Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 months later...

Кака снощи се появила на участие отново с плитки, както беше в клипа на “А бях ти казала”, което ме навежда на мисълта, че е снимала нещо тази седмица. Предполагам, че става въпрос за песента на Биолчев. Дано я видим и чуем другия месец най-късно. Отново на силен текст ще залага. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 14.07.2022 г. от 10:31, GSA каза:

Колко яко е изпяла машупа на Преса, личи си че лиричните песни най-много и отиват:

 

Страхотно изпълнение! Изненада ме изборът й. Новата песен този месец ли ще я пуска?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Страхотно изпълнение! Изненада ме изборът й. Новата песен този месец ли ще я пуска?

Този месец се надявам и аз. Може и за ноември да остане…

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 2 часа , GSA каза:

Вчера е снимала / доснимала нещо с Торекс. Очакваме до края на месеца. 

 

Любимият ми режисьор! Дано е добра!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Райна си спазва традицията да си пуска нова песен на този празник всяка година. С такива проекти си осигурява участия по селата и празниците им. Това е положението. Не разчита вече на поп-фолк проекти и феновете на такива, просто я забравиха. Ако продължава в същия дух ще е певица на фолклорни песни и толкова... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, i810 каза:

И да ревеш, полза няма.... :D Райна си е навита глава...Тя прави, каквото си реши. Нито феновете я интересуват, нито желанията им. ;) 

Ами сега ще се виждам с нея в Лондон на 4ти март да видим. 
Директно и казвам, че е време за кючек, аман от фалшив морал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 16.02.2023 г. от 12:56, GSA каза:

Ами сега ще се виждам с нея в Лондон на 4ти март да видим. 
Директно и казвам, че е време за кючек, аман от фалшив морал. 

Какво прави Райнуша? Как мина участието? Видяхте ли се? Нещо интересно? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, i810 каза:

Какво прави Райнуша? Как мина участието? Видяхте ли се? Нещо интересно? :D 

Уникално участие. Цялата зала на на крака през цялото време. Грандиозна беше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Уникално участие. Цялата зала на на крака през цялото време. Грандиозна беше. 

Покажи някоя снимка... Значи, нищо друго интересно да не очакваме от нея... :D  Народни песни до дупка и това е. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , i810 каза:

Покажи някоя снимка... Значи, нищо друго интересно да не очакваме от нея... :D  Народни песни до дупка и това е. :D 

Тази новата песен за Гайдите вдигна всичко живо на крака. Сега разбирам защо канят Райна толкова често на подобни събития. Нейните песни имат една такава уникална и заразяваща енергия. Уникален артист е наистина. Във втората част имаше и поп-фолк. 
А дали ще са “народни песни до дупка” предстои да се разбере много скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , GSA каза:

Тази новата песен за Гайдите вдигна всичко живо на крака. Сега разбирам защо канят Райна толкова често на подобни събития. Нейните песни имат една такава уникална и заразяваща енергия. Уникален артист е наистина. Във втората част имаше и поп-фолк. 
А дали ще са “народни песни до дупка” предстои да се разбере много скоро. 

Няма клипчета, няма снимки...нищо няма.... Как да видя дали е истина всичко написано от теб?! :D  И това какво предстои да видим и чуем скоро, дори и без ти да ми го казваш, знам че предстои, така или иначе.... :D Само празни приказки и нищо съществено. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Няма клипчета, няма снимки...нищо няма.... Как да видя дали е истина всичко написано от теб?! :D  И това какво предстои да видим и чуем скоро, дори и без ти да ми го казваш, знам че предстои, така или иначе.... :D Само празни приказки и нищо съществено. :) 

Ако ми кажеш как се споделят клипчета тука, ги споделям до две. Пък и ако ти се чака, от Планета ще има доста обширно интервю по случая с много заснет материал от събитието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е. явно нищо не се е разбрало за нова чалга песен, иначе вероятно това щеше да е първата новина. Това, че Райна е добра във фолклора си го знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е, вече наистина с този фолклор освен старите хора и тези в предпенсионна възраст, няма кой да я слуша. Стана си певица за съборите на селата. В Лондон, както и да са я приели хората, все тая. Младите вече не си спомнят, че има такава певица, за съжаление. Хубаво би било да си погледне малко и поп-фолк кариерата, да заложи ако трябва на нови композитори, да дръпне малко напред и там, защото нацяло ще я забравят, че съществува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...