Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Приеха ме в болницата. Вчера ме пуснаха от работа в 22:00 и нещо. Оказа се бъбречна криза. Щях да умра. Сега в 6:00 ще ме будят за изследвания.

И как си добре ли си наред ли е сичко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как си добре ли си наред ли е сичко?

 

Всеки ден по 2 системи, мускулни инжекции, минах рентген, кардиограма, ехограф, разни други изследвания. От тези системи много често ходя до тоалетна и ми се приспива, замаяно ми е и ми е отпаднало. В 6:00 сутринта те будят за инжекция, в 8:00 часа или в 9:00 ти слагат система, закуската и обяда са само хлебче с уж сирене, с вечерята хлебче със супа, аз ги хвърлих и ги отказах. Нашите ми носят вкусна храна инвсичко каквото ми трябва. Вчера имах болки ужасни в 19:00 часа, ама не ми биха инжекция, защото трябвало да минат 5 часа от предишната. Ходих до тоалетна, пих сок и вода, и намаляха болките. Утре ще идва Ники да ме види, чуваме се с него по телефона, утре ще дойде и мойто Танче да ме види. Преместих се в друга стая днес, защото в моята стая дето доведоха и една циганка, тя още едва я настаниха и ми вика да ходя да й купя нещо, а хич не я интересува, че ме боли. От нея не можах да спа, снощи само става, светва лампата в стаята, вика, на мен и сестрата ми вика на ма, чак отишла в другата стая да стряска жената, че жената смяташе да залости вратата, пък как миришеше циганката, ужас. И преди циганката имаше една възрастна жена, ня която помогнах предната вечер. И тя ми благодари и ми каза, че откакто е в болницата никой не й е помагал и не й е подал ръка както аз. Днес като я изписаха ми лаза: Благодаря ти, моето момиче, че ми помогна. такива хора не се забравят. Близките й ми благодариха и ъе, пожелаха юи бързо оздравяване и че не съм за болницата. И се запознах с една жена от съседната стая, много приятна, с нея се разхождаме навън, тя ми каза защо не се преместя при нея, питах сестрата, само си прехвърлих нещата, промениха ми документацията и съм вече в друга стая в добра компания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запознах се с един пич от Берковица. Разказах му за Кити, не се сети коя е. Показах му нейна снимка. Вика "Оо, сещам се. Това момиче не е в ред с главата".

Много си долен. :roll1: :roll1:

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си долен. :roll1: :roll1:

 

Това съм го чувал и от друг. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво долен, тя вдигна форума във въздуха преди месеци, то не бяха теми, то не беше чудо. Обявиха я за лъжкиня, че има раздвоение на личността и какво ли още не. Стана ми интересно какво ще каже човек от нейния град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това съм го чувал и от друг. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво долен, тя вдигна форума във въздуха преди месеци, то не бяха теми, то не беше чудо. Обявиха я за лъжкиня, че има раздвоение на личността и какво ли още не. Стана ми интересно какво ще каже човек от нейния град.

Аз бях скандализиран от темата й за секса с хора с увреждания. :1000 (29):

 

Ходи ли на бирфеста?

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях скандализиран от темата й за секса с хора с увреждания. :1000 (29):

 

Ходи ли на бирфеста?

 

Не съм. Одеве бях за малко на кафето на Евмолпия и се чудехме дали да не идем на центъра, но избрахме по-близкото. Готино ли е там, някакви изпълнители гостуват ли?

 

Между другото забравих коя зодия си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм. Одеве бях за малко на кафето на Евмолпия и се чудехме дали да не идем на центъра, но избрахме по-близкото. Готино ли е там, някакви изпълнители гостуват ли?

 

Между другото забравих коя зодия си?

Аз като ходих пяха някакви безизвестни. Нямах идея кои са. :1000 (29):

 

Козирог съм, защо? И от астрология ли разбираш? :о

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като ходих пяха някакви безизвестни. Нямах идея кои са. :1000 (29):

 

Козирог съм, защо? И от астрология ли разбираш? :о

 

Преди всичко от нея. ;)

 

На коя дата си? Не година, дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше казала по рано моеше да ида. Е, и ако не бях фалирал де.

 

Изписаха ли те или още киснеш в болницата?

 

Още съм в болницата. Утре ще ме изписват и ще ми кажат ррзултатите. За първи път спах много добре като се преместих в друга стая. Ама от тези системи все ми се спи, замаяно ми е, кара ме на разстройство от антибиотика. Нашите всеки ден идват с брат ми да ме видят и ми носят за ядене и пиене и каквото ми трябва и няколко пъти се чуваме по телефона, както и с Ники се чуваме. Ники и той дойде днес да ме види с Томи и ми купи за ядене.

