Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Много са и на Швеция и 21 зрителски точки. За Австралия чак пък безсрамно ... при условие че преди 2 тряяша да спечелят и участват от 3.

 

Но определено не беше от полза нито на австралийците, нито на австрийците, че бяха заедно на финал. Отгоре на сичко изпълнителите им бяха със сходен оттенък, и дори никой от тях не пусна поне едно кенгуру - объркват средностатистическия зрител, който така или иначе ги брои за една и съща държава. Догодина да си правят сметката и да не правят такива фалове, или да участват заедно :)

Остави Сезар на мира. Той е наше момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да си припомним последният читав (и красив) победител в този конкурс.

Сигурен съм, че имаш впредвид този последен читав и красив победител

 

 

Или поне аз нея признавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно ще си останем с миналогодишното рекордно 2ро място.

Ние щом с песента на Поли не спечелихме при положение , че цялата зала пя с нея и беше много добре приета не знам на какво да се надяваме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Швеция трябва да стартират със 100 точки преднина заради великолепните шоута, които правят като спечелят - извинете, ама днеска щях да заспя, даже Собрал ме разсъни малко, че му се посмях на тъпоумните мимики (изглежда е сменил наркотиците, изглежда по-чист).

Ами имат пари. Освен това тоя конкурс се ръководи от шведи :mf_surrender:

 

Пък сиромашните братя португалци нямаха LED екрани и цялата работа беше като конкурс от преди 15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че имаш впредвид този последен читав и красив победител

 

 

Или поне аз нея признавам.

Читава и красива, да, но 2015 е по-скоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Гледайте за какво откриване говорим, а не за тъпи шегички... абе ако направят така, че конкурсът да се води само в богатите държави, няма да ми пука, ако иска и Таджикистан с песни за оригане да печели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джамала и Салвадор бяха прекрасни, супер бягане от комерсиалното и типичното, но с тази година Евровизия се върна мощно в тази ниша. :whistling:

 

Тия двамата, особено втория бяха пълна отврат. То бива бягане от типично комерсиалното, ама особено втория спечели единствено със сълзливата история. Миналата година даже участниците са били възмутени, а Джамала най-нагло с политиканстване, което уж беше против правилата на конкурса сви победата на готината дръпната австралийка.

 

Остави Сезар на мира. Той е наше момче.

 

Мен ме кефи, ама пак и той тъмничък, и австралийката и тя, нормално да се пообъркат хората :) И както казах, никой от двамата категорично не се разграничи от другия и накрая и двамата в джаза по точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Читава и красива, да, но 2015 е по-скоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Гледайте за какво откриване говорим, а не за тъпи шегички... абе ако направят така, че конкурсът да се води само в богатите държави, няма да ми пука, ако иска и Таджикистан с песни за оригане да печели.

 

 

Тоя беше открит хомофоб, което не ме кефи, и също така няма място в конкурса. Затова при мен не върви. Иначе откриването им беше по интересно от тая година определено, за сметка на което португалците компенсираха с мацки. Да, скучни като цяло, но имаха числено превъзходство, съответно печелят няколко точки повече :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двамата, особено втория бяха пълна отврат. То бива бягане от типично комерсиалното, ама особено втория спечели единствено със сълзливата история. Миналата година даже участниците са били възмутени, а Джамала най-нагло с политиканстване, което уж беше против правилата на конкурса сви победата на готината дръпната австралийка.

Политиканстване в Евровизия винаги е имало и винаги ще има. Дори тази година Израел неслучайно победи. Наградата (и домакинството) никога не са случайни и често са индикации за настроенията на Европа. Единствено миналата година беше изключение, което се случва супер рядко. По същата причина, след Крим, Русия няма да види финал на Евровизия, дори с космическо шоу и най-добрата песен. Въпрос на интереси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя беше открит хомофоб, което не ме кефи, и също така няма място в конкурса. Затова при мен не върви. Иначе откриването им беше по интересно от тая година определено, за сметка на което португалците компенсираха с мацки. Да, скучни като цяло, но имаха числено превъзходство, съответно печелят няколко точки повече :)

Има едно криворазбрано "хомофобско" изказване отпреди 100 години, чак хомофоб не е. Позирал е и на корица за гей списание, така че...

 

Салвадор Сопол защо не връчи трофея на Нета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Политиканстване в Евровизия винаги е имало и винаги ще има. Дори тази година Израел неслучайно победи. Наградата (и домакинството) никога не са случайни и често са индикации за настроенията на Европа. Единствено миналата година беше изключение, което се случва супер рядко. По същата причина, след Крим, Русия няма да види финал на Евровизия, дори с космическо шоу и най-добрата песен. Въпрос на интереси.

 

По принцип съм съгласен, че съвсем случайно Израел побеждава веднъж на 20 години и последните им победи са преди 20 и 40 години съответно. Но е вярно и че песента им беше най-тематично актуална при все кудкудякането и всичко останало.

 

Русия съм 90% убеден, че ще се откажат от конкурса за догодина, освен ако не им отнемат правата. Да видим дали са цензурирали ирландеца, че ми е интересно.

 

Има едно криворазбрано "хомофобско" изказване отпреди 100 години, чак хомофоб не е. Позирал е и на корица за гей списание, така че...

 

Салвадор Сопол защо не връчи трофея на Нета?

 

Нз, аз поне така съм го запомнил.

 

Сопол някой от тия дни бил казал, че песента на Нета била ужасна (или нещо от сорта, предполагам феновете му твърдят че не било баш така) та сигурно се е скрил някъде от наченки на благоприличие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип съм съгласен, че съвсем случайно Израел побеждава веднъж на 20 години и последните им победи са преди 20 и 40 години съответно. Но е вярно и че песента им беше най-тематично актуална при все кудкудякането и всичко останало.

 

Русия съм 90% убеден, че ще се откажат от конкурса за догодина, освен ако не им отнемат правата. Да видим дали са цензурирали ирландеца, че ми е интересно.

Нз, аз поне така съм го запомнил.

 

Сопол някой от тия дни бил казал, че песента на Нета била ужасна (или нещо от сорта, предполагам феновете му твърдят че не било баш така) та сигурно се е скрил някъде от наченки на благоприличие.

Да, кралица Нетта му беше отвърнала, че го обича. Ами права е, какво е това претенциозно поведение от него? Да не говорим колко обидно беше точно за Кристиан, като се изказа за фойерверките, ама и нашият не му остана длъжен.

Русия да се отказват и да се завърнат с нещо смислено, наистина ми писна от компромиси, които биват бутани от диаспората.

 

Абе в крайна сметка победителят бива, не исках да е Кипър. Обаче нареждането нататък (след четвърто място) е абсурдно и искам да видя един хубав анализ, жалко, че принципно такива пишеше Рибак, а сега едва ли ще си позволи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кралица Нетта му беше отвърнала, че го обича. Ами права е, какво е това претенциозно поведение от него? Да не говорим колко обидно беше точно за Кристиан, като се изказа за фойерверките, ама и нашият не му остана длъжен.

Русия да се отказват и да се завърнат с нещо смислено, наистина ми писна от компромиси, които биват бутани от диаспората.

 

Абе в крайна сметка победителят бива, не исках да е Кипър. Обаче нареждането нататък (след четвърто място) е абсурдно и искам да видя един хубав анализ, жалко, че принципно такива пишеше Рибак, а сега едва ли ще си позволи.

 

На мен в топ 10 единственото абсурдно нещо са италианците (и така любимия ти швед, ма не чак толкова кардинално, нали, така че млъквам :)) При все това съм изненадан от твърде задното класиране на франсетата и наште (песните бяха посочени за фаворити по разни измислени анкети, полове, залагания и други подобни), както и англичанката - песньовката не беше лоша по принцип, а и уж нахалника, дето и сви микрофона, тряяше да и донесе някъв вот евентуално.

