Jump to content


Online: Ваня и DJ Дамян - Искам си теб


Fast

Препоръчани коментари

Очаквах я с нетърпение и напълно покри това, което очаквах от Ваня и Дамян. Поредния силен дует! При тях просто няма слабо парче - Пак ще те желая, Искам си теб, Къде си, Котето и първата. Наистина хубави неща предлагат. Доволен съм и Ваня отново изглежда повече от прекрасно. Много е красива и харизматична, винаги ми е допадала страшно много! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен , клип и текст - 6. Клипа си е изчистен, приятен , стайлинга е интересен е при двамата, песента е топ, текста е интересен. Получавам и се . Супер, харесва ми. Пашев е перфектен в аранжиментите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре така. Няма виене, няма гънене. Точно това най-много ми харесва в песента, в комплект с прекрасния аранжимент.

 

На Ваня и се получава наистина най-добре с Дамян, явно не само в личен план :D

 

Предните им дуети също бяха успешни до един, особено котето...

 

Като я гледам и се чудя само как липсва една плочка Fen Tv :D Напомня за ми за преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то е почти 1:1 с на Яница и Галин от миналата година. И тази година ще се правят явно еднакви песни. Как и дали някога ще излезе поп-фолка от блатото не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то е почти 1:1 с на Яница и Галин от миналата година. И тази година ще се правят явно еднакви песни. Как и дали някога ще излезе поп-фолка от блатото не знам.

 

Трима продуценти и текстописци на кръст, как ще излезем? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...