Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Едно е "Голям си Коце, Коце" , "Коце, Коце, сменяш ги", друго си е 3 цели куплета в Шефката :mf_surrender:

 

Ако Шефката не беше станала хит щеше да се изкарва провал за Галя. Но понеже е мегахит, Галя няма никакви успехи от нея. Адски прости парчета в този форум.

 

Извън форума всички броят песента като и песен на Галена, така че няма ядове, какво ви пука за 5-те човека тука, които се опитват да налагат нещо което не е вярно.

 

На 16 място била за 2018. Затова е в ТОП 2 в анкетата за концерта на Планета без да агитира, а Емануела с тоталните хитове и агитиране стои зад нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че никога в този форум сме нямали практика да броим песни от миналата година и чужди проекти към успехите за актуалната година на който и да е.

Готови сте на всичко, за да я вкарате в някакъв топ, ама няма как да стане. Ще ми брои изтрити клипчета, чужди песни и песни от миналата година.. Виж го ти него...

Миналата година не брои така ентусиазирано 10 милиона на Шушана към милионите на Преслава.

Положението на Галена спрямо своята продукция от 2018 е зле. Не хитрувай. Просто шоу няма да ми го броиш и за 2017 и за 2018.....

Наистина ти се чудя защо ти е толкова важно...

 

И аз ти се чудя защо ти е толкова важно да я принизиш и очерниш.

 

Търчиш като цветарка след всеки мой пост да опонираш на очевидни неща. "Просто Шоу" е генерирала 8 милиона гледания през настоящата година, откъде на къде ще я броя за 2017, като песента беше хит в началото на тази година и е направила 90% от трафика си през тази година? Разбирам да беше излезнала в края на ноември 2017, да кажеш нещо по тоя въпрос, но тук говорим за 7 дни. Никога не съм я броял към 2017, за да ми казваш "Не хитрувай".

 

Готови сме били на всичко да я вкараме в някакъв топ. А ти и още двама-трима още малко ще напуснете работните си места, за да може по цял ден да изтъквате колко пропаднала е Галена. Ама видяхме как на вечер звучи по сума ти пъти в дискотека с 6 нейни парчета. 6 парчета на един изпълнител! И после не била в топа? :1000 (10):

 

Какво ми я споменаваш тая "Шушана" в изпълнението на Преслава за 6-хиляден път? Тук говорим за песни, издадени официално, а не кой решил да направи кавър на свой колега с неизяснени права, издаден само в някакъв фен канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е "Голям си Коце, Коце" , "Коце, Коце, сменяш ги", друго си е 3 цели куплета в Шефката :mf_surrender:

 

Ако Шефката не беше станала хит щеше да се изкарва провал за Галя. Но понеже е мегахит, Галя няма никакви успехи от нея. Адски прости парчета в този форум.

 

Извън форума всички броят песента като и песен на Галена, така че няма ядове, какво ви пука за 5-те човека тука, които се опитват да налагат нещо което не е вярно.

 

На 16 място била за 2018. Затова е в ТОП 2 в анкетата за концерта на Планета без да агитира, а Емануела с тоталните хитове и агитиране стои зад нея. :1000 (29):

 

Бе, мани това са тотални утайки тука. Аз се чудя от завист ли, е от злоба ли е, как се търпят самите те в собствената си кожа. То няма такъв хейт, няма такова чудо. И чак, за да не изглеждат като тоталните злобари, а да е уж интелигентно поднесено, привеждат някакви аргументи, че песента била само на Стораро. А масово народът я приема като дует. Това са 3 куплета + интро. И вече ще ми изронизират, че Деса щяла да има 40 милиона гледания с нейните фийтове, дето казва 3 думи в цялата песен. Че чак и се забавляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една песен като влезе в клуба, никой ти не знае официално или не е издадена.

Аз съм необходимата опозиция на такива нагли фенове. Не принизявам нея, а вас. Симпатизирам и, но вашите изблици нелепи са двигател и на моите постове. Целия форум се хили и ви иронизира и пак не се осъзнавате. Отказвам се да споря с вас. Вие жалко като кърлеж сте се впили за чуждия хит, не Галена. Тя вече подготвя ново парче, защото знае, че доста позагубва позиции, и не е в топ 5 по хитове. Иначе е в топ 3 на силни участия и топ 3 на качествени проекти. Но в топа за хитови певици на 2018 не е

 

 

И мои приятели смятат песните на Деса и Коце за дуети. В

Хората извън форума не различават дует и фийт. Невежи са. Но ние тук знаем. А Ти каква хитруша излезе. Преслава пасти да яде :gora:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ти се чудя защо ти е толкова важно да я принизиш и очерниш.

 

Търчиш като цветарка след всеки мой пост да опонираш на очевидни неща. "Просто Шоу" е генерирала 8 милиона гледания през настоящата година, откъде на къде ще я броя за 2017, като песента беше хит в началото на тази година и е направила 90% от трафика си през тази година? Разбирам да беше излезнала в края на ноември 2017, да кажеш нещо по тоя въпрос, но тук говорим за 7 дни. Никога не съм я броял към 2017, за да ми казваш "Не хитрувай".

 

Готови сме били на всичко да я вкараме в някакъв топ. А ти и още двама-трима още малко ще напуснете работните си места, за да може по цял ден да изтъквате колко пропаднала е Галена. Ама видяхме как на вечер звучи по сума ти пъти в дискотека с 6 нейни парчета. 6 парчета на един изпълнител! И после не била в топа? :1000 (10):

 

Какво ми я споменаваш тая "Шушана" в изпълнението на Преслава за 6-хиляден път? Тук говорим за песни, издадени официално, а не кой решил да направи кавър на свой колега с неизяснени права, издаден само в някакъв фен канал.

