Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

И ти ли, Стелее :1000 (29):

 

И тук всеки това ми повтаря, аман :dontknow:

Ами приличаш на някой снимки наистина, но това е хубаво, защо не си доволен :1000 (29):

А иначе написах "Галинчо", заради него, че си го пуснал, а и харесвам песента. Не го казах заради теб :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно май пее я сошла с ума. Демек - изгубих си ума и ги прая на компоти. :1000 (29):

 

Гадино, изкажи се по наболелия въпрос. :1000 (29):

Ами има логика, на Теда всичко може да й хрумне :3fdb8960598fa63e:

Онзи ден ме питаха дали знаела какво значи "Freestyle", щото нямало логика, а реално просто те не са могли да свържат двете неща.

 

Ами приличаш на някой снимки наистина, но това е хубаво, защо не си доволен :1000 (29):

А иначе написах "Галинчо", заради него, че си го пуснал, а и харесвам песента. Не го казах заради теб :Vishenka_05:

Бе то е хубаво, ама не ми харесва идеята да приличам на някой, искам да си приличам на себе си :D

Песента е уникална, една от най-добрите му за мен поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе то е хубаво, ама не ми харесва идеята да приличам на някой, искам да си приличам на себе си :D

Песента е уникална, една от най-добрите му за мен поне.

Добре, щом не си доволен, няма повече :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се как Енрике Иглесиас за толкова години не сме го виждали с модерна прическа както Рики, един път не е бил облечен като хората, да покаже малко класа като Рики нали е уж голяма звезда, а един път не се е доказал като професионалист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е изглеждала Беки Джи, кой би повярвал- с разстояние между зъбите, а днес си е оправила зъбите и се е превърнала в красиво, секси момиче

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас поне изглежда човешки за разлика от рики

 

Иглесиас изглежда като селянин, поне съм го виждала на живо- никаква класа. Рики си е много добре- винаги модерен и с класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм виждал нито един от тях на живо и няям намерение да се карам с едно същество, което живее в рикиландия.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм виждал нито един от тях на живо и няям намерение да се карам с едно същество, което живее в рикиландия.

 

Тогава недей пиши излишно като не си виждал единия поне на живо. Също и чета коментари, че и новата му песен с Питбул не се харесва. Изчерпа се, да си вземе почивка.

 

Една Беки Джи прави по-хубави песни от Иглесиас:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн качи сега всичките си песни от дебютния си албум. Повечето фенове коментират защо чак сега ги качва 2 години след излизането на дебютния му албум. Други коментират, че иска да навакса пропуснатите 2 години и че новият му албум идва.

 

Свързват Лиам в новия му клип с Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами Рики ? като дърт черен мангал.

 

Я недей пиши глупости. Рики си е много готин и винаги ще бъде, неслучайно е избран за пореден път сред 50-те най-красиви хора на People en espanol за 2018. Дори Малума дето изглежда зле е там. а Иглесиас кога- има да си мечтае да е там.

Дори научно е доказано, че Рики и Джей Ло са пример за перфектна красота, тъй че приказки другаде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината на деня: Искат Рики Мартин за пореден път да пее на Престижния музикален фестивал Vina Del Mar през 2019, но този път да открива като Рики ще доведе мъжа си и децата си. Рики е пял на Vina Del Mar досега през 1993, 1994, 1996, 2007 и 2014. Въпрос на време е да потвърди Рики. Фестивалът се провежда всяка година през февруари в Чили и винаги пеят латино изпълнители и американски изпълнители.

Рики винаги е обирал наградите на публиката и със сигурност пак ще ги обере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, на мен пък телефона ми звъни с банята на Енрике.. :Vishenka_05:

 

Ужас, прецакала си се нещо. На работа като я пуснат и се променя станцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...