Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти пък, егати буламача, дето е този аранжимент, наблъскали всякакви звуци върху оригиналния аранжимент. Напомня ми на нашите кавъри в последните години с малоумния дискотечен бийт пльоснат върху мелодията.

 

Аз честно казано не знам какво е "аранжимент". :roll1: Но виждам, че често употребявате тази дума тук и аз да не остана по-назад. :3fdb8960598fa63e: Гръцката версия на "МСМ" просто ми е по-зарибяваща като звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз честно казано не знам какво е "аранжимент". :roll1: Но виждам, че често употребявате тази дума тук и аз да не остана по-назад. :3fdb8960598fa63e: Гръцката версия на "МСМ" просто ми е по-зарибяваща като звучене.

Еми като цяло аранжимент е цялата колекция от звуци, различни от главния вокал и мелодията (все едно от началото до края да пееш "ляляляля"). На английски го водят production.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има нужда от една почивка поне 1 година. Без песни, без участия за да си почине. Изглежда адски изморена и тъжна без живец, а по принцип излъчва жизнерадост...загубила я е нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа подписа договор с чуждестранни продуценти

 

Андреа отново показа, че има самочувствие и добра самооценка. Певицата е удовлетворена от развоя на своята кариера и сподели интересна новина относно партньорството си с чуждестранни продуценти.

 

"Щастлива съм,че имам в момента свободата и възможността да пътувам всяка седмица в Букурещ. Подписах тези дни договор с румънски продуценти. До края на годината са планирани интервюта, гостуванията в румънските телевизии и радиа, които се скъсват да въртят моите парчета" - споделя изпълнителката.

 

"През 2018 ще запиша дует с няколко актуални румънски изпълнители” - допълни още Андреа.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51238

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има нужда от една почивка поне 1 година. Без песни, без участия за да си почине. Изглежда адски изморена и тъжна без живец, а по принцип излъчва жизнерадост...загубила я е нещо

 

Съгласен съм, или поне да прави по-големи паузи между проектите си, 6-7 месеца, примерно. Може да си го позволи, не знам какъв е проблема, възможно е да не го осъзнава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорите глупости, в момента Преслава е добре, в периода на "Пиши го неуспешно" имаше нужда от почивка.

Сега е супер щастлива и заредена. И участията и не минават така вяло. Относно новите песни, хората искат, нека им дава.

Стандартно си започва годината, даже се забави. :) Нека има два актуални хита по дискотеките, няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, или поне да прави по-големи паузи между проектите си, 6-7 месеца, примерно. Може да си го позволи, не знам какъв е проблема, възможно е да не го осъзнава.

Ама тя го прави,пуска по 3 проекта на година от 2016 насам,които са в пролетта,лятото,зимата.

Кои сполучливи,кои не-друг въпрос.

Не знам и аз защо избързва сега след като можеше спокойно да разчита на "Не се изтриваш" поне още месец.

Може пък и албум да подготвя ,но силно се съмнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само я погледнете в последните и снимки...изчезнала е онази нейна харизма. Цялостна пауза и е нужна. Дори на снимките, където е усмихната и личи натоварването и умората. Дори като беше много слаба изглеждаше заредена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя го прави,пуска по 3 проекта на година от 2016 насам,които са в пролетта,лятото,зимата.

Кои сполучливи,кои не-друг въпрос.

Не знам и аз защо избързва сега след като можеше спокойно да разчита на "Не се изтриваш" поне още месец.

Може пък и албум да подготвя ,но силно се съмнявам.

месец ?

 

"Не се изтриваш" имаше живот поне до Лятото 2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, или поне да прави по-големи паузи между проектите си, 6-7 месеца, примерно. Може да си го позволи, не знам какъв е проблема, възможно е да не го осъзнава.

 

Едва ли не го осъзнава. Тя вече пробва да направи подобни паузи в периода между "Няма да ти пиша" и "Пада звезда". Също така чете тук редовно, не е като да не го повтаряме това с почивката от 2012 година насам.

 

Може да го кара на импулси (знаеш коя зодия е) и да не влага много стратегия в ходовете си. Може и да е решила, че последната й песен вече се е изчерпала, тя наистина писна доста бързо.