Ако броим гледанията на песни от края на 2018, Теда, с От София до Банско, праща Галя в някой смядовски контейнер за смет.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела - "Пожелавам ти" - скоро

https://www.instagram.com/p/BnJyMUxA0FF/?ta...=emanuela_cvete

Ей това е! Както се казва, водата дълбае камъка с постоянство, а не със сила! Кралицата ще избухва! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако броим гледанията на песни от края на 2018, Теда, с От София до Банско, праща Галя в някой смядовски контейнер за смет.

 

Брой ги, някой да те спира? Песни, излезли само няколко дни преди началото на новата година, е редно да се причислят към нея, какви хитове са били те в предната, като са съществували само 4-7 дни в нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако броим гледанията на песни от края на 2018, Теда, с От София до Банско, праща Галя в някой смядовски контейнер за смет.

:roll1:

Защо си толкова злобен. Какво са ти причинили вашите. LEAVE galena alone :vur:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой ги, някой да те спира? Песни, излезли само няколко дни преди началото на новата година, е редно да се причислят към нея, какви хитове са били те в предната, като са съществували само 4-7 дни в нея?

Оня ден отрекохте, че 2017 е минала под знака на Дай ми още. Хак да ви е сега!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е "Голям си Коце, Коце" , "Коце, Коце, сменяш ги", друго си е 3 цели куплета в Шефката :mf_surrender:

 

Ако Шефката не беше станала хит щеше да се изкарва провал за Галя. Но понеже е мегахит, Галя няма никакви успехи от нея. Адски прости парчета в този форум.

 

Извън форума всички броят песента като и песен на Галена, така че няма ядове, какво ви пука за 5-те човека тука, които се опитват да налагат нещо което не е вярно.

 

На 16 място била за 2018. Затова е в ТОП 2 в анкетата за концерта на Планета без да агитира, а Емануела с тоталните хитове и агитиране стои зад нея. :1000 (29):

 

Именно напевът "Голям си, Коце, Коце" е основната фраза в песента, която хората са запомнили. Дали днес ако ги попиташ за тази песен биха се сетили за нещо друго от нея?

 

Аз много пъти защитавам Шефката като песен И на Галена, защото тя е песен И на Галена. Хората я знаят точно като дует със Стораро, като сложим настрани факта, че първо се знаеше като ромски кючек на непознати. Това, което не ми харесва е изтъкването на Галена едва ли не като някаква хитмейкърка за годината. Силно се надявах поне феновете на Галена да не стават като феновете на Преслава в годините, в които и тя ще преживее такъв спад, но очевидно е трудно да се преотдолее, когато любимката на човек вече не е на върха и дори не е в ТОП 3... нали и аз съм се изправял пред такова нещо, когато Деса се върна в Пайнер и не си върна веднага позициите.

 

За анкетата е повече от ясно, че хората си гласуват по навик. Нито Преслава, нито Галена са ТОП 2 тази година, но хората са запомнили техните имена като лидерски за предишните години и си цъкат на тях, понеже реално нямаме друг толкова изявен нов лидер като тях каквито бяха в предното десетилетие и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно напевът "Голям си, Коце, Коце" е основната фраза в песента, която хората са запомнили. Дали днес ако ги попиташ за тази песен биха се сетили за нещо друго от нея?

И мен това ме кефеше най-много от песента, а дълго време дори не знаех, че го пее Деса, щото е доста обработено :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е! Както се казва, водата дълбае камъка с постоянство, а не със сила! Кралицата ще избухва! :3fdb8960598fa63e:

Докато Галенови броят чуждите милиони, куевето тотално ще вкара Галчето в 10 та глуха. Няма да разчита на дуети и чужди хитове. Жалко, че точно тази излезе такава работохоличка, а не някои от пеещите... :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Защо си толкова злобен.

 

Не си далеч от истината между другото. Само по подбраните фрази и начин на изказ, може да прецениш какво му е отвътре на тоя човек в конкретния момент - дали е изнервен, дали изпитва недоволство, разочарование, злоба, любов, веселие.....

 

"в накой смядовски контейнер за смет" :mf_surrender:

 

Ето така го карат да се чувства успехите на Галена този човек. Набрал й е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Галенови броят чуждите милиони, куевето тотално ще вкара Галчето в 10 та глуха. Няма да разчита на дуети и чужди хитове. Жалко, че точно тази излезе такава работохоличка, а не някои от пеещите... :girl_witch:

Галена на живо е много зле вече.... на скоро бях на нейно участие, лицето и е много зле....много изморена изглеждаше....Само с изтъркани лафчета тип 5 клас не става, трябва и хит! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се правете на божи кравици защото през 2015 и 2016, които не бяха най-силните година за Преслава я правехте на 2 стотинки.

Доставяме ли ти душевен оргазъм. Вече няколко преслита ме поздравиха по лс за крупните мерки, които съм предприел към нагли фенове :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доставяме ли ти душевен оргазъм. Вече няколко преслита ме поздравиха по лс за крупните мерки, които съм предприел към нагли фенове :lol:

 

Хахахах.

 

Няма нужда да казваш кои са. Едни утайчици, дето нямат смелост сами да говорят и да се опълчат, когато смятат, че има нужда. "Любимият" ми тип хора - страхливи мишчици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смядовица пак е копирала Андрю. Вчерашната й визия в Култ е досущ като една на Андреа само малко е сменила полата и й сложила чантичка на Гучи ала някоя продавачка на дини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...