Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Съвсем ясно написах телевот. В комбинация с вота на журито, където си е първа с голяма разлика от втория, става първа по общ вот. Предвид факта, че на финала е първа по телевот, е интересно с какво е изпъкнала пред останалите 4-ма за публиката.

 

Моят човек пък си е бил първи по вот на журито с цели 40 точки пред Рибак, което е може би единственото нещо, което се пренесе и във финала.

 

Мани тва. Коментирай как австралийката (която междудругото много ми напомни като изпълнение наша Софка, и то не по естествен тен) от 4та на 2рия полуфинал (7ма по телевот) е на 20 място (последна по телевот). Ебати срива, а беше по разни прогнози в топ 5 като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мани тва. Коментирай как австралийката (която междудругото много ми напомни като изпълнение наша Софка, и то не по естествен тен) от 4та на 2рия полуфинал (7ма по телевот) е на 20 място (последна по телевот). Ебати срива, а беше по разни прогнози в топ 5 като цяло.

Тя си беше яко неадекватна, нейната финална позиция ми е окей. Иначе Австралия много страда от факта, че няма съседки, все е порязана откъм телевот (с изключение на Дами, но там песента беше адски въздействаща).

 

Имало е и други скандални сривове, сега разгледах. Кипър 2017 - 4ти в полуфинала, 21 във финала или по-шокиращото - Израел 2017 - 3ти в полуфинала, 24 във финала. Това по общ вот.

 

Очевидно на полуфиналите се гласува доста по-малко и затова се получава така. Да го направят само с журита, пък публиката само на финала, или пък да се воти с някакви много стабилни онлайн платформи, които не подлежат на хакване (почти невъзможно).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нета смаза.

Обаче българите сме си голяма злоба, ей. Не спряха да я плюят навсякъде.

Иначе аз не знам как да си обясня слабото ни класиране. Песента ни беше ТОП и бяхме фаворити от самото начало. Може би хореографията ни изигра лоша шега. Голямата конкуренция също... нищо, догодина по-добре!

Нета е пълно перде, много ме кефи. Заслужен победител :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво сме се изложили?

Песента си е супер читава и конкурсна.

 

 

Е, как сме се изложили? Страхотно пеене, представяне и песен.

 

Въпросът, че нямаме пайети, шоу, танцьорки, кокошки, не копираме Бионсе и нямаме стабилна геополитическа подкрепа в гласовете не означава, че сме се "изложили".

 

Представихме се страхотно. Останалото беше шоу и политика.

 

Съжалявам, но Европа се произнесе. Изключете си патриотичния филтър, и приемете че песента ни за нищо не става. Щяхме да имаме шансове ако бяхме изпратили бързо парче, но парите надделяха. Тъкмо набрахме скорост. Толкова ме е яд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Европа се произнесе. Изключете си патриотичния филтър, и приемете че песента ни за нищо не става. Щяхме да имаме шансове ако бяхме изпратили бързо парче, но парите надделяха. Тъкмо набрахме скорост. Толкова ме е яд.

Четох коментарите в началото на темата и откровено се смях - рано-рано си обявил как се казва парчето и кой го пее и са ти заявили, че са глупости. И много хора са направили правилни прогнози (включително и аз) - след 3 от 4 години триумф на баладите, ще печели бърза песен и че група не е добро решение.

 

Ето моят рекап, че явно погълнах много кофеин и няма да се спи:

 

1 - Украйна - подценено парче, супер зарибяващо, трябваше да е по-високо

2 - Испания - силна песен, но слабо изпълнение, класира се правилно

3 - Словения - не е лоша песента, но е основно бийт, иначе си припявам "Хвала, не", класира се правилно

4 - Литва - въздействащо парче, много емоционално, но аман от балади, класира се правилно

5 - Австрия - сега на финала ми допадна супер много, перфектен вокал, класира се правилно

6 - Естония - въздействащо изпълнение, ефектно представяне, не ме грабна, но бих казала класира се правилно

7 - Норвегия - песента не ми харесваше, но предвид енергията на изпълнителя и ефектното представление, ми беше в топа и не е за втората половина - трябваше да е по-високо

8 - Португалия - благодаря на организаторите за тази заслужена пауза, а и се зарадвах да видя Кристиан Костов отново на сцената, класира се правилно

9 - Великобритания - силна песен, хубав вокал, овладя се перфектно след изскачането на сцената, трябваше да е по-високо

10 - Сърбия - класи под всичко останало във всяко отношение, а и доказва, че вокални групи не стоят добре на тази сцена, колебая се, но ще заключа: трябваше да е по-надолу

11 - Германия - една от изненадите на вечерта, много ме развълнува, а и се радвам, че Германия се е посъвзела, класира се правилно

12 - Албания - най-незапомнящата се (с добро или лошо) песен, трябваше да е по-надолу

13 - Франция - супер въздействащо парче, но едно от пострадалите от постния си стейджинг, трябваше да е по-високо

14 - Чехия - супер зарибяваща песен, хареса ми този път и изпълнението, като цяло си е с добра позиция, но за мен си беше чист топ 5, затова - трябваше да е по-високо

15 - Дания - един от wtf моментите, скука и тъпня - трябваше да е по-надолу

16 - Австралия - тая неадекватна неандерталка има късмет, че песента й е супер, така че класира се правилно

17 - Финландия - не е чак за предпоследно място, не е лошо парчето и съм си го пускала, трябваше да е по-високо

18 - България - този път представянето беше супер, но вече си изказах критиките за това, че е група и се обира от емоцията и в крайна сметка трябваше да е по-високо

19 - Молдова - тъпо циганско парче, спасено от интересния стейджинг, трябваше да е по-надолу

20 - Швеция - изписах 4 страници в рев за този перфектен екземпляр на мелодичния поп и сладура, който го пее, просто ще кажа трябваше да е 6 позиции по-високо

21 - Унгария - харесва ми да има нещо различно, според мен пострада заради това, че рекапът беше само пищене, трябваше да е по-високо

22 - Израел - приемам я за победител и няма да лъжа, че една от най-слушаните ми песни, но някак си ми се искаше да имаме изненадващ победител, затова трябваше да е по-надолу

23 - Холандия - още една ценна пауза, благодаря, Холандия явно е Тексас на Европа, за 5 години това е трето кънтри, не, мерси - класира се правилно

24 - Ирландия - приятно мелодично парче без потенциал за победител, но определено ощетено - трябваше да е по-високо

25 - Кипър - определено е песен, която ще си пускам, но този тип изпълнения останаха в предното десетилетие и фаворитите ми бяха други, трябваше да е по-надолу

26 - Италия - другият wtf момент в резултатите, ужасно вокално изпълнение, а и предвид, че предната година бяха шести, с тази боза да са пети не ми се връзва - трябваше да е по-надолу

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Европа се произнесе. Изключете си патриотичния филтър, и приемете че песента ни за нищо не става. Щяхме да имаме шансове ако бяхме изпратили бързо парче, но парите надделяха. Тъкмо набрахме скорост. Толкова ме е яд.

Ако беше наистина за нищо, тогава щяхме да си стоим в полуфинала или дори на последните места на финала.

 

Да не говорим, че получи наградата Марсел Безансон за най-добре композирана песен.

 

Ама наистина много сте се разглезили. Явно вече всичко под топ 3 за вас е провал. Забравихте Красимир Аврамов, Миро, Мариана Попова, Каффе и другите подобни излагации май, което пак ще си ни е нивото. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Последните 3 песни са писани от Борислав Миланов, който е и композитор на австрийската песен. Значи вече той има 4-2-3 място последните 3 години. Без него не ми се мисли дори какво би било...

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 - Швеция - изписах 4 страници в рев за този перфектен екземпляр на мелодичния поп и сладура, който го пее, просто ще кажа трябваше да е 6 позиции по-високо

 

Ама сериозно ли е сладур? Прилича ми на лелка-лесбийка :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох коментарите в началото на темата и откровено се смях - рано-рано си обявил как се казва парчето и кой го пее и са ти заявили, че са глупости. И много хора са направили правилни прогнози (включително и аз) - след 3 от 4 години триумф на баладите, ще печели бърза песен и че група не е добро решение.

 

Ето моят рекап, че явно погълнах много кофеин и няма да се спи:

 

1 - Украйна - подценено парче, супер зарибяващо, трябваше да е по-високо

2 - Испания - силна песен, но слабо изпълнение, класира се правилно

3 - Словения - не е лоша песента, но е основно бийт, иначе си припявам "Хвала, не", класира се правилно

4 - Литва - въздействащо парче, много емоционално, но аман от балади, класира се правилно

5 - Австрия - сега на финала ми допадна супер много, перфектен вокал, класира се правилно

6 - Естония - въздействащо изпълнение, ефектно представяне, не ме грабна, но бих казала класира се правилно

7 - Норвегия - песента не ми харесваше, но предвид енергията на изпълнителя и ефектното представление, ми беше в топа и не е за втората половина - трябваше да е по-високо

8 - Португалия - благодаря на организаторите за тази заслужена пауза, а и се зарадвах да видя Кристиан Костов отново на сцената, класира се правилно

9 - Великобритания - силна песен, хубав вокал, овладя се перфектно след изскачането на сцената, трябваше да е по-високо

10 - Сърбия - класи под всичко останало във всяко отношение, а и доказва, че вокални групи не стоят добре на тази сцена, колебая се, но ще заключа: трябваше да е по-надолу

11 - Германия - една от изненадите на вечерта, много ме развълнува, а и се радвам, че Германия се е посъвзела, класира се правилно

12 - Албания - най-незапомнящата се (с добро или лошо) песен, трябваше да е по-надолу

13 - Франция - супер въздействащо парче, но едно от пострадалите от постния си стейджинг, трябваше да е по-високо

14 - Чехия - супер зарибяваща песен, хареса ми този път и изпълнението, като цяло си е с добра позиция, но за мен си беше чист топ 5, затова - трябваше да е по-високо

15 - Дания - един от wtf моментите, скука и тъпня - трябваше да е по-надолу

16 - Австралия - тая неадекватна неандерталка има късмет, че песента й е супер, така че класира се правилно

17 - Финландия - не е чак за предпоследно място, не е лошо парчето и съм си го пускала, трябваше да е по-високо

18 - България - този път представянето беше супер, но вече си изказах критиките за това, че е група и се обира от емоцията и в крайна сметка трябваше да е по-високо

19 - Молдова - тъпо циганско парче, спасено от интересния стейджинг, трябваше да е по-надолу

20 - Швеция - изписах 4 страници в рев за този перфектен екземпляр на мелодичния поп и сладура, който го пее, просто ще кажа трябваше да е 6 позиции по-високо

21 - Унгария - харесва ми да има нещо различно, според мен пострада заради това, че рекапът беше само пищене, трябваше да е по-високо

22 - Израел - приемам я за победител и няма да лъжа, че една от най-слушаните ми песни, но някак си ми се искаше да имаме изненадващ победител, затова трябваше да е по-надолу

23 - Холандия - още една ценна пауза, благодаря, Холандия явно е Тексас на Европа, за 5 години това е трето кънтри, не, мерси - класира се правилно

24 - Ирландия - приятно мелодично парче без потенциал за победител, но определено ощетено - трябваше да е по-високо

25 - Кипър - определено е песен, която ще си пускам, но този тип изпълнения останаха в предното десетилетие и фаворитите ми бяха други, трябваше да е по-надолу

26 - Италия - другият wtf момент в резултатите, ужасно вокално изпълнение, а и предвид, че предната година бяха шести, с тази боза да са пети не ми се връзва - трябваше да е по-надолу

 

Нещо ми се струва че силно пресилваш заслугите на всички дори бегло иначе симпатични младежи, особено ако са от Швеция ;) (също Норвегия, Украйна) които не бяха нищо особено за сметка на други, които показаха повече от тях и евентуално можеше да бъдат по-нагоре в класацията (Сърбия, Австралия) поне малко.

 

По сериозно, лично аз единственото класиране, с което съм остро несъгласен и хич никак не разбирам е 5то за Италия - тия ми бяха фаворит за задния край с около 0 точки. Ма квот такова нали, вкрайна сметка, никога не можем да угодим на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Албания е група, но както виждате е доста по-напред от нас.

Ако не беше група, песента нямаше да звучи така. За мен Bones е по-силна от последните ни 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше наистина за нищо, тогава щяхме да си стоим в полуфинала или дори на последните места на финала.

 

Да не говорим, че получи наградата Марсел Безансон за най-добре композирана песен.

 

Ама наистина много сте се разглезили. Явно вече всичко под топ 3 за вас е провал. Забравихте Красимир Аврамов, Миро, Мариана Попова, Каффе и другите подобни излагации май, което пак ще си ни е нивото. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Последните 3 песни са писани от Борислав Миланов, който е и композитор на австрийската песен. Значи вече той има 4-2-3 място последните 3 години. Без него не ми се мисли дори какво би било...