 

Или май просто тая година имаше бая биващи песни, нито една конкретно комична, твърде малко откровено смучещи и тряяше да разширим топ 10 до примерно 15на песни :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер заслужен победител. БРАВО! Нямаше такъв от 2013 година.

Аз повече исках Кипър и за нея гласувах, но всичко е по-добре от Австрия или Швеция. Догодина се очертава страшно шоу... иначе Русия не вярвам да се откаже, даже всички дето си развалиха рекорда(Азербайджан, Армения, Румъния и Русия) ги очаквам още по-силни в Израел. И какво беше това с Украйна? Никак не заслужаваше последно място точно от журито. Радвам се че хората го оцениха и беше в топ 10. С нетърпени очаквам да видя какво ще предложат догодина и Гърция и Белгия след студения душ които получиха. Македония oчаквам за 2019 да си смени делегацията или да се откажат, защото поредна година развалят супер яка песен.

 

П.С. Николче не ти е Мк виновна в случая.Всички съседи ви дадоха 0т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер заслужен победител. БРАВО! Нямаше такъв от 2013 година.

Аз повече исках Кипър и за нея гласувах, но всичко е по-добре от Австрия или Швеция. Догодина се очертава страшно шоу... иначе Русия не вярвам да се откаже, даже всички дето си развалиха рекорда(Азербайджан, Армения, Румъния и Русия) ги очаквам още по-силни в Израел. И какво беше това с Украйна? Никак не заслужаваше последно място точно от журито. Радвам се че хората го оцениха и беше в топ 10. С нетърпени очаквам да видя какво ще предложат догодина и Гърция и Белгия след студения душ които получиха. Македония oчаквам за 2019 да си смени делегацията или да се откажат, защото поредна година развалят супер яка песен.

 

П.С. Николче не ти е Мк виновна в случая.Всички съседи ви дадоха 0т.

Украйна и на мен ми хареса, необясним вот на журито в тоя случай. Македонската песен беше много готина, а предпоследни на финала...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Кипърския вот имаме 12. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Танту за кукуриго - и ние сме им дали 12. Ама не правилното такова :)

 

В телевота имат 64 точки разлика, междудругото. Нета има 8 пъти 12 точки, Елени - само 3. Не виждам Фиклена кво недоволства толкоз, ама айде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танту за кукуриго - и ние сме им дали 12. Ама не правилното такова :)

 

В телевота имат 64 точки разлика, междудругото. Нета има 8 пъти 12 точки, Елени - само 3. Не виждам Фиклена кво недоволства толкоз, ама айде.

Интересното е, че Нета е била четвърто-пета по телевот в нейния полуфинал (1 - Кипър, 2 - Чехия, 3 - Естония, 4 със същия брой точки - Австрия), а днес с голяма разлика - първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че Нета е била четвърто-пета по телевот в нейния полуфинал (1 - Кипър, 2 - Чехия, 3 - Естония, 4 със същия брой точки - Австрия), а днес с голяма разлика - първа.

 

Нета е първа по вот в първия полуфинал.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че Нета е била четвърто-пета по телевот в нейния полуфинал (1 - Кипър, 2 - Чехия, 3 - Естония, 4 със същия брой точки - Австрия), а днес с голяма разлика - първа.

 

Изхарчили са сички пари за смс на полуфинала още и не е имало кинти за където трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нета е първа по вот в първия полуфинал.

Съвсем ясно написах телевот. В комбинация с вота на журито, където си е първа с голяма разлика от втория, става първа по общ вот. Предвид факта, че на финала е първа по телевот, е интересно с какво е изпъкнала пред останалите 4-ма за публиката.

 

Моят човек пък си е бил първи по вот на журито с цели 40 точки пред Рибак, което е може би единственото нещо, което се пренесе и във финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...