Jump to content



Най-разнообразният поп фолк изпълнител


  

63 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Тя продукция има ли, че някой да я копира?

Саше, брат, не си прав за Андрето. Днес може да е дъно, но в онези години непрекъснато световни и балкански знаменитости при гостуване в БГ казваха, че познават и слушат само Андреа. Проби на Балканите много преди Азис дори и той и беше в краката. Не успя да задържи интереса, защото се изпокара с всичко що мърда, но успехите и бяха феноменални. Андреа се слушаше от всичко живо, а не само от фолк феновете. С Кости докараха буквално световното ниво в чалгата. Янева , Галена и Мария следваха нейната формула от композитор, режисьор, стилист и фризьор. Вкара тогавашния румънски поп стил в чалга траковете. Почти всички направиха подобни сингли. Дори имена като Деса, Азис, Преслава. Андреа е преломен момент за чалгата. Всичко в Пайнер беше скучно. Тогава прогресираха Флори и Оцко с Ася и Емануела и Кости с Андреа. Буквално промениха чалгата за няколко месеца. Не съм фен на Андреа и за да и поставя такава висока оценка, наистина ме е евпечатлила с успехите си в онзи период. Излишното и самочувствие я доведе до крах

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Познавате ли някой в обкръжението си, който е забелязал че Андреа е копирала Камелия? Това са някакви филми на Камелотите, понеже тогава Андреа разби чалгата и пак се чудиха в тоя форум с какво да плюят. И понеже и двете са руси, понеже и двете пръщят със секс, Плейбой, скандал...Видиш ли, Андреа копира. Що тогава Камелия не проби през онова време? Нали оригинала си е оригинал. Смешна работа. Тъпото е че осраха и тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Андреа и да е взаимствала от Кама за някои визии никога това не й е било нещото, с което я свързват хората. За масовият българин Андреа в пика си представляваше типичната разкрепостена руса и силиконена чалга дива, а такива- бол, не само Камелия. При феновете извън Бг пък въобще не е имало асоциации с Камелия, защото хората нея дори не са я знаели коя е.

Мен ако питате, Андреа беше взела по нещо от Камелия, Десислава и някои румънски певици, и беше направила някаква идеална смесица, допълвайки го със своята собствена индивидуалност, което беше най-важния фактор. Затова ми е странно, когато някой твърди, че била успяла само заради парите на тате, все едно всички тези работи могат да станат без усет. За никоя друга манекенка или плеймейтка в България не можем да кажем, че е пробивала така, а не е като много други да не се опитаха. Чак да й се чудиш на Андра защо се отказа, на нея навярно щеше да й се получи дори и извън Пайнер. Явно здравословните проблеми и промяната във визията я депресираха, което е жалко. Да вземе поне да си роди едно дете и то може и да я зареди с нови позитивни емоции и съответно хъс. Между другото, преди време бях чул, че в годините след пик-а си тя беше ходила и на уроци по пеене, очевидно жената се стреми освен всичко друго да впечатлява и от най-важната страна в музиката, което е похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава определено бих определила като най-разнообразен попфолк изпълнител-може би единствената фолк певица,която има толкова разнообразна дискография(стилово).Може да не набляга всеки път на клиповете,но направи ли го стават брутални ("В друг живот","И на всички като тебе").

Андреа също е разнообразен изпълнител.Искаше ми се и за нея да гласувам.

Не виждам защо Преслава да не заслужава вот при тази категория при положение,че е единствената с успешни рок песни,които даже са имитирани в предавания, хитовете с хаус звучене "МСМ" и "На тебе не отказвам" са успешни,мина също така през няколко фази на външния вид,цвят коса докато стигна до перфектната визия днес.Да си разнообразен не се отнася само до клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо сравнявате Камелия с Андреа, едната крадеше от Карлеуша, другата от Гага. В чалгата е много трудно изобщо да се говори за оригиналност, при все, че още от зората си тя лежи на всяквакви балкански и арабски звуци. Кали навремето се опита с два, според мен чудесни, КОНЦЕПТУАЛНИ проекта ("За теб" и "Шесто чувство"), които разбира се потънаха в забрава, тъй като масовия чалга потребител е с IQ-то на лъжица. Сами сте си виновни, милички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавате ли някой в обкръжението си, който е забелязал че Андреа е копирала Камелия? Това са някакви филми на Камелотите, понеже тогава Андреа разби чалгата и пак се чудиха в тоя форум с какво да плюят. И понеже и двете са руси, понеже и двете пръщят със секс, Плейбой, скандал...Видиш ли, Андреа копира. Що тогава Камелия не проби през онова време? Нали оригинала си е оригинал. Смешна работа. Тъпото е че осраха и тая тема.

Не. Обкръжението ни никога не е отразявало Дора, освен като бездарна певачка ниво Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавате ли някой в обкръжението си, който е забелязал че Андреа е копирала Камелия? Това са някакви филми на Камелотите, понеже тогава Андреа разби чалгата и пак се чудиха в тоя форум с какво да плюят. И понеже и двете са руси, понеже и двете пръщят със секс, Плейбой, скандал...Видиш ли, Андреа копира. Що тогава Камелия не проби през онова време? Нали оригинала си е оригинал. Смешна работа. Тъпото е че осраха и тая тема.

 

Обкръжението ми не се интересува от чалга толкова колкото ние тук. Стига ми, че аз съм забелязъл, че Андреа копираШЕ Камелия. Ами онзи колаж на който бях изкопирани сума ти визии и неща? Ами лесбо сцените? Идол й беше Кама на Андра, няма какво да си кривим душите. Просто Андреа е с 16-17 години по-млада и нейното време дойде по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента е Галена, но преди 3-4 години това беше Алисия.Имаше страшни попадения като "Ще се возим ли",'Твоя тотално","Важно ли ти е","Той не е за мен","Мистър грешен"...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки антипатията ми към създателя на темата, не мога да не отбележа, че е интересна и ме накара да се замисля по предложения въпрос.

Установих, че топ имена като Алисия, Анелия и Преслава от години си пеят едно и също, като сменят само текста.

 

Гласувах за Десислава, заради албума "Славатроника", песни като "Не го прави", "Грим по дланите", "В твоите очи", "В друг живот", "Be your girl", испанските парчета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...