То храната в болницата е ужасна- закуска и вечеря хлебче с уж сирене, и обяд хлебче със супа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че се махнах от бившата ми стая. Сега ми казаха, че при циганката вчера родата й седяли при нея от 20:00 до 1:00 сутринта, правили й и прически, светели лампата в стаята, постоянно отваряли вратата и хич не се съобразявали с другите жени в стаята. Страшно нахалство. Една от жените настинала, всичко я боляло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганката 100% е с платени осигуровки. :mf_surrender:

Няма ли охрана в тия болници, защо ги пускат до толкова късно...

 

А твоето какво се оказа, камъни или просто проблем с бъбреците?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: след 4,5 години Варна ще е втори най-голям град в България :gun_bandana:

 

В 4 областни центъра жителите са станали повече през миналата година - Варна, Велико Търново, Пловдив и София. 5 станаха градовете с под 1000 жители. Това показва проверка на БТА в Националния регистър на населените места към 31 декември 2016 година. От общо 257 български града само в 23 е нараснало населението през изминалата година. В останалите то намалява.

Най-много се е увеличило населението в столицата - с 4066 души спрямо 2015 г. В края на м.г. то е достигнало 1 236 047 души. Пловдив е добавил 1799 жители, до общо 343 424. В третия по големина град - Варна, увеличението е със 711 души, до общо 335 177. Велико Търново, чието население през 2015 г. намаля с 356-има, през миналата година увеличава жители със 158 и достига 68 478 души.

 

В градовете, които не са областни центрове най-голямо е увеличението в Несебър - с 273-ма жители през 2016 г. чиито жители към края на миналата година са повече. Градовете, в които се отчита увеличение на населението, са разположени в 13 области. Първенец в това отношение е област с административен център Бургас, в която има 20 града, и където са разположени 5 от градовете с увеличен брой жители. Това са Айтос, Несебър, Поморие, Свети Влас и Черноморец.

 

Плевен е загубил най-много жители

 

От всички градове в страната най-много жители през 2016 година губи Плевен - 1161 души. А през предходната година градът вече бе намалял с 2350 жители.

 

В България няма друг град, който да е изгубил м.г. повече от 1000 жители. Сред областните центрове най-много след Плевен намалява населението на Габрово - с 946 души. Добрич (890) и Русе (829).

 

При необластните градове през миналата година най-много е намаляло населението на Свищов - с 618 души. И през 2016 година най-малкият областен център в страната е Смолян с население от 28 160 души.

 

Най-големият необластен град продължава да е Асеновград с 49 250 души.

 

Вече са 5 българските градове с по-малко от 1000 жители. Миналата година Клисура изгуби 35-има и с население 966 души влезе в групата на Мелник (199 жители), Маджарово (587), Плиска (853) и Китен (947).

 

 

 

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Plo...aselenie-719418

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- после от днес следобед съм си вкъщи. Докато те изпишат 1000 работи. Първо рано сутринта поредната инжекция. Тоя път нямаше система. До 10:00 часа само седи и чакаш да дойдат лекари, сестри. Тъкмо докараха папките и пак чакаш, много изнервящо. Не стига, че ми дойде и сутринта, ами лекарката ми вика преди да ме изпише да дам пак урина и да ми вземат пак кръв от вената. И аз й обяснявам, че съм тъй, не пречило.

Дадох каквото трябваше, баща ми дойде да ме вземе, защото майка ми е на работа, а той в отпуска и 1000 процедури. Първо ходихме на регистратура, после да се плати престоя ми, че след това при секретарката за болничните, че бележка да вземем, че сме платили, после обратно на третия етаж в отделението при лекарката. Каза, че е възпаление на бъбреците и една бактерия, и песъчинки дето имам. Изписа ми 2 антибиотика- единия 7 дена ще го пия, после другия 5 дена да пия. В неделя съм чак на работа. От болницата искаха служебни бележки от Инканто и Гранд Италия 3 години назад за болничните. И отидохме с баща ми да купим единия антибиотик, през това време аз звъня на колегата Ники,колкото пъти му звънях все заето или ми затваряше. Викам на баща ми сигурно не иска да ме чува и дай да отидем първо в Гранд Италия. Обадих се на шефа ми от Италията, обясних му, той каза, че няма проблем от негова страна да получа такава бележка и да дойда тъкмо да си взема и парите. Отидох в Гранда, управителят ми даде аванса, даде ми и телефона на счетоводителката и къде се намира. Намерихме офиса с баща ми, счетоводителката ми даде бележка, преснима айбана ми. С колегата Ники най-после се свързах, той ми каза, че детето му затварял телефона. Оказа се,че колегата Ники си бил в тях и затова чувах детски глас. Аз изключих,че той в неделя и понеделник почива. Обясних му,че бях 3 дена в болницата и че днес ми изписаха и ми трябва служебна бележка. Той ми каза,че ще каже на шефовете за бележката до сряда да ми е готова и ще ми звънне. В сряда ще ходя за епикризата и да занеса бележките.

Поне се чух с колегата Ники.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, намерих го и видях, че не бачка. Но както ти каза - шампиона винаги е един :D Само че ме е блокирала все още и не мога да я поразпитам как е що е, не че не написа роман за престоя в болницата :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...