Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

 

 

 

Какво нещо- една от танцьорките на Рики-Ерика е от Унгария. Тя ще бъде на 4 септември там за концерта на Рики.

 

А една фенка от Гърция се е отбелязала, че пътува към Унгария за концерта на Рики. Какъв късмет има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики ще бъде изморен от пътуването като пристигне в Унгария. Кога ще спи и ще си почине и да е свеж за концерта на 4 септември. Фенката от Гърция е пристигнала преди 2 часа в Будапеща за концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко помощ за Уиндоус 10. Преди няколко месеца теглих някаква програмка, която автоматично ми направи уиндоуса лицензиран, но сега от 3-4 седмици само ми изкача прозорец, че трябва да се активира/лицензира операционната. Скоро четох, че просто си излизал и всичко си е наред, така ли е?

 

 

Или е така, или просто от M$ са пуснали ъпдейт, с който пиратския лиценз не важи. Аз съм на седмицата и не смея да сложа каквито и да е ъпдейти точно поради тази причина. Даже съм преинсталирал, защото е невъзможно да лицензирам уин-а по втория начин.

 

Дава ли ти да си сложиш каквато искаш снимка на десктоп?

 

Ключовете за Вин 10 вървят по 50 лв което е повече от добра инвестиция вместо да се бориш секи път като има нов ъпдейт с простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ключовете за Вин 10 вървят по 50 лв което е повече от добра инвестиция вместо да се бориш секи път като има нов ъпдейт с простотии.

Аз не съм сред фенчетата на Уин 10, дори напротив. Адски шантава ОС е, особено на по-слаби компютри е пълен леш. Седмицата си е най за сега, дано поддръжката продължи и след 2021 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм сред фенчетата на Уин 10, дори напротив. Адски шантава ОС е, особено на по-слаби компютри е пълен леш. Седмицата си е най за сега, дано поддръжката продължи и след 2021 година.

Поддръжката няма да бъде удължавана. Нито пък ще пускат следваща версия в обозримото бъдеще. И никъф леш не е, ся ползвам и двете (щот се налага за работа нали) и разлики почти няма (а когато ги има, не са в полза на 7). За по слаби компютри нз, ма моя 6 годишен лаптоп продължава да си работи супер с 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БНТ връща в ефир "Дързост и красота"

 

Най-дългият сериал в новата история на американското кино - "Дързост и красота", се завърта с премиерни епизоди от 10-и септември (следващия понеделник) в ефира на Българската национална телевизия. Те ще се излъчват всеки делничен ден в запазения час на хитовата теленовела - 11:15 ч., с повторения в 04:40 ч.

 

Следващият понеделник (10-и септември) БНТ1 ще покаже чисто новия 3979-и епизод, който ще продължи до 11:45 ч., като Държавната телевизия ще излъчва оригиналните половичасови серии на легендарната тв сага.

 

Напомняме Ви, че в края на юни 2017 г. БНТ1 слави от ефир "Дързост и красота", като за последно бяха излъчени епизоди 3970-и и 3971-и. Лентата върви в България от 1993 г., а внезапното ѝ преустановяването тогава възмути най-върлите фенове на историята за семейство Форестър.

 

"Дързост и красота" се снима в Лос Анджелис, Калифорния. Сюжетът представя живота на собствениците на модната империя "Форестър криейшънс". Основните герои години наред бяха Ерик Форестър (Джон Маккук) - президент на модната компания, неговата съпруга Стефани (Сюзън Фланъри), техният най-голям син Ридж (Рон Мос) и Брук Лоугън (Катрин Кели Ланг), омъжвана и за бащата, и за сина Форестър.

 

Сега кастът е нацяло подновен, като излъчването на поредицата продължава и до ден днешен в САЩ. Днес (03-и септемвра) в ефира на американската телевизия CBS, която ротира "Дързост и красота" без прекъсване от 1987 г. насам, бе показана 7917-а серия, част от 31-и сезон на обичаната мелодрама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БНТ връща в ефир "Дързост и красота"

 

Най-дългият сериал в новата история на американското кино - "Дързост и красота", се завърта с премиерни епизоди от 10-и септември (следващия понеделник) в ефира на Българската национална телевизия. Те ще се излъчват всеки делничен ден в запазения час на хитовата теленовела - 11:15 ч., с повторения в 04:40 ч.

 

Следващият понеделник (10-и септември) БНТ1 ще покаже чисто новия 3979-и епизод, който ще продължи до 11:45 ч., като Държавната телевизия ще излъчва оригиналните половичасови серии на легендарната тв сага.

 

Напомняме Ви, че в края на юни 2017 г. БНТ1 слави от ефир "Дързост и красота", като за последно бяха излъчени епизоди 3970-и и 3971-и. Лентата върви в България от 1993 г., а внезапното ѝ преустановяването тогава възмути най-върлите фенове на историята за семейство Форестър.

 

"Дързост и красота" се снима в Лос Анджелис, Калифорния. Сюжетът представя живота на собствениците на модната империя "Форестър криейшънс". Основните герои години наред бяха Ерик Форестър (Джон Маккук) - президент на модната компания, неговата съпруга Стефани (Сюзън Фланъри), техният най-голям син Ридж (Рон Мос) и Брук Лоугън (Катрин Кели Ланг), омъжвана и за бащата, и за сина Форестър.

 

Сега кастът е нацяло подновен, като излъчването на поредицата продължава и до ден днешен в САЩ. Днес (03-и септемвра) в ефира на американската телевизия CBS, която ротира "Дързост и красота" без прекъсване от 1987 г. насам, бе показана 7917-а серия, част от 31-и сезон на обичаната мелодрама.

 

Даааа, най-хубавата новина. :1000 (6): :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

Откога го чакам да го пуснат пак.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никол Шерзингер е полудяла по Рики- то сърчица, влюбени човечета под снимката му в инстаграм дали да е с брада днес в Будапеща.

 

Хайфа сега пусна поредна песен от предстоящия албум за всички, които са сами:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или е така, или просто от M$ са пуснали ъпдейт, с който пиратския лиценз не важи. Аз съм на седмицата и не смея да сложа каквито и да е ъпдейти точно поради тази причина. Даже съм преинсталирал, защото е невъзможно да лицензирам уин-а по втория начин.

 

Дава ли ти да си сложиш каквато искаш снимка на десктоп?

 

Даваше ми, аз го бях активирал с КМС една програмка, обаче прочетох, че от ундоус намират сървърите и пиратксите боклуци и знаят, че софтуерът ти не е лицензран - за това са и тези предупреждения явно. Току що направих показаното в това видео, пък да видим, не искам да ми се бъгва нищо, защото в последните 2 години на 2 компютъра заради тъпите ъпдейти ми заминаха операционните и ги преинсталирах 100 пъти...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваше ми, аз го бях активирал с КМС една програмка, обаче прочетох, че от ундоус намират сървърите и пиратксите боклуци и знаят, че софтуерът ти не е лицензран - за това са и тези предупреждения явно. Току що направих показаното в това видео, пък да видим, не искам да ми се бъгва нищо, защото в последните 2 години на 2 компютъра заради тъпите ъпдейти ми заминаха операционните и ги преинсталирах 100 пъти...

 

Аз бях така също, накрая забраних получаването на ъпдейти и в момента всичко е ток и жица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публиката в Унгария е била луда снощи по Рики. Не беше пял там от години. Рики представи и унгарската си танцьорка Ерика, тя помагаше да разговаря с едни момичета на унгарски. И Рики каза на Ерика, че е много щастлив вчера да сподели сцената с нея. Накрая на Рики му подариха букет цветя. Публиката и тя казваше,че го обича и викаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3 октомври "Пъзел: Похитени"- новият екшън уеб сериал във vbox7 с Асен Блатечки. Ще се гледааа.

 

Рики е харесал снимки на фенката от Гърция в инстаграм и тя е пощуряла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ми се обадиш

Отиваме у вас

Оставаме в леглото

Без пижама, без пижама

 

Анелия и Джулия копираха малко от този клип и взеха малко и от песента. Ама на Беки Джи и Нати е много по-хубава:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...