Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Не може да бъде-Лиам Пейн с Familiar днес е вън от The Voice TV Top 10, а вчера беше номер 2 след като беше и номер 1. Ужасната песен на Иглесиас-Move to Miami от номер 10 на номер 6 чак, а тя не е никакъв хит по света, новото с Деми-Solo още е в новите предложения. Никакъв вкус нямат хората у нас. Familiar е хит и се харесва навсякъде, където Лиам я пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, сутрин като стана и съм 2-ра смяна, или на 1-ва смяна влизам докато няма работа, или на 2-ра смяна, когато има затихване ви проверявам.

Сега съм в нас, защото съм 2-ра смяна.

Нямаш ли си по-приятно занимание? Да ти подаря едно кученце - като го разхождаш може да си обогатиш социалния живот и да излезеш малко от тъпия форум и всички социални мрежи, в които стоукваш всякакви известни и не особено известни хора.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проповедник Гроздев ми е гледал профила във Фейсбук. От около седмица не спира да ми излиза в предложения за приятели на първо място. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проповедник Гроздев ми е гледал профила във Фейсбук. От около седмица не спира да ми излиза в предложения за приятели на първо място. :3fdb8960598fa63e:

Може да е от общи приятели, не знам. Не съм разглеждал никакви профили напоследък.

Твоят ми е попадал, когато със Стела ни беше коментирал/харесал някакво тагване.

 

Няма нужда от подобни филми. Ако те дразни това в предложения, блокирай ми го профила. :)

 

А и след това за проповядването в другата тема... определено на човек съвсем да му се отще да пише тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и след това за проповядването в другата тема... определено на човек съвсем да му се отще да пише тук.

 

Отче, недей така. Не бива! Горе главата. :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е от общи приятели, не знам. Не съм разглеждал никакви профили напоследък.

Твоят ми е попадал, когато със Стела ни беше коментирал/харесал някакво тагване.

 

Няма нужда от подобни филми. Ако те дразни това в предложения, блокирай ми го профила. :)

 

А и след това за проповядването в другата тема... определено на човек съвсем да му се отще да пише тук.

Я, стига, ако и ти спреш да пишеш, тук съвсем ще настане мъртвило. Няма да се даваме! Като дойда за изпита ще ти взема коровки да се успокоиш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като дойда за изпита ще ти взема коровки да се успокоиш :3fdb8960598fa63e:

 

А той ще ти даде от неговия тамян и светена вода - да окадиш и поръсиш в хотела, за да няма повече пияни членове на персонала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, стига, ако и ти спреш да пишеш, тук съвсем ще настане мъртвило. Няма да се даваме! Като дойда за изпита ще ти взема коровки да се успокоиш :3fdb8960598fa63e:

Какво е/са каровки? Които тела ми поправя на коронки. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А той ще ти даде от неговия тамян и светена вода - да окадиш и поръсиш в хотела, за да няма повече пияни членове на персонала.

:roll1: :roll1:

Не искам аз да ръся, трябва да дойде професионалист, да не взема да объркам нещо и да ме хване и мен. Страх ме е вече! Поне сега ме слушат, мазнят се да им простя глобата... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Не искам аз да ръся, трябва да дойде професионалист, да не взема да объркам нещо и да ме хване и мен. Страх ме е вече! Поне сега ме слушат, мазнят се да им простя глобата... :3fdb8960598fa63e:

 

Аа, няма да опрощаваш глобата. Иначе няма да се научат и няма да има какво да им държи влага.

 

Не е зле да ходиш на работа с дрегер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е/са каровки? Които тела ми поправя на коронки. :1000 (29):

Коровки си е коровки, правилно съм го написала. Това са едни сладки от Руския магазин в Парадайс център.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, няма да опрощаваш глобата. Иначе няма да се научат и няма да има какво да им държи влага.

 

Не е зле да ходиш на работа с дрегер. :3fdb8960598fa63e:

Да и аз съм мислила за тоя дрегер, особено техниците и пазача много обичат да пият. Ама ако го взема, трябва да ходят без заплати.

Няма да я опростя, аз им го казах вече. Ама онзи ден голям смях, тръгвам за оперативка и пазача върви след мене и ми вика - Стеле, да те закарам? Викам - не ми се подмазвай, няма нужда! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е vaflata и защо ми иска парола за форума спешно? :1000 (29):

 

Как така хем ти пише ЛС, пък иска парола? За раздел 18+ ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коровки си е коровки, правилно съм го написала. Това са едни сладки от Руския магазин в Парадайс център.

Никога не съм влизал в Руския магазин.

Предположих, че са някакви сладки, които обаче няма да опитам, че ще стана като любимката на любимеца ми. :3fdb8960598fa63e:

 

Яки графики. (мазня се, дрегерке. :Vishenka_05: )

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така хем ти пише ЛС, пък иска парола? За раздел 18+ ли?
Нямам идея за къде иска паролата... Съобщението гласи "давай парола за форума, че ми иска. Спешно!" :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея за къде иска паролата... Съобщението гласи "давай парола за форума, че ми иска. Спешно!" :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

 

Аз не помня някога да съм писала парола за 18+ раздела, а сега открих, че мога да влизам без проблем. Как е възможно това? :1000 (29):

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Аз не помня някога да съм писала парола за 18+ раздела, а сега открих, че мога да влизам без проблем. Как е възможно това? :1000 (29):

 

Момо дава достъп за там на всички, които са над 18 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Аз не помня някога да съм писала парола за 18+ раздела, а сега открих, че мога да влизам без проблем. Как е възможно това? :1000 (29):

Не че в този раздел нещо се случва, освен Киткат! :3fdb8960598fa63e:

 

Но ми стана любопитно защо е решила тази въпросна вафла, че разполагам с подобни пароли. Никога не сме си писали, нито съм я засичала!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че в този раздел нещо се случва, освен Киткат! :3fdb8960598fa63e:

 

Но ми стана любопитно защо е решила тази въпросна вафла, че разполагам с подобни пароли. Никога не сме си писали, нито съм я засичала!

Запозна ли се с историята на Кити? :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Запозна ли се с историята на Кити? :1000 (29):
Отдавна съм запозната, но тя не ще и не ще да попие малко полезни неща от жена с доста навъртян стаж с мъже и любов, за каквито бленува. Едно си знае, едно си бае! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна съм запозната, но тя не ще и не ще да попие малко полезни неща от жена с доста навъртян стаж с мъже и любов, за каквито бленува. Едно си знае, едно си бае! :mf_surrender:

Мен ме е много яд за такива хора, които хем търсят помощ, а като им се даде такава и я отхвърлят веднага. А има много такива момичета, които се вманиячават в едно момче и не усещат как живота им минава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е много яд за такива хора, които хем търсят помощ, а като им се даде такава и я отхвърлят веднага. А има много такива момичета, които се вманиячават в едно момче и не усещат как живота им минава.
Вманиачаването е резултат или по-скоро следствие от куп други неща и е най-малкият проблем в случая!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...