 

Много е тъпо това със свръхпродукцията в тоя жанр, еднаквите имена и неспирното им издаване на песни е една от причините за спада на интереса към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли не го осъзнава. Тя вече пробва да направи подобни паузи в периода между "Няма да ти пиша" и "Пада звезда". Също така чете тук редовно, не е като да не го повтаряме това с почивката редовно от 2012 година насам.

 

Може да го кара на импулси (знаеш коя зодия е) и да не влага много стратегия в ходовете си. Може и да е решила, че последната й песен вече се е изчерпала, тя наистина писна доста бързо.

 

Много е тъпо това със свръхпродукцията в тоя жанр, еднаквите имена и неспирното им издаване на песни е една от причините за спада на интереса към него.

 

Да, нулева стратегия се забелязва при нея, за съжаление. Мен си ме кефи "Не се изтриваш", не е като да я слушам всеки ден, но все пак си е актуална. Определено мисля, че е рано за песен и то кавър, а и за клипа забелязваме, че пак е крачка назад.. не знам кой я съветва такива безумия.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би просто Преслава се е влюбила в трака и е решила бързо да го пусне. Не е като в последно време да е много активна. След провал като ''Без теб'' вместо бързо да пусне нещо друго тя се забави 6 месеца.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа подписа договор с чуждестранни продуценти

 

Андреа отново показа, че има самочувствие и добра самооценка. Певицата е удовлетворена от развоя на своята кариера и сподели интересна новина относно партньорството си с чуждестранни продуценти.

 

"Щастлива съм,че имам в момента свободата и възможността да пътувам всяка седмица в Букурещ. Подписах тези дни договор с румънски продуценти. До края на годината са планирани интервюта, гостуванията в румънските телевизии и радиа, които се скъсват да въртят моите парчета" - споделя изпълнителката.

 

"През 2018 ще запиша дует с няколко актуални румънски изпълнители” - допълни още Андреа.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51238

 

Дано да и потръгне там и да не я спъват като Пайнера и да се чувства щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само я погледнете в последните и снимки...изчезнала е онази нейна харизма. Цялостна пауза и е нужна. Дори на снимките, където е усмихната и личи натоварването и умората. Дори като беше много слаба изглеждаше заредена

 

Абсолютно верно, но келеши на по 18-20 години не могат да видят това никога. Те са слепи за това, че Преслава е човек, жена, индивид. Пайнера им я продаде като надуваема кукла преди години и такава си я искат. Тя за тях няма право на личен живот, защото има опасност да не направи 12 милиона от следващата си песен и Кондомчо или Капутчо (просто цитирам) ще спука от бъзик Фен на Преслава, Калито, Малито или Мамалигарито. Освен това Преслава е подписала такъв договор, че не е възможно да бъде нищо друго освен неодушевен предмет, който да изкарва пари на Митака.

 

Ще дам пример и за изхода от ситуацията: Същата ходеща сянка на себе си беше и Камелия до 2014 година. Влез у фейса и и виж разликата с днес....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петето пак ги уби :D Сега изглежда добре и щастлива, даже лайфовете ѝ от Дубай и тн го показват.

Вижте и последното сторе, как скача :D

 

Изглежда друг път добре. Позиране до дупка.... :1000 (29):

 

И какъв е този гнусен кавър? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това Преслава е подписала такъв договор, че не е възможно да бъде нищо друго освен неодушевен предмет, който да изкарва пари на Митака.

 

Някой друг да й е виновен за това освен тя самата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой друг да й е виновен за това освен тя самата?

 

Разбира се, че сама си е виновна. Защото е болна за слава, пари и маниакално зависима от това, да е една крачка пред Галена, дори с цената на унижение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че сама си е виновна. Защото е болна за слава, пари и маниакално зависима от това, да е една крачка пред Галена, дори с цената на унижение.

 

Ами да почне да ходи на психотерапия тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не си прав защото за първи път от много години насам за Преслава кариерата не е на първо място. Виж как е намалила участия, как предпочете да е на почивка вместо да пее на по-голям хонорар на 14-ти. Да не говорим, че преди само веднъж си беше позволила една почивка на Малдивите с Бирмата. Сега в рамките на един месец отиде на няколко. Също така вие изкарахте, че едва ли не дава всичките си пари на Пайнера и няма милиони в банковите сметки. Апартаментите и колите не мисля, че и ги подарява някой.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...