Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Кат шса прайш на мн отворен, цитирай един реализиран артист от който и да е бг формат.

X-Faktor - Гери-Никол,Дара,Тита, и др

 

Гласът на България - Н У Л А !! ЗИРО !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На нулааааа, те връщааам :Vishenka_05:

 

Роксана, Роксана... и Невена Пейкова беше в отборът на Ивана, преди да се яви и на X фактор. Май на Ивана участниците се оказаха най-успешни и реализирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана, Роксана... и Невена Пейкова беше в отборът на Ивана, преди да се яви и на X фактор. Май на Ивана участниците се оказаха най-успешни и реализирани.

Да, защото Ивана бутна сериозно рамо на Роксана в Пайнер. Трябва да и е благодарна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново са много изкуствени - мимики, изказвания, физиономии, чак са противни на моменти.

Камелия вечено се кокори и е с много ниска музикална култура. Още от миналогодишния формат я наблюдавам. Графа също не е чак толкова експресивен, колкото се показва. Имам чувството, че само Лечев става от тая четворка. Иначе Влади е достоен за уважение, талантлив е, реализиран е, има си компания, продуцира млади българи, за което евала.

Хареса ми триото със Say my name за сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Кама не беше ли и миналия сезон с тая зелената рокля? Нещо много ми е позната.

Иначе пак се изложи като единствената незнаеща английски :3fdb8960598fa63e:

 

Камелия вечено се кокори и е с много ниска музикална култура.

Не само музикална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рускинята и триото бяха уникални, чак ми се искаше първата да е българка, но и така нямам резерви да спечели. Може би поне да живееше в България, те съвсем го обърнаха на панаир, идват, участват и си заминават... Журито са ми много лигави иначе, масово по коментари също чета недоволни заради това. Камелия е готина, Иван, но другите двама са като от цирка... И всичко е ужасно нагласено специално за шегите, всякаква тръпка от очакване кой ще се обърне и кой ще си изберат накрая се губи... Но от всичко най-досадно е, че са го направили втори сезон вече "Съдби на кръстопът". То не са драми, не са обяснения. 5-6 изпълнения за цяло предаване да има, а и като добавим рекламите не се търпи... Определено ще го гледам нататък в Интернет, че да превъртам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рускинята и триото бяха уникални, чак ми се искаше първата да е българка, но и така нямам резерви да спечели. Може би поне да живееше в България, те съвсем го обърнаха на панаир, идват, участват и си заминават... Журито са ми много лигави иначе, масово по коментари също чета недоволни заради това. Камелия е готина, Иван, но другите двама са като от цирка... И всичко е ужасно нагласено специално за шегите, всякаква тръпка от очакване кой ще се обърне и кой ще си изберат накрая се губи... Но от всичко най-досадно е, че са го направили втори сезон вече "Съдби на кръстопът". То не са драми, не са обяснения. 5-6 изпълнения за цяло предаване да има, а и като добавим рекламите не се търпи... Определено ще го гледам нататък в Интернет, че да превъртам.

Според мен от всичките единствено Иван Лечев може да е критерия за оценки. Просто другите не са на това музикално ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роклята зелена, че и май носена? Английският и него го няма? Кокорила се, пулила се и т.н..... ама е там! В най-гледаното риалити и този сезон! А къде са великите пайнерски гласове на вселената? - у дома, пред телевизора, гледат Камелия. Тази година даже няма как да я тролят, че Симона я е... "отрязала"! :roll1:

 

Мъкааааааааааааа..... :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква мъка? Само ти си мислиш, че някой седи и се ядосва, че Камелия е в неделя в 20:00 по БТВ.

Там са били и Глория, и Преслава, и Мария, и Есил, и Десислава.

 

Камелия беше всеки ден по ТВ, всеки следобед. Тогава що не го натякваше?

Да, изкуствени са тримата без Иван.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква мъка? Само ти си мислиш, че някой седи и се ядосва, че Камелия е в неделя в 20:00 по БТВ.

Там са били и Глория, и Преслава, и Мария, и Есил, и Десислава.

 

Камелия беше всеки ден по ТВ, всеки следобед. Тогава що не го натякваше?

Да, изкуствени са тримата без Иван.

леля Ванча забрави. Някой друг сигурно също, ма карай. Ама досега май нито са ги давали в неделя, когато определено има повече хора през телевизорите от колкото през седмицата, а и Кама е първата, журираща 2 сезона поред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер слаб сезон. Има талантливи деца, но нищо WOW.

На "Мотел" що не се обърнаха? Момчето пя много хубаво. Докара супер високи тонове за мъжки вокал.

Те изобщо не обсъждат музикалното представяне на тези участници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер слаб сезон. Има талантливи деца, но нищо WOW.

На "Мотел" що не се обърнаха? Момчето пя много хубаво. Докара супер високи тонове за мъжки вокал.

Те изобщо не обсъждат музикалното представяне на тези участници.

Щото пя чалга. Дори да се яви вокален Бог, ако пее чалга никой няма да се обърне. Даже Камелия. Само Ванча се обръщаше без да ѝ пука, че зад нея вероятно е поредния пеещ циганин или кръчмарска певица.

 

Тая дето пя What you made me dо беше отврат. Повече няма да гледам предаването - супер тъпо, скучно, нищо уау, а и за час и половина 6-7 участника показват. Нямам интерес към лични драми, селски истории и 7минутни реклами

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо никой не се обърна на момчето с "Мотел", тотално зле са... На онази металистка, която мънкаше и само на припева неразбиращо ревеше Иван й помогна, Камелия ме разочарова, опитвайки се да се харесва на различните. Тя е там, за да представлява поп фолка по някакъв начин, е, това изобщо не се разбира за момента.

Иначе ужасно скучен епизод, на Поли отбора се откроява най-силен. До тук на всеки, на който се обърна тя и аз бих го направил. И за пореден път "Съдби на кръстопът", давам шанс и следващата седмица и продължат ли да разтягат локуми, до там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина момчето с Мотел си пееше добре, интересно защо Камелия не се обърна. Не мисля, че е нарочно тъй като в първото предаване май беше казала, че иска такива хора в отбора си. То за останалите трима е ясно, че никога няма да се обърнат на чалга. За сметка на това взеха някакви, които не бяха нищо особено. А тая дето се дереше, без коментар. :helpsmilie:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гласът на България" привлече над 1 милион и 400 хиляди зрители

 

http://glasat.btv.bg/video/videos/glasat-n...di-zriteli.html

 

Супер, миналата година беше 1 500 000, но тогава нямаше сезон преди него. Значи нивото се държи, браво на екипа.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия какво си е правила на зъбите, прилича на кон в лицето? :dontgetit:

 

Каквото и Луна и Сашка - металокерамика. Само, че нейната е от скъпата.

 

И естествено, че ще му сипе. Защо всеки чалга жмульо се мисли за уникален, скандален, гига талант, който може да изпее всичко? Да не говорим, че "Мой ангеле" не звучи добре от устата на никой, освен Сашо Роман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...