Пуснаха ни на финала и ни дадоха тази награда от съжаление. Надявам се догодина Кошлуков да не е шеф на БНТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 3 песни са писани от Борислав Миланов, който е и композитор на австрийската песен. Значи вече той има 4-2-3 място последните 3 години. Без него не ми се мисли дори какво би било...

+1

По време на концерта се шегувах, че е трябвало на нас да ни даде австрийската песен, но явно наистина е било по-добре... :3fdb8960598fa63e:

 

Ама сериозно ли е сладур? Прилича ми на лелка-лесбийка :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Хм, Кристиан Костов също, явно такива харесвам за сцената на Евровизия :3fdb8960598fa63e:

 

@Lelqtian, Винаги надценявам младежите, ако забелязваш във фаворитите ми има една-единствена жена :3fdb8960598fa63e:

 

И Албания е група, но както виждате е доста по-напред от нас.

Ако не беше група, песента нямаше да звучи така. За мен Bones е по-силна от последните ни 2.

Винаги можеше да са зад сцената, така или иначе соло и водещи вокали имаха само трима от петимата.

А Албания са само с един вокалист? Да не би за Молдова да мислиш?

 

Пуснаха ни на финала и ни дадоха тази награда от съжаление. Надявам се догодина Кошлуков да не е шеф на БНТ.

Твърде си краен. Виж, че половината спрягани за фаворити на букита и какво ли още не са с лоши позиции, просто публиката наказа еднообразната музика и всичко, правено "по калъп" за Евровизия.

 

П.П. С народните мотиви не ни върви особено, другият път да не се опитват да вкарват такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

вотът на журото

 

9326869V.jpg

Как ще коментирате скандалния зрителски вот ?

 

Украйна - 119 точки.

Швеция - 21 точки.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Швеция 2 място, а Украйна последно място при журитa

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Албания е група, но както виждате е доста по-напред от нас.

Ако не беше група, песента нямаше да звучи така. За мен Bones е по-силна от последните ни 2.

 

Разбира се, че е по-силна. Просто Тета беше по-шумна и клоунска. Въпреки това се радвам, че спечели тя, а не оня чалгатрополис от Кипър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате скандалния зрителски вот ?

 

Украйна - 119 точки.

Швеция - 21 точки.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Швеция 2 място, а Украйна последно място при журитa

 

На Украйна ясно, че е от диаспората, но пък мен си ме кефи парчето, особено в куплетите, така че се радвам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте злобни и недоволни - свинето ви го начука1000%20(29).gifСтрахотно представяне от България. Не сме се изложили със сигурност. Спрете с глупостите.I'M NOT YOUR TOOOOY :happyppl:

75 k - Dislike :happyppl: :happyppl: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

75 k - Dislike :happyppl: :happyppl: :happyppl:

 

А много важно, която и песен да спечели ще има много дислайкове.

Нали спечели, има си най-гледаната песен от тазгодишната Еворвизия и може би има шанс за световен хит.

Коментирайте факта, че Нета си изпуснала трофея (наградата) и се счупил :roll1: :roll1: К Р А Л И Ц А

Link to comment
Сподели в други сайтове

А много важно, която и песен да спечели ще има много дислайкове.

Нали спечели, има си най-гледаната песен от тазгодишната Еворвизия и може би има шанс за световен хит.

Коментирайте факта, че Нета си изпуснала трофея (наградата) и се счупил :roll1: :roll1: К Р А Л И Ц А

Не е съвсем така, просто в последните години победителите са малко скандални или трудни за възприемане, или пък и двете (Джамала). Хироус никога не е имала такъв вот, Кончита обаче година по-рано - да.

А за трофея - жестока, тя е паднала и по стълбите като е отивала да си вземе наградата, много се притесни и развълнува.

Ако на някой му попадне обстоен анализ на резултатите (статия или видео), да дава насам, чете ми се, а нищо не намирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Toy" наистина има голям шанс да стане световен хит. Общо за 14ч. е направила към 15млн. гледания и за един ден щe мине смешният победител от миналата година.Нета разби всичко живо! Бг догодина да пратят някоя чалгарка, щото повечето песни ще са в стилът на Елени. :Vishenka_05:

Общо взето имахме най-силната евровизия след 2012 година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...