Jump to content


Online: Ваня - Втори живот


Препоръчани коментари

Готина е песничката и текста също.

Клипа обаче е ниво Преслава и преебава всичко. Треторазрядните трябва да се стараят много повече в клиповете си, за да могат да ги забележат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павлов открай време се прави на Оцко, не, че се получава. И не, че Оцко и той вече става за нещо...

 

Клип ниво Hit Mix, песента ниво Hit Mix, вокала нещо ми се вижда не на място, гласа от него и този на Ваня няма нищо общо, самия глас на Ваня го е изсушил и изтънил, мяза на запъхтяна след две свирки на Дамян.

 

И Оцко е трагедия, но Павлов е самото дъно, той му е основата. Над него и македончо.

 

Цялото това да вземат да го изтрият от канала, честно...

 

Поне не се е прекарала за по-скъп клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павлов открай време се прави на Оцко, не, че се получава. И не, че Оцко и той вече става за нещо...

 

Клип ниво Hit Mix, песента ниво Hit Mix, вокала нещо ми се вижда не на място, гласа от него и този на Ваня няма нищо общо, самия глас на Ваня го е изсушил и изтънил, мяза на запъхтяна след две свирки на Дамян.

 

И Оцко е трагедия, но Павлов е самото дъно, той му е основата. Над него и македончо.

 

Цялото това да вземат да го изтрият от канала, честно...

 

Поне не се е прекарала за по-скъп клип.

 

:helpsmilie:

 

24/7 Оцко ти е в устата. Пич, ти си обсебен от него. Щом е дъното и е под него, и не знам си какво още защо ти е в устата нонстоп. И с ква агресия говориш против него, баси. 100% има някаква лична драма тука, друго няма кво да е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз помислих, че е на Оцко. Ми много ме кефи песента и текста. Ваня прави някои готини и закачливи текстове, в същото време може да се срещне и нещо по-сериозно, нека продължава! Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

24/7 Оцко ти е в устата. Пич, ти си обсебен от него. Щом е дъното и е под него, и не знам си какво още защо ти е в устата нонстоп. И с ква агресия говориш против него, баси. 100% има някаква лична драма тука, друго няма кво да е :3fdb8960598fa63e:

Да, лично е, искам да вляза у лъскава му фирма, ама не ме взе, не съм бил достатъчно бездарен!... :D :D :D :D :D

 

Няма нищо лично, к'во лично да има. Македонски некадърник го копира някой си Павлов. Некадърник копира друг некадърник. Only seen in BG.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

24/7 Оцко ти е в устата. Пич, ти си обсебен от него. Щом е дъното и е под него, и не знам си какво още защо ти е в устата нонстоп. И с ква агресия говориш против него, баси. 100% има някаква лична драма тука, друго няма кво да е :3fdb8960598fa63e:

Естествено, че има. Aз по-злобни коментари в тоя форум не съм виждал... а не е като летвата да не е вдигната на макс. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че има. Aз по-злобни коментари в тоя форум не съм виждал... а не е като летвата да не е вдигната на макс. :1000 (29):

 

Нали ви казвам бе, исках да му вляза във лъскава фирма, поръчах си и песен от него, исках да е много различна, даже каза, че имал какво да предложи. След седмица ми прати демото!

 

Наистина беше различно! "Пей сърце" с вокали на корейски! Не проверих да са крадени, дали са народни, или пък за някоя война с другата Корея, но ме впечатли, уникален инструментал просто, само на още 1-2-20-40-60 песни май ми заприлича, ама вокала беше различен... :D :D

 

Записахме и песента. Готовия вариант наистина беше нещо различно. Различен беше гласа ми, то нямаше нищо общо с моя, а и трудно си разбирах какво пея след тая обработка, виж поне си знаех текста наизуст. Писаха ми го цели 3-ма текстописци. Уникални 2 изречения се получиха!

 

Тематиката лично Оцко ми я препоръчала, нямало такава във фолка - беше за боклуците и бившите.

Какъв нюх!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D

 

Сега, майтапа на страна (историята е измислена, нямам данни, да ходя да пея, а и да имах, последното което щях да направя, е да ходя в Hit Mix или която и да е фирма), просто човека си прави банални работи, а тая песен е видно копие на някоя негова издънка.

 

Издънка копира друга издънка. Както казах - Only seen in BG.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...