Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За мазнотиите си прав, нали не си мислиш, че аз ги слушам!

Но пък смислените му и хубави песни са много повече! Просто ти не им обръщаш внимание, тъй като той не е този типаж артист, който търсиш и потребяваш ти. Той не се е "побутвал" при изброените от теб певци - искаш ли да изброя колко и кои от тях са казвали в интервюта, че те са му звънели. Например, дуетът с Ваня е уредил Дамян, като е тормозил Стораро по телефона с месеци. Джина Стоева също разказва колко време го е търсила, за да осъществят дуета си, който така и не вижда бял свят. Дуетите му с Теодора са по молба на Ненчо Касъмов, когато е бил с нея. И двете песни с Азис са по идея на Василка, даже пише текстовете за тях. Алисия и Радомир Кишев го канят за "Не давам да си чужда", а Ася го моли да изпее "Добре ти беше", която си е негово парче, което той изпълнява много по-добре.

Дуетът с Преслава също е по нейно желание, тя поръчва песента на Пашев и текста на Росен.

Нима самата Преслава не разчита постоянно на дуети и колаборации? А Анелия?

 

Стораро е голям глас и име, което се задържа в топа категорично.

Ма те знаеш ли колко са молили и Камелия и Глория и незнам си коя още.. Той има дуети с поне 15 певци, с някой от тях има по 2-3 дуета. Извинявай, ама той половивата му песни са дуети. Само влез и погледни - 3 дуета с Азис, 2 с Емилия, от там на сетне - Ваня, Таня Боева, Бони, Софка, Джамайката, Фики, Цура, Анелия, Преслава, Бони, Сали Ока, Гюнай, Истанбул груп, Заферис Мелас, Алисия, Теодора, Десислава - 2 дуета, Роксана,Деси (цял албум) , Ирхан, Йорданка Христова, Устата...

 

За бога, той има повече дуети и от Азис, какво е това нещо?

24 различни артиста от които с някой от тях има по 2, по 3, по 4 и цели дуетни албуми....

Той има повече дуети от колкото самостоятелни парчета :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, ами защо Преси и Ема тръгнаха да пеят с мангала от Шумен и челядта му? Да не коментираме, че Преси е лигавила рязания на единия от челядта... :whistling:

Коментирай този хит, посветен на лидерката :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, ами защо Преси и Ема тръгнаха да пеят с мангала от Шумен и челядта му? Да не коментираме, че Преси е лигавила рязания на единия от челядта... :whistling:

Тя Преси е правила дуети с половината жанр, но това не значи че са по-големи от нея. По твоята логика защо е имала дуети с Ваня, Джери, Стефан Илчев и кой още не? ... сигурно да им се отърка в славата :3fdb8960598fa63e:

 

Да си пръждосва малките циганета, че ми се повръща. Маймуната се изчерпа за три години и веднага малкия вкара. Страшна напаст! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Преси е правила дуети с половината жанр, но това не значи че са по-големи от нея. По твоята логика защо е имала дуети с Ваня, Джери, Стефан Илчев и кой още не? ... сигурно да им се отърка в славата :3fdb8960598fa63e:

 

Да си пръждосва малките циганета, че ми се повръща. Маймуната се изчерпа за три години и веднага малкия вкара. Страшна напаст! :gun_bandana:

Да, но с разликата, че Ваня, Стефан Илчев и Джери са драпали за тези дуети. Докато пред Емилия Стоянова, Пресинка сама изпява колко е искала песента със Стораро, как се е притеснявала дали ще стане, как му е пратила демото от Пашев и т.н.

Да не говорим колко я е праскал "маймуната"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но с разликата, че Ваня, Стефан Илчев и Джери са драпали за тези дуети. Докато пред Емилия Стоянова, Пресинка сама изпява колко е искала песента със Стораро, как се е притеснявала дали ще стане, как му е пратила демото от Пашев и т.н.

