Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Кой тук е гледал ''Шеметната Анастасия'' и да го помни що-годе добре ? След експозията една от тризначките беше отвлечена Александра (беше се сменила с Анастасия). Как се измъкна ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой това, колегата ти ли?

 

Не. Един дето ми е писал преди години в абв, аз от години не съм влизала и не го помня. Преди месец почти тази година чак видях, че ми е писал съобщение във фейса и то преди 2 години е писал, аз чак сега го вижам, ама като беше във филтрираните съобщения от толкова много и реших да му пиша и той взе, че писааа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Един дето ми е писал преди години в абв, аз от години не съм влизала и не го помня. Преди месец почти тази година чак видях, че ми е писал съобщение във фейса и то преди 2 години е писал, аз чак сега го вижам, ама като беше във филтрираните съобщения от толкова много и реших да му пиша и той взе, че писааа.

Ехееее .. и той сети ли се коя си? Доста време е минало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехееее .. и той сети ли се коя си? Доста време е минало.

 

Сеща се той, аз не го помня. Как съм забравила такъв готин мъж.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега нали си го припомни. Ще оправиш пропуска. Пишете ли си още?

 

Изобщо не го помня. Ама като иска да пише, да пише.

 

Утре Иглесиас ще ни досажда пак с нова песен на английски, но с Питбул част от предстоящия албум на Питбул

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не го помня. Ама като иска да пише, да пише.

 

Утре Иглесиас ще ни досажда пак с нова песен на английски, но с Питбул част от предстоящия албум на Питбул

Аз пък чакам Иглесиас, харесвам го много. Този на колко е? От Бургас ли е? Да не е женен и той?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък чакам Иглесиас, харесвам го много. Този на колко е? От Бургас ли е? Да не е женен и той?

 

От Бургас е, с 2 години е по-малък от мен,свободен е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много сме отмъстителни и крайни, ако трябва да съдя по себе си. Като цяло не сме лоши, дори напротив.

И гадни сте също, ти с цел си сложил този ник :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се аз лоши скорпиони не познавам, даже много добре се разбирам с тях.

От Бургас е, с 2 години е по-малък от мен,свободен е.

Супер, това е хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И гадни сте също, ти с цел си сложил този ник :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се аз лоши скорпиони не познавам, даже много добре се разбирам с тях.

 

Супер, това е хубаво.

Хаха, в интерес на истината никът ми се появи съвсем случайно :1000 (29):

Тази песен е виновна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чудиш Иглесиас кога е с децата си- не се спря от концерти, сега в Чехия и Гърция, и пак ще изкара адски тъпата песен.

Да не е като Деспасито да изкара цяла година с нея, и Банята му е слаба, и оная дето я пусна преди седмици като Байляндо 3 и феновете му го казаха. Сега ще пробва с Питбул, толкова ли не може да пусне нещо различно и феновете са разочаровани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да ти пеят "обичам те гадино" ли? :1000 (29):

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Беше ме зарибила много като излезна, тогава и разбрах за Сигнал форума. Чудех се как да се пиша и оттам реших да е ObichamTeGadino. Тогава всички започнаха да ми викат "гадина" и тук реших да се пиша така :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Беше ме зарибила много като излезна, тогава и разбрах за Сигнал форума. Чудех се как да се пиша и оттам реших да е ObichamTeGadino. Тогава всички започнаха да ми викат "гадина" и тук реших да се пиша така :1000 (29):

Ника ти е фарс, ти си душичка :1000 (29): Но няма лошо да ги хвърляш в размисъл така..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше аз да скандализирам с ник Проклетия. :girl_witch:

 

Нямаше да е същото, защото неговото е оксиморон, изразяващ контраст, а ти си си проклет по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отличаващ се ник е просто, харесва си ми, нямам намерение да го сменям :D

 

Недей, така сме ти свикнали вече.

Гадинка е, недей му вярва на лицемерната доброта!

Да вярваме само на теб, ти не си лицемерен :3fdb8960598fa63e:

Аз му вярвам пък :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една приятелка, която има зоо магазин в квартала, си взе йорки от нас. Като подарък за рожденния ден на по-малката й дъщеря, която супер много мрънкаше за куче.

Не й беше казала, че смята да взима за да я изненада.

Даже беше планирала как точно ще внесе кучето у тях, как щяла да заснеме реакцията й на видео. Голяма подготовка.

Цял сценарий беше измислила. Очакваше се голяма еуфория и сълзи от радост, които да бъдат шернати във фейса ест. :1000 (29):

Ся ми пише, че голямата й дъщеря, която знаеше за кучето, не спирала да реве, а малката приела подаръка съвсем спокойно. :1000 (29):

Праща ми снимки, на които каката е прегърнала кучето, подута от рев, а малката стои до нея и гледа с хладнокръвен поглед. :roll1: Скъсахме се да се хилим.

 

Вика ми нещата малко се объркаха. Няма видео. :roll1:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...