Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Защо и в чужбина стана вече практика да се пускат албуми с няколко познати песни, а не само да се знае пилотния сингъл. :(

Чаян докато пусне албума вече 3 песни са известни. В предстоящите албуми на Джей Ло и Малума има вече толкова познати песни. А кога бяха времена, когато в чужбина се пускаха албуми само с една известна песен- пилотния сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да ви харесва това нещо. Дори не мога да го нарека песен. Ама явно таргета на Теда е 10-18 годишни! :gun_bandana:

Ами всичко е въпрос на вкус. И аз се чудя какво й харесвате на Яна, но... дъвчел съм го достатъчно, не смятам да задълбавам допълнително. Това за годините не беше уместно, много взехте да ставате, които ме удряте там, но не ви се получава особено.

 

ПП: Първото ти изречение е редно да завършва с препинателните знаци въпросителен и удивителен, а не с точка. Изглежда годините ми не представляват пречка за протичането на мозъчната ми дейност.

 

Сега разбирам защо ти харесва толкова много... ти си математиче :roll1:

Хаха, ами може да се каже :1000 (29):

 

+1

Този път дори на мен ми харесва.

Изненадан съм! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами всичко е въпрос на вкус. И аз се чудя какво й харесвате на Яна, но... дъвчел съм го достатъчно, не смятам да задълбавам допълнително. Това за годините не беше уместно, много взехте да ставате, които ме удряте там, но не ви се получава особено.

 

ПП: Първото ти изречение е редно да завършва с препинателните знаци въпросителен и удивителен, а не с точка. Изглежда годините ми не представляват пречка за протичането на мозъчната ми дейност.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Скорпито влезна в отбранителен режим.

 

Защо се засягаш за годините. Ти си още на 17, значи си точно в нейния таргет.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-оправения град като инфраструктура е Бургас.Нови улици,санирани блокове 60% от града,нов автобусен парк 100% ,оправени морска градина и център и тн .

Но най -яко за млад човек е София.За заплати и развитие и забавление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Скорпито влезна в отбранителен режим.

 

Защо се засягаш за годините. Ти си още на 17, значи си точно в нейния таргет.

Ми повечето тук ме имат за лапе без твърдо мнение, а аз съм доста далеч от това определение. Определено бивам подценяван за годините, та затова се засегнах, не за друго. Фактът, че съм на 17 не ми пречи с нищо да си отстоявам позицията като всички вас, че дори и по-добре.

Аман - малък град, малко години, омръзна ми да слушам едно и също! Явно някои нямат за какво друго да се хванат, което говори много за тях. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми повечето тук ме имат за лапе без твърдо мнение, а аз съм доста далеч от това определение. Определено бивам подценяван за годините, та затова се засегнах, не за друго. Фактът, че съм на 17 не ми пречи с нищо да си отстоявам позицията като всички вас, че дори и по-добре.

Аман - малък град, малко години, омръзна ми да слушам едно и също! Явно някои нямат за какво друго да се хванат, което говори много за тях. :)

Тихо, келеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми повечето тук ме имат за лапе без твърдо мнение, а аз съм доста далеч от това определение. Определено бивам подценяван за годините, та затова се засегнах, не за друго. Фактът, че съм на 17 не ми пречи с нищо да си отстоявам позицията като всички вас, че дори и по-добре.

Аман - малък град, малко години, омръзна ми да слушам едно и също! Явно някои нямат за какво друго да се хванат, което говори много за тях. :)

 

Боли те фара! Ще дойде ден, дето нито ще си в малък град, нито на малко години. Важното е на теб да ти е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора от малки градове да не ме цитират!

Крайно ме засегна!

 

Боли те фара! Ще дойде ден, дето нито ще си в малък град, нито на малко години. Важното е на теб да ти е добре.

На мен ми е супер! Тук нито има трева в училище, нито амфети, нито други подобни лайна. Единствено цигари, но аз пуша електронна цигара веднъж седмично само, може да се каже, че съм непушач. Единствено ми е тясно тук и не ми харесва мисленето на хората, затова едвам чакам да се махна, но малко ми остана. Ще ми липсва след време определено, но пък..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...