Да не говорим колко я е праскал "маймуната"... :3fdb8960598fa63e:

А аз да припомням ли как те са й звъняли сто пъти и са я изкарали от леглото, за да ходи в студиото и да запише рефрена от "Горе-долу"? :mf_surrender:

 

Не ме интересуват отношенията им. Фикуса го презирам и ненавиждам, с всичките му роднини. Да залезе по-бързо от Ванча дано! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, сигурно... :mf_surrender:

И колко са се молили на Камелия? Я да видим имена, че ми е любопитно. :whistling:

Нали не мислиш, че за 20г. само Галин и някви чужденци са я търсили??

 

Не видях коментар, че любимица ти държи рекорд по дуети в чалгата. 24 певци с някой по 2-3 песни. Тоя има към 40 дуета :1000 (29): Бахти злето, дори Азис не е прекалявал така.

А примите.- Глора, Ванча и Кама не примат почти на никой офертите.за дуети... оправят се сами.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кайчо брои милионите в тубата, Кайо твърди, че Фики се бил изчерпал.

"Аз измръзнах" - 8,7 млн. /14.02. 2018/

"Обратно в играта" - 5, 7 млн. /16. 02. 2018/

Следователно, Кайо твърди, че Пресинка е по-изчерпана и от Фики "маймуната", с която се плющеше на воля. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кайчо брои милионите в тубата, Кайо твърди, че Фики се бил изчерпал.

"Аз измръзнах" - 8,7 млн. /14.02. 2018/

"Обратно в играта" - 5, 7 млн. /16. 02. 2018/

Следователно, Кайо твърди, че Пресинка е по-изчерпана и от Фики "маймуната", с която се плющеше на воля. :3fdb8960598fa63e:

Пак смяташ както ти е изгодно. :gun_bandana:

Я брой ако искаш "Не се изтриваш" и "Пате"; "Тук жена му пази" и "Изневериш ли ми"; "Пада звезда" и "Ако искаш" :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не мислиш, че за 20г. само Галин и някви чужденци са я търсили??

 

Не видях коментар, че любимица ти държи рекорд по дуети в чалгата. 24 певци с някой по 2-3 песни. Тоя има към 40 дуета :1000 (29): Бахти злето, дори Азис не е прекалявал така.

А примите.- Глора, Ванча и Кама не примат почти на никой офертите.за дуети... оправят се сами.

Ами, чувала съм, че Галин я е потърсил втора, след като една друга му е отказала, защото не е харесала демото на "За минута". :whistling:

Да, държи рекорд по дуети Стораро. Много от тях са чудесни песни. Естествено, че Глория, Камелия и Ивана са се оправяли сами. Никъде не съм казала, че Стораро е по-голямо име от тях. Твърдя, че е по-добър певец от Камелия и ще я изяде на живо. Твърдя, че има по-тежко и сериозно име от Емилия, с повече и по-големи награди, с повече вечни хитове по ретро партита. Емилия кога ще получи покана за дует от певец като Мелас?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак смяташ както ти е изгодно. :gun_bandana:

Я брой ако искаш "Не се изтриваш" и "Пате"; "Тук жена му пази" и "Изневериш ли ми"; "Пада звезда" и "Ако искаш" :gun_bandana:

Броя най-новото, за да видя кой как се е изчерпал към днешна дата. Очевидно, Пресличка е по-изтъркана от Фикрет. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-новото на Преси е хита с Кеба - плача, записвам и се събуждам с този трак :Vishenka_05:
:1000 (29):

Сигурна съм! Има защо да ти е тежко, този дует е началото на края... :Vishenka_05:

Но споко, Даниела може да се завърне на небосклона и да смаже Галена и Аня с някоя тупалка! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, чувала съм, че Галин я е потърсил втора, след като една друга му е отказала, защото не е харесала демото на "За минута". :whistling:

Да, държи рекорд по дуети Стораро. Много от тях са чудесни песни. Естествено, че Глория, Камелия и Ивана са се оправяли сами. Никъде не съм казала, че Стораро е по-голямо име от тях. Твърдя, че е по-добър певец от Камелия и ще я изяде на живо. Твърдя, че има по-тежко и сериозно име от Емилия, с повече и по-големи награди, с повече вечни хитове по ретро партита.

