Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Две кафета изпих и нищо не ми влиза в главата от тия езикови термини. :girl_cry2:

 

Да направиш пищови? Аз си взех 70% от изпитите с пищаци. Става ли филма при вас, или те е страх да не те хванат?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да направиш пищови? Аз си взех 70% от изпитите с пищаци. Става ли филма при вас, или те е страх да не те хванат?

 

При тая специално се преписва без проблем, тя през цялото време си цъка на лаптопа, но аз не мога да преписвам. Само два пъти съм го правила да си взема висшата математика преди, и то бяхме в зала с 300 човека. Сега сме 15 и абсурд да рискувам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При тая специално се преписва без проблем, тя през цялото време си цъка на лаптопа, но аз не мога да преписвам. Само два пъти съм го правила да си взема висшата математика преди, и то бяхме в зала с 300 човека. Сега сме 15 и абсурд да рискувам.

 

Аз съм преписвал в кабