Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напълно разбираемо е Анелия да пусне проект толкова скоро, имайки впредвид, че "Просяци" мина и замина.

 

Е то не е чак толкова скоро, докато го пусне ще са станали 3 месеца от "Просяци". Те горе-долу на толкова време си ги пускат проектите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то не е чак толкова скоро, докато го пусне ще са станали 3 месеца от "Просяци". Те горе-долу на толкова време си ги пускат проектите.

3 месеца е прекалено малко време, но тя си знае.Искам да разцепи с нещо като това:

Много сексав клип, и тя много си подхожда с тоя мачо.Искам продължение.. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 месеца е прекалено малко време, но тя си знае.Искам да разцепи с нещо като това:

Много сексав клип, и тя много си подхожда с тоя мачо.Искам продължение.. :3fdb8960598fa63e:

 

Точно и аз този проект гледах вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се бият за Тренда. :1000 (29):

И за първото място в Попнейбъл, стига някой от тях въобще да успее да надмине Назмилер. :1000 (29):

С още добавени нови песни в тамошния Топ 10 тази класация вече съвсем ще изглежда като чалга класация. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересно какво ще пусне Галин тоя път. След като изгуби близо 2 години ходене по интервюта да налага версията си, че вече всичко е един стил и ще се обединяват все повече, дано тази есен е разбрал как чалгата си върна някои позиции точно като категорично се разграничи от Криско, Гери-Никол и сие. Вълната на чалгорапа окончателно е в миналото и ми е любопитно от тук нататък какво ще предлага и къде ще се насочи. Че се изпокара с половината композитори- изпокара се, че не може да пее - не може, че половината певици освен, че вече са минали по реда си за фийт, са станали жертва на манипулациите му - и това е така, да видим сега накъде. Вече с нареждане е ясно, че не става- въпреки иначе хубавите клипове, Тексас плейс и 112 са тъпотии и провали отвсякъде. Беше ясно, че все някога ще дойде Видовден за наглото човече, ама не очаквах да е толкова скоро :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Галена ще започне с обичайна за нея премиера от порядъка на 250k-300k, след това Галин ще изригне с по-силна, но ако неговата песен е поредния чалгорап наистина ще се срине бързо и пак Галка ще стане по-гледана. Стига и тя да не предложи нещо, което да не може да задържи интереса на хората за дълго.

След тях ще бъде интересно и с Анелия, и с Емануела. Особено при втората, която си прави реклама в най-гледания национален ефир.

Дано и Деси наистина да пусне другия нов клип скоро, да отсрами малко положението около завръщането си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересно какво ще пусне Галин тоя път. След като изгуби близо 2 години ходене по интервюта да налага версията си, че вече всичко е един стил и ще се обединяват все повече, дано тази есен е разбрал как чалгата си върна някои позиции точно като категорично се разграничи от Криско, Гери-Никол и сие. Вълната на чалгорапа окончателно е в миналото и ми е любопитно от тук нататък какво ще предлага и къде ще се насочи. Че се изпокара с половината композитори- изпокара се, че не може да пее - не може, че половината певици освен, че вече са минали по реда си за фийт, са станали жертва на манипулациите му - и това е така, да видим сега накъде. Вече с нареждане е ясно, че не става- въпреки иначе хубавите клипове, Тексас плейс и 112 са тъпотии и провали отвсякъде. Беше ясно, че все някога ще дойде Видовден за наглото човече, ама не очаквах да е толкова скоро :3fdb8960598fa63e:

Текстът е любовен този път, за музиката не знам..

Ако пусне нещо като Няма да боли / Момче без сърце, ще разбие!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е любовен този път, за музиката не знам..

Ако пусне нещо като Няма да боли / Момче без сърце, ще разбие!

Брей, брей, любовен... Може и да е усетил накъде отива поп-фолка напоследък и да е решил да разнообрази. Има вероятност да привлече вниманието на публиката.

 

А за Галена от къде е инфото? Да не е решила пак да излъже някой фен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано и Анелия да избухне с дуета с гръка.

Мен Кажи ми ми харесва много, само ме дразнеше повтарящия се текст в куплетите.

 

Мен ме обнадеждава този дует. Очаквах след не особено силното представяне на Просяци да пусне някоя дивотия, но ми се струва, че пак ще е нещо по-умерено.

 

Папи Ханс днес в "На кафе" каза,че последния проект по който е работил е за Галена ;)

 

Силно се надявам проекта да не е в стила на Папи Ханс. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папи Ханс днес в "На кафе" каза,че последния проект по който е работил е за Галена ;)

Мен ме радват много неговите две песни, но не си представям Галена в такава светлина.

Стига се е моткала,а да пуска вече песен!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд да са и предложили и да не е приела се пише. Мисля че е крайно време да почнеш да пишеш без правописни грешки.

 

Иначе кой колко е следван си личи по това кой канят за рекламно лице. Или да ти поствам и аз снимки от промоцията на мискини хикс народна младеж?

 

Може и да са й предложили. Но тя е хитра кикимора и редовно чете този форум. Взима си бележки от критиката, понякога слуша съветите ни. Което е похвално от една страна.

 

Изпълнителите, които четат Рамания, са наясно, че от тук тръгват най-големите скандали в бранша, че ни четат някои медии и фейсбук страници, че ако преценим, пращаме материали до сайтове и издания. Кикимората много внимава какво прави...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...