Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След като форумният ми мъж-Амброжката не влиза тук ми е много скучно.Добре,че е Симеонова. :girl_cry2: :Vishenka_05:

Амброжка къде се изгуби :mf_surrender:

Слушаме ли англоезичните тракове на Андри?

Only one ми е мнооого любима :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амброжка къде се изгуби :mf_surrender:

Слушаме ли англоезичните тракове на Андри?

Only one ми е мнооого любима :Vishenka_05:

Заето момче е. :3fdb8960598fa63e:

И мен много ме кефеше като лапе,дори не подозирах,че Андреа е българска певица. :gun_bandana:

 

ПП:Честит празник предварително! Да си ми жива и здрава и всичко най най! :Vishenka_05: Ще празнуваш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заето момче е. :3fdb8960598fa63e:

И мен много ме кефеше като лапе,дори не подозирах,че Андреа е българска певица. :gun_bandana:

 

ПП:Честит празник предварително! Да си ми жива и здрава и всичко най най! :Vishenka_05: Ще празнуваш ли?

Коментирай факта,че ”Лоша” на Андреа ме тласна към попфолка и на една нова година съседите отгоре слушаха ”Докрай” на repeat от 4 до 6 :3fdb8960598fa63e:

Утре ще го караме по-кротко,ще излезем на зимната Пунта кана , която се оказа сравнително близо до нас ,а лятната са я преместили до басейн Приморски днеска видях като се разхождах..Иначе петъка ще е истинското празнуване :D И много ти благодаря за пожеланията :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта,че ”Лоша” на Андреа ме тласна към попфолка и на една нова година съседите отгоре слушаха ”Докрай” на repeat от 4 до 6 :3fdb8960598fa63e:

Утре ще го караме по-кротко,ще излезем на зимната Пунта кана , която се оказа сравнително близо до нас ,а лятната са я преместили до басейн Приморски днеска видях като се разхождах..Иначе петъка ще е истинското празнуване :D И много ти благодаря за пожеланията :Vishenka_05:

Лоша е истински колос в чалгата.Имам познати,които я слушат,а не са чалгари,къде заради ефектият клип,къде заради музиката..

Следващите песни,които научих на Андреа бяха "Докрай" и "Хайде опа" и около 1 седмица си ги тананиках,даже и преди да заспя. :3fdb8960598fa63e: Коментирай факта,че слушам Докрай от 6 години и още не ми е омръзнала.

Няма защо,за теб винаги. :Vishenka_05: Дано лятото ми остане време да я посетя тази Пунта Кана,че от години се каня. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable, искаш ли да те запозная с този? Има си жена, но принципно е голям мераклия................ :3fdb8960598fa63e:

 

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5B4CF1D1

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Идиоте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Идиоте...

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Знаам, уникален е.

 

Аз го познавам принципно, обаче почна да ми излиза като предложение за приятелство във фейса без да имаме общи приятели и без да съм го търсил. Дирил ме е мискинина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable, искаш ли да те запозная с този? Има си жена, но принципно е голям мераклия................ :3fdb8960598fa63e:

 

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5B4CF1D1

Погледът е един път, искам меме с тази снимка :wacko: :wacko: :wacko: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Знаам, уникален е.

 

Аз го познавам принципно, обаче почна да ми излиза като предложение за приятелство във фейса без да имаме общи приятели и без да съм го търсил. Дирил ме е мискинина.

Ужас... На тия години и те с фейсбук, да не изпуснат клюкарлъка. Ясни са ми. :sp_ike: Аз много такива комшии с подобен рецидивистко-педофилски вид и природа блокирах, плаша се. Няма спасение, навсякъде се. И в София вече няма спокойствие - тук познат, там познат, съграждани, не знам какви. Ще се изселя. :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...