми напомня "Момче без сърце". Галин тук много го хейтвате, но на практика от мъжете е третият най-хитов изпълнител в България след Криско и Азис. Азо даже май не можа да направи толкова много гледания на последната си песен за 24 часа, въпреки истерията покрай Цветана Манева.

За мен най-силните песни на Галин въобще са "С мене да вървиш", "На Египет фараона" и "Момче без сърце". Като качество и хитовост тази я нареждам плътно зад тях. И аз съм го хейтил за липсата на чалга елементи в някои от песните му, но реално май това му е едно от големите предимства - освен фолк феновете, и тези на попаджиите все повече го припознават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми напомня "Момче без сърце". Галин тук много го хейтвате, но на практика от мъжете е третият най-хитов изпълнител в България след Криско и Азис. Азо даже май не можа да направи толкова много гледания на последната си песен за 24 часа, въпреки истерията покрай Цветана Манева.

 

Тогава да се държи като такъв. Какви са тия все по-женствени чупки и муцки в клиповете? Голям мъж с мускули и плътен глас, налагащ имидж на хетеро мачо, а се държи като швести. Азис поне никога не е крил какъв е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава да се държи като такъв. Какви са тия все по-женствени чупки и муцки в клиповете? Голям мъж с мускули и плътен глас, налагащ имидж на хетеро мачо, а се държи като швести. Азис поне никога не е крил какъв е.

 

Тук съм съгласен, но при този як саунд муцките смятам, че няма да объркат толкова успеха на това парче. Иначе явно се притеснява момчето да си покаже истинската същност, но не е единствен. Васил Найденов например също винаги се е старал да го играе мъжкар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както предното поколение мъже чалгари трио БИК, така и Фики и Галин се позавъртяха няколко години и след това интересът към тях осезаемо намалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както предното поколение мъже чалгари трио БИК, така и Фики и Галин се позавъртяха няколко години и след това интересът към тях осезаемо намалява.

 

Това по-логично беше да го кажеш за предните му две песни, тази става стабилен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук три страници се пише как трябвало да се откаже, че той успява и успява все повече с всяка следваща песен, тази се превръща в мегахит. В петък по-малките откачиха като я пуснаха в дискотеката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е яка, но на моменти много се напъва Галин, сякаш ще се насере. Много тъпо изпълнение. Можеше и по-равно да я изпее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми напомня "Момче без сърце". Галин тук много го хейтвате, но на практика от мъжете е третият най-хитов изпълнител в България след Криско и Азис. Азо даже май не можа да направи толкова много гледания на последната си песен за 24 часа, въпреки истерията покрай Цветана Манева.

За мен най-силните песни на Галин въобще са "С мене да вървиш", "На Египет фараона" и "Момче без сърце". Като качество и хитовост тази я нареждам плътно зад тях. И аз съм го хейтил за липсата на чалга елементи в някои от песните му, но реално май това му е едно от големите предимства - освен фолк феновете, и тези на попаджиите все повече го припознават.

 

+ Ме густа и Роклята ти пада, че да не кажа и Все напред :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...