Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като излезе Моли се да не почна, Джена гостуваше в Открит микрофон и там я питаха защо не работи с Ганев и тя директно каза- следващия въпрос :1000 (29):

Джена мачка с интервюта. Още не е простила на Илиян изцепката му преди 8-9 години, като го бяха питали дали ще направи отново дует с Джена, а той отговори че вече е на друго ниво и ще прави дует с Анелия :3fdb8960598fa63e:

От тогава и двамата са и черни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джена мачка с интервюта. Още не е простила на Илиян изцепката му преди 8-9 години, като го бяха питали дали ще направи отново дует с Джена, а той отговори че вече е на друго ниво и ще прави дует с Анелия :3fdb8960598fa63e:

От тогава и двамата са и черни ��

 

Уважавам такива хора като Джена! Прави уважение за да ти правят и на теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена мачка с интервюта. Още не е простила на Илиян изцепката му преди 8-9 години, като го бяха питали дали ще направи отново дует с Джена, а той отговори че вече е на друго ниво и ще прави дует с Анелия :3fdb8960598fa63e:

От тогава и двамата са и черни ��

Но пък нивото му сега е като това на Наско Ментата преди хитовете Жулиета и Шушана :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена мачка с интервюта. Още не е простила на Илиян изцепката му преди 8-9 години, като го бяха питали дали ще направи отново дует с Джена, а той отговори че вече е на друго ниво и ще прави дует с Анелия :3fdb8960598fa63e:

От тогава и двамата са и черни ��

 

Хаха, густо, браво на Илиян. Тая злобарка беззъба. Всички са й черни и криви на нея. Джено, ако четеш, язва да фанеш дано, майка ти шейба селска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, густо, браво на Илиян. Тая злобарка беззъба. Всички са й черни и криви на нея. Джено, ако четеш, язва да фанеш дано, майка ти шейба селска.

От топ имената само с Преси се разбира :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена мачка с интервюта. Още не е простила на Илиян изцепката му преди 8-9 години, като го бяха питали дали ще направи отново дует с Джена, а той отговори че вече е на друго ниво и ще прави дует с Анелия :3fdb8960598fa63e:

От тогава и двамата са и черни ��

Той беше на участието й във Вижън преди 2 седмици, изпяха двата дуета. Ама се усещаше напрежение, Илиян като взе микрофона каза нещо от сорта: Джена, знам че това е твое участие, ама хората ще се изкефят ако изпеем Слепи бяхме :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От топ имената само с Преси се разбира :3fdb8960598fa63e:

 

Изключително противна и злобна персона. С Даниел Ганев тя не работи! Илиян и Анелия са й черни! Галена и Цветелина Янева също. Сестра си да не види и чуе! Майка й и баща й не се знае виждали ли са внучето си. Егати търговищкия изрод!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, густо, браво на Илиян. Тая злобарка беззъба. Всички са й черни и криви на нея. Джено, ако четеш, язва да фанеш дано, майка ти шейба селска.

:roll1:

Джена, Кали или Алисия. Подреди ги в топ 3 по антипатичност.

Иначе Джена наистина е крайно проклета, но малко ли я подценяваха топ имената. Анелия в най силните години на Джена твърдеше че още трябвало да поработи за големите награди... Не си била изиграла картите достатъчно добре. Има за какво да не ги долюбва, но е злопаметна като слон, което и пречи да израстне духовно и да почувства вътрешен мир. А и Джена е страшно добре подготвена вокално. Композира и усеща музиката по свой начин. Обожавам я като творчество :g2:

По добре Калито да се сгърчи от язва. Хем ще спре да бълва помиите си, за които сама си била платила :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той беше на участието й във Вижън преди 2 седмици, изпяха двата дуета. Ама се усещаше напрежение, Илиян като взе микрофона каза нещо от сорта: Джена, знам че това е твое участие, ама хората ще се изкефят ако изпеем Слепи бяхме :1000 (29):

Бог прощава, Джена НЕ :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си е Джена, не я мислете!

Кой е казал, че трябва да си е приятелка с всичките й колеги? Има се с основни фигури - Преслава, Тони Дачева, Глория, Тони Стораро, Емилия и Борис Дали, няма смисъл от повече.

 

Мога да ви издам, че покрай албума "Моли се да не почне" имаше планове за дует с една от горепосочените, но пропадна проект.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не работя" не значи "няма да работя". Сигурно са много досадни тия въпроси към певиците. Със сигурност са решили за няколко проекта напред с кого да работят, а това е свързано с време и пари, така че вероятно е много отегчително да те попитат за някого, с когото засега не възнамеряваш да работиш.

Иначе дочух преди време, че Ганев е отказал да направи песен на Валя под предлог, че подготвя албум за Галена :D Явно и той си подбира.

Ганев казал на Валя, че работи с макс 5-6 имена и да го потърси след година и половина. Сега не ми се брои, но ми се струва, че имената са много повече от 5-6. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си е Джена, не я мислете!

Кой е казал, че трябва да си е приятелка с всичките й колеги? Има се с основни фигури - Преслава, Тони Дачева, Глория, Тони Стораро, Емилия и Борис Дали, няма смисъл от повече.

 

Мога да ви издам, че покрай албума "Моли се да не почне" имаше планове за дует с една от горепосочените, но пропадна проект.

С Глория. И вероятно не са стигнали до консенсус за песен :ae:

А Нова и Стара Деса долюбват ли се. Веднъж Миро нещо клепаше Джена в Гласът (дали е било по молба на Анелия?) и Стара Деса я подкрепи. Но нямат снимки. Нито са се изказали една за друга

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев казал на Валя, че работи с макс 5-6 имена и да го потърси след година и половина. Сега не ми се брои, но ми се струва, че имената са много повече от 5-6. :1000 (29):

Огладнял е човекът. Сам семейство храни 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А едно време Драганински какви песни правеше бих казал че той беше един от най търсените композитори

Всеки е имал такива славни периоди, след което се е изчерпвал. То и Пламен Велинов сумати хитове направи през 90-те, но след 2004-2005 беше много зациклил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Top 10 Popnabel Artist за целия период откакто съществува класацията:

1.Азис - 297 милиона от 15 видоклипа

2.Криско - 248 милиона от 16 видеоклипа

3.Галена - 196 милиона от 25 видеоклипа

4.Галин - 195 милиона от 27 видеоклипа

5.Анелия - 176 милиона от 26 видеоклипа

6.Фики - 170 милиона от 25 видеоклипа

7.Деси Слава - 151 милиона от 19 видеоклипа B)

8.Емануела - 140 милиона от 18 видеоклипа

9.Гери Никол - 125 милиона от 8 видеоклипа

10.Теди Александрова - 118 милиона от 15 видеоклипа

11.Тони Стораро - 110 милиона

12.Павел и ВенциВенц - 108 милиона

13.Преслава - 106 милиона

14.Алисия - 101 милиона

15.100 кила - 100 милиона

16.Константин - 98 милиона

17.Емилия - 89 милиона

18.Димчо - 77 милиона

19.Илиян - 76 милиона

20.Яница - 75 милиона

 

Ако продължават да се дънят до 2 години ще ги изместят имената от попа, които доста бързо наваксват милионите...

Галена с 90 млн. повече гледания от Преса. Това как ви стои? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с 90 млн. повече гледания от Преса. Това как ви стои? :3fdb8960598fa63e:

Десислава с 45 милиона повече от Преслава. А изтърва 2013 и 2014 от стрийминг ерата и участва с по малко видеоклипове от другите :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава с 45 милиона повече от Преслава. А изтърва 2013 и 2014 от стрийминг ерата и участва с по малко видеоклипове от другите :Vishenka_05:

Дори Павел и Венци Венц имат повече гледания, а стартираха доста след Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Джена, Кали или Алисия. Подреди ги в топ 3 по антипатичност.

Иначе Джена наистина е крайно проклета, но малко ли я подценяваха топ имената. Анелия в най силните години на Джена твърдеше че още трябвало да поработи за големите награди... Не си била изиграла картите достатъчно добре. Има за какво да не ги долюбва, но е злопаметна като слон, което и пречи да израстне духовно и да почувства вътрешен мир. А и Джена е страшно добре подготвена вокално. Композира и усеща музиката по свой начин. Обожавам я като творчество :g2:

По добре Калито да се сгърчи от язва. Хем ще спре да бълва помиите си, за които сама си била платила :whistling:

 

Слави, пак имам личен момент с Джена и оттам ми е неприятна. То не много личен де, но все пак.

 

Веднъж през 2016 пусна снимка във фейса, на която изглеждаше потресаващо грозна. Ама ти казвам - 55 годишна състарена и употребявана за садо-мазо гаври сбръчканячка. Съвсем любезно и добронамерено написах под фотоса "Джена, това не е най-добрата ти снимка, махни я преди жълтите медии да са я докопали". И тая ме блокира! Без да съм я обиждал, без да съм хейтил, нищо!

 

Анелия си ги плещи редовно без да мисли, но поне е неподправена и истинска. Един по-умен човек би й простил, както Преслава направи за подобни изказвания по свой адрес.

 

Иначе, да - за вокални качества, няма грешка Джена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Павел и Венци Венц имат повече гледания, а стартираха доста след Преслава.

И Гери Никол я мачка само с 8 проекта.

Дори и крадеца на кисело мляко... Мъжът мечта на АННЕЛЕ е преди Преслава. Хем е лапнала 30 милиона от Горе долу. Попнейбъла отчита и фийтовете. Не очаквах да е толкова назад

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Гери Никол я мачка само с 8 проекта.

Дори и крадеца на кисело мляко... Мъжът мечта на АННЕЛЕ е преди Преслава. Хем е лапнала 30 милиона от Горе долу. Попнейбъла отчита и фийтовете. Не очаквах да е толкова назад

А кой е крадеца на кисело мляко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред Биолчев никой не върви !

Мен не ме кефят парчетата му. Простовати от по 3-4 ноти. Нито пък с аранжименти ми се е отличавал. Цялостно не мож е да се сравни с Оцко, Ганев, Кости или Драганински. Особено по мегахитове. Азис изпя най добрите му неща сякал

 

Слави, пак имам личен момент с Джена и оттам ми е неприятна. То не много личен де, но все пак.

 

Веднъж през 2016 пусна снимка във фейса, на която изглеждаше потресаващо грозна. Ама ти казвам - 55 годишна състарена и употребявана за садо-мазо гаври сбръчканячка. Съвсем любезно и добронамерено написах под фотоса "Джена, това не е най-добрата ти снимка, махни я преди жълтите медии да са я докопали". И тая ме блокира! Без да съм я обиждал, без да съм хейтил, нищо!

 

Анелия си ги плещи редовно без да мисли, но поне е неподправена и истинска. Един по-умен човек би й простил, както Преслава направи за подобни изказвания по свой адрес.

 

Иначе, да - за вокални качества, няма грешка Джена.

Глория номер 2. Ай си гъкнал, ай съм те блокирал. На моменти ме удивяват с комплексите си. Уж успели жени а подобно поведение не е типично за хората които знаят какво могат. Райнуш е същата. Що народ изпоблокира...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...