То всички сме чували това, но колко е истина само те си знаят. А и Камелия не я ебе коя под ред е избрана, тя е над тея неща.

Факт е, че тя му беше първата голяма дуетна половинка и той дръпна покрай нея. Къде ли не ги каниха, уреди го чак при Слави да иде. Както и да е .

Напротив, ти каза че той е по-голям като име от Камелия, което е абсурдно, предполагам и ти го.знаеш. Нито има хитовете й, нито продажбите, нито изявите... Стораро и в топ 10 на големците в чалгата.не влиза.

 

Кама

Глора

Ванча

Деса

Азис

Софка

Преса

Галена

Анелия

Слави

Link to comment
Сподели в други сайтове

По каква причина причислявате Пришитото лице към големите имена? Някаква революция в чалгата ли е направила /за другата революция всички знаем/,някакъв златен хит ли има или някой препълнен самостоятелен концерт? Престането с прехвалването на тази комерс идиотка

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всички сме чували това, но колко е истина само те си знаят. А и Камелия не я ебе коя под ред е избрана, тя е над тея неща.

Факт е, че тя му беше първата голяма дуетна половинка и той дръпна покрай нея. Къде ли не ги каниха, уреди го чак при Слави да иде. Както и да е .

Напротив, ти каза че той е по-голям като име от Камелия, което е абсурдно, предполагам и ти го.знаеш. Нито има хитовете й, нито продажбите, нито изявите... Стораро и в топ 10 на големците в чалгата.не влиза.

 

Кама

Глора

Ванча

Деса

Азис

Софка

Преса

Галена

Анелия

Слави

Казах по-голям глас от Камелия! Айде, отречи! Човекът е музикант, който може да свири на два инструмента. Кама знаем само на какво я бива да свири... :3fdb8960598fa63e: Казах, че има по-сериозни и по-хубави песни от Камелия. Това, че е пял цигании, не затрива останалото от репертоара му, Да, Вескова няма цинизми, но пък за сметка на това, е певицата с най-много клишета и блудкажи от сорта на "в сърцето си ми ти, още ме боли", "не казвам сбогом, мразя те", "за тебе ще умра, през ада и през рая за теб ще мина", "не си отивай, че сърцето спира", "кажи ми как без тебе да живея", "няма спомен от това, че много спим, айде, луд купон тук да завъртим"... :mf_surrender: Къде ще се сравняват с тежките и силни текстове на Тунчер?! Карас и Мелас го признаха за голям певец, той тръгнал за Кама и Галин да ми обяснява.

И какъв е този топ 10 - той си е твой, не е представителен за чалгата! Не виждам Емица вътре, за която всъщност казах, че е по-малко и незначително име от Стораро!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти изтъкна че Ема не е взимала Певица на годината, за разлика от Тунчо с Певец.

По тази логика, трябва да признаеш Преси за най-голямата певица в този жанр - с 13 подобни титли! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти изтъкна че Ема не е взимала Певица на годината, за разлика от Тунчо с Певец.

По тази логика, трябва да признаеш Преси за най-голямата певица в този жанр - с 13 подобни титли! :Vishenka_05:

Опитваш се да ни натрапиш нещо ли? :whistling:

Защото аз мнението си няма да променя и ще продължавам да смятам Преси за една нагла гювендия, пееща само комерс боклуци със срок на годност! :Vishenka_05:

Що награди на Галя и Аня си присвои, мръсницата! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път хващам каква фурнаджийска лопата е Кайчо! :3fdb8960598fa63e:

 

Неотдавна бяха тръгнали да сравняват Башурка с Преслава, че заслужавала някакви награди преди, а и около певица на десетилетието и той написа "Коя е Емилия? Една безличница, която никога не е влизала в топ 3". А сега я харесвал! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваш се да ни натрапиш нещо ли? :whistling:

Защото аз мнението си няма да променя и ще продължавам да смятам Преси за една нагла гювендия, пееща само комерс боклуци със срок на годност! :Vishenka_05:

Що награди на Галя и Аня си присвои, мръсницата! :gun_bandana:

Не ме интересува какво си е присвоила, фактите са си факти:

 

Планета - Певица на 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2014, 2015

Нов Фолк - Певица на 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

 

Духовна храна! Манна небесна за всички нас! :Vishenka_05: Сигурно ще ги нареди край леглото на бебето! :Vishenka_05:

 

п.с. Предпочитам я пред Стораро, но чак да я харесвам ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах по-голям глас от Камелия! Айде, отречи! Човекът е музикант, който може да свири на два инструмента. Кама знаем само на какво я бива да свири... :3fdb8960598fa63e: Казах, че има по-сериозни и по-хубави песни от Камелия. Това, че е пял цигании, не затрива останалото от репертоара му, Да, Вескова няма цинизми, но пък за сметка на това, е певицата с най-много клишета и блудкажи от сорта на "в сърцето си ми ти, още ме боли", "не казвам сбогом, мразя те", "за тебе ще умра, през ада и през рая за теб ще мина", "не си отивай, че сърцето спира", "кажи ми как без тебе да живея", "няма спомен от това, че много спим, айде, луд купон тук да завъртим"... :mf_surrender: Къде ще се сравняват с тежките и силни текстове на Тунчер?! Карас и Мелас го признаха за голям певец, той тръгнал за Кама и Галин да ми обяснява.

И какъв е този топ 10 - той си е твой, не е представителен за чалгата! Не виждам Емица вътре, за която всъщност казах, че е по-малко и незначително име от Стораро!

На Камелия тея й песни са поезия, пред 20те му мазни и гнусни кючеци с текстове за олигофрени. олигофрени.

Странно, защо текстове като - Грях ли е това, Живота е хазарт, Ти си, Моите сълзи, 100.на 100, Къде си ти, Прикъзен сън, Залеза и зората, Искаш да се върна, Няма те, Стрелките спират, Фалшива кожа и куп още не си ги споменала..споменала си самона пълнежите...

Ми те са 100 пъти по добре от "тялото ти е опиаат" "и мъжете пак ти пишат 6 6 6", "ще има 2-3-4" , "парички да пилея и да живия"...

Този тип текстове ли предпочиташ пред Луд купон да завъртим??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен факт:

 

Април 2011 - Април 2012

 

Брой клипове:

 

Преслава - 1

Галена - 16

 

Певица на годината - Преслава

 

:Vishenka_05:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия тея й песни са поезия, пред 20те му мазни и гнусни кючеци с текстове за олигофрени. олигофрени.

Странно, защо текстове като - Грях ли е това, Живота е хазарт, Ти си, Моите сълзи, 100.на 100, Къде си ти, Прикъзен сън, Залеза и зората, Искаш да се върна, Няма те, Стрелките спират, Фалшива кожа и куп още не си ги споменала..споменала си самона пълнежите...

Ми те са 100 пъти по добре от "тялото ти е опиаат" "и мъжете пак ти пишат 6 6 6", "ще има 2-3-4" , "парички да пилея и да живия"...

Този тип текстове ли предпочиташ пред Луд купон да завъртим??

Аз казах кое на Стораро предпочитам. Да не говорим колко много негови песни ти не си чувал даже. Докато аз съм чувала всичко на Камелия, впечатляват единствено текстовете на Теньо Гогов, които са 6-7. Другото е много постно и блудкаво, пято-пято, та чак втръснало!

 

Та не отговори на въпросите - по-голям глас ли има Камча от Стораро?

По-голям музикант ли е?

Къде е Башурка в топ 10 на чалгата, който си написал?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен факт:

 

Април 2011 - Април 2012

 

Брой клипове:

 

Преслава - 1

Галена - 16

 

Певица на годината - Преслава

 

:Vishenka_05:

Били сте зверски нагли тогава! :gun_bandana: Преслита такива!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...