Jump to content



АНТИ-Награди на десетилетието


Препоръчани коментари

Еми правя теми тогава квито си искам.

 

Линиите за гласуване са вече отворени!

 

Приемаме неограничен брой номинации в най-разнообразни категории по ваше предложение!

 

Краен срок засега няма да има, все още не съм решил за кое десетилетие ще са наградите, не че има някво значение, но евентуално няма да е по-късен от 23:59 на 31 декември 2020 година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, че отваряш темата отрано, за да мога в тефтер да си отбелязвам през оставащите 2 от десетилетието години впечатлилите ме, макар и отрицателно, проекти.

 

Засега ми хрумва една номинация - за калпавата реализация на последния кавър на Ивана и цялата невменяема суматоха около него.

 

Може би и клипът на Преслава, когото обявиха за свръхреволюционен - по онази песен с многото насложени гласове тиБ "внимание, извършва се техническа проверка".

 

Ще следим новите попълнения откъм музика, видео, изяви!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз засега номинирам качващия новите клипове у канала на Пайнер - за цялостно творчество. Тва да имаш нова песен на Яница и да я мотаеш цяла седмица и повече е само върха на черешката.

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Канала на Пайнер винаги е бил комедиен и интересен. Там се качва, трие, пак се качва, пак се трие, бавят се клипове...

Последната на Джулия я качиха , изтриха, после пак качиха и изтриха, и качиха на следващия ден.

Това и Diapason/Hit не го правят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз засега номинирам качващия новите клипове у канала на Пайнер - за цялостно творчество. Тва да имаш нова песен на Яница и да я мотаеш цяла седмица и повече е само върха на черешката.

 

:)

Написала е в инстаграм очаквайте през март

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на деситилетието!

 

Всъщност, колкото и да е смешно, това е най-добрият пърфоманс на Жалка. Толкова е истинска, оранична на сцената, бидейки себе си, заобиколена от себеподобни... Бруталнааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаният ретро клип:

:roll1:

Моля, придържай се към темата! Този клип не е от последното неясно десетилетие! Но пък може и да е, щом десетилетието остава все така неясно! :D

Хабиби липсва на сцената! Връчвам й награда за НЕзавръщане на десетилетието!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Как не те е срам не е баш от последното неясно десетилетие, ма понеже ма кефи, ша мине. Малките моторчета също :)

 

Или ша има недоволни, обидени и нацупени съответно още от ся да напускам форума?

:gora:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам категория "Недооценена в предходното десетилетие и отказала се да участва в следващото", вече определено като неясно такова.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинирам за Песен, Клип, Артистично присъствие и Певица на десетилетието!

 

Обективно погледано, това даже не е кардинално зле, впредвид актуалната продукция на Ара ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото ме разсейвате и забравих.

 

Меме на хилядолетието.

 

 

Още ми е тъжно, че дори не я пуснаха да я изпее на някой концерт.

Мен яко ме кефи песничката. Пресилката, обаче, вече на нищо не мяза :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...