Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

Дано преживеете нощта. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Като гледам нечии други фенове беснеят цяла вечер. Аз, като човек знаещ от снощи резултатите, съм ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

РЕЗУЛТАТИ - ПЕВИЦА НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

- Галена - 28 т.

- Преслава - 27 т.

- Глория - 5 т.

- Десислава - 4 т.

- Ивана - 3 т.

- Емилия/ Джена - 0 т.

 

image.jpg

 

 

Как стана това не ми е ясно прегледах всичко до последния гласувал и бяха 25 на 25 и даже мислех ,че ще пуснеш анкета коя да е певица на десетилетието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава станаха на крака, дружно освиркаха Галена и започнаха да я замерят с яйцата и доматите, които Fast внесе в залата. Галена си тръгна от сцената плачейки.

 

Къци да не ти е роднина нещо? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поставям ги ,че Преслава днес се чувства както Кама през 2002

Преслава надали знае изобщо за тези награди. Пък камоли да й пука. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как стана това не ми е ясно прегледах всичко до последния гласувал и бяха 25 на 25 и даже мислех ,че ще пуснеш анкета коя да е певица на десетилетието

дениЗ гласувал с фейк профил :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както съм преброила гласа на Джентълмен, който поне е РЕАЛЕН потребител, така съм преброила и фейка покер фейс, който пък е гласувал за Преслава. Не са равни. Победата е за Галена, макар и с една точка. В певица на годината Преслава с колко я победи?

 

Не съм фенка на нито една от двете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАЙДЕ ЛЕКА ВЕЧЕР !!Най-доброто тепърва предстои!

 

 

ГАЛЕНА: ОТКАЗВАМ ВСЯКАКВИ ПОКАНИ ЗА НАГРАДИ

 

Galena-2.jpg

Галена вади хит след хит и получава отличие след отличие. Призовете не са само от музикални медии, но и от най-различни клубове и издания. За изненада на мнозина, тя е категорична, че наградите изобщо не я вълнуват. Звездата на „Пайнер“ е сочена за пример по отношение на музикалните си проекти и видеоклипове, както и с безупречния си стил.

 

„Отказвам всякакви покани за награди и не получавам такива. За мен не е важно, аз наистина не се вълнувам. Минала съм такъв период, в който може би съм разбрала, че никога не са били важни. И не е важно само да го казваш, важно е да вярваш в това. Аз наистина вярвам в това и игнорирам подобни ивенти. Защото наличието на срещи с музикалните фенове, поканата да бъда една от малкото изпълнители на сцената на радио „Веселина“ в „Арена Армеец“, толкова много хора, за мен е все едно, че съм взела 5 поредни години „Певица на годината“ – казва тя пред камерата на „Коктейл“ по Канал 3.

 

Актуалната фолк певица работи по предстоящите си проекти за летния сезон и обещава отново силни парчета, с които да зарадва меломаните.

 

„Очертават се страхотни проекти. Само да съумея да събера енергия и да ги завърша. Не всичко зависи само от мен. Уверявам всички, че хората, които чакат, хората, които се вълнуват, няма да се разочароват. Не надъхвам, просто казвам: Очаквайте!“ – загатва Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1424860973_7_xm.jpg

Честито на Лидерката на десетилетието!

 

Браво и на Янева за старанието и на Смит за графиките. Доста добри награди в цялостност, с някое и друго изключение. :3fdb8960598fa63e:

Янева, надявам се да нямаш против да направим подобни награди и в раздела за световна музика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Лидерката на десетилетието!

 

Браво и на Янева за старанието и на Смит за графиките. Доста добри награди в цялостност, с някое и друго изключение. :3fdb8960598fa63e:

Янева, надявам се да нямаш против да направим подобни награди и в раздела за световна музика?

Ти вземи помисли за мен, защото ако Гага не вземе клип и песен там, и няма номинация за певица - още един meltdown няма да го преживея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Лидерката на десетилетието!

 

Браво и на Янева за старанието и на Смит за графиките. Доста добри награди в цялостност, с някое и друго изключение. :3fdb8960598fa63e:

Янева, надявам се да нямаш против да направим подобни награди и в раздела за световна музика?

Тази песен и Ники заслужават много награди!! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте си виновни за това положение в поп-фолка всяка година стремглаво надолу именно заради това ,че не знаете кои са певици и кои са шоумени само това ще кажа нищо повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти вземи помисли за мен, защото ако Гага не вземе клип и песен там, и няма номинация за певица - още един meltdown няма да го преживея.

Как няма да има номинация, то дори и аз ще я сложа в моите? :1000 (29):

 

Анелия, Илиян, Джена, Преслава, Андреа сякаш не са съществували в това десетилетие.

И Деси, а тя има най-много успехи от старата генерация за това десетилетие. :girl_cry2: Пресовите къде ще се събирате, за да пиете хапчетата, да дойдем и ние с вас? :3fdb8960598fa63e:

 

Тази песен и Ники заслужават много награди!! :3fdb8960598fa63e:

Ще видим... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах Галя и Кама да отнесат най-много награди,все пак фенчетата им тук са най-фанатизираните.Слава богу,в реалния живот нещата стоят по друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да има номинация, то дори и аз ще я сложа в моите? :1000 (29):

И Деси, а тя има най-много успехи от старата генерация за това десетилетие. :girl_cry2: Пресовите къде ще се събирате, за да пиете хапчетата, да дойдем и ние с вас? :3fdb8960598fa63e:

Ще видим... :D

Аз нямам нужда от хапчета. Най-трудно изживях наградите Грами тази година, където Шитрън отнесе наградите на Гага и Кеша. После разбрах, че си е счупил ръката 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена,стига си спамил де! Радвай се и толкова.

Честито на печелившите! На Галя ми се виждат много, но реално няма нито една незаслужена. Това десетилетие е нейното. На Преслава за "Моето слабо място" също е заслужена с оглед на номинираните. Какво толкова се недоволстваше там и аз не знам. Тази песен има жестока музика и е страшно открояваща се. Само за Емилия и Борис Дали съм на кантар, но там всяка балада е много силна. На Деси Слава не е балада, а РнБ и затова не я подкрепих, но за мен е най-изпипаният и идеен проект от изброените. Честито на Глория. Единствената с такъв концерт и единствената с номинация за цял концерт, а не отделно изпълнение. Много се радвам и за Ивана и "Аз съм с теб" . Текстът е едни от най-добрите в жанра. Останалите също са с много заслужени награди.

 

Янева , браво за целия труд, който си положила! Smirh , благодарим за графиките!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къци да не ти е роднина нещо? :scratch:

 

Само да не плачкаш :whistling:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Горкият Борислав! Чак ми стана неудобно от него, че Галчотка овърша всичко. Боре, не го взимай навътре. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...