Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29):

 

В интерес на истината Камелия и толкова не би могла да я изпее.

 

Лошо впечатление ми направи как Кама почна да говори на развален български на момичето, което беше от чужбина. Едно подигравателно. Това, че не може да говори езика добре, не значи, че е малоумна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и Луна и Сашка - металокерамика. Само, че нейната е от скъпата.

Не знам колко е скъпа, но са прекалено бели. От километри си личи, че не са естествени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Хохстер плюва Кама, а там я моли да се обърне, ама тя му сипа :roll1:

Изненада ме, не знаех, че може да пее :D

Камелия мисля не се е обръщала на чалга още.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко, че не се обърна Камелия на мъжа дето пееше на Тони Стораро песента. Не разбирам защо е седнала там като очевидно се срамува от жанра си, като представителка на рока ли е отишла? И като почне да се прави, че разбира, става още по-смешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не бих се обърнал на чалга, още повече на мангалска чалга. Браво на Кама! Всички мангали се помислиха за велики певци. Да се радват там, че са ги показали по телевизора - стига им толкова.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама направи много добре, като не се обърна на чалгаджията. Абсолютно жалко копие на Стораро, дори като визия очевидно цели да изглежда като него - това обаче не е "Като две капки вода", а предаване, което търси индивидуалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама направи много добре, като не се обърна на чалгаджията. Абсолютно жалко копие на Стораро, дори като визия очевидно цели да изглежда като него - това обаче не е "Като две капки вода", а предаване, което търси индивидуалност.

 

Много зле, да ... защо не пеят като се себе си, а все се опитват да докарат пеенето на изпълнителя... :mf_surrender:

И въпреки че доста се мъчеше да докара Стораро на мен ми беше много фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Съсипват я Камелия в коментарите. С този бойкот, който обявява към чалгата, обира само негативи.

Не мисля че е бойкот, просто никой не беше толкова добър до този момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

И аз спрях да го гледам, абсурдни са с преиграването и излишните си превземки. Особено Поля като я видиш как се кахъри, все едно световно важен въпрос решава, няма как да не смениш канала. И всичко това при положение, че нищо не се случва с никой от участниците след предаването, няма един реализиран освен Рокса, която проби благодарение на Ивана. Общо взето целта е просто да направят зрелище за зрителите, да си запълнят програмата за еди си колко месеца, а не реално да помогнат на тия надяващи се талантливи хора, които са се явили там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Това май никой не го гледа освен роднините и участниците.

 

Безпристрастните сондажи не пипълметрията показнат, че го гледат между 1 200 000 и 1 500 000 милиона души. Но е болезнено очевидно, че чалгата няма място в такъв формат. Не го казвам, защото продуцентите очевадно намигнаха на Камелия да освободи формата от чалгари. Може би компромиса, за да няма медийни сеири бе, че Кама търси изключителен чалга-глас, който да е толкова безспорен, че дори попа и естрадата да замълчат. Естествено такъв не бе подаден от първите пресявки, където треньорите не участват и резултатът бе предопределен. Очевидно е, че и кандидатите-чалгари знаят отдавна това и просто не се пускат в пресявките. Негласно продуцентите го направиха така, че чалгата бавно да изчезне от формата. Според мен това е крайната цел на мозъчният тръст стоящ зад този проект.

 

Официалните медии се срамуват от чалгата и никак не искат тя да присъства в техните продукции. Но пък чалгата носи рейтинг и големите телевизии с удоволствие канят чалгари от всякакъв род, в светските си предавания. Видя се и този сезон (още по-ясно от миналия,) че ухажването на Камелия от продуцентите до степен, дори аз да се озадачавам колко мазно изглежда си има цена и тя е самата Камелия да се съобрази с подсъзнателните мисли на продуцентите. Според мен е време да си признаем, че чалгар като ментор вече е съвсем излишен в този формат. Най-добре е Пайнера, Касъмовите, Крумчо и Оцко да седнат и да се разберат, как да създадат подобно риалити, но само с чалга тематика, за да не се изпада в подобни конфузни ситуации, като в "Гласът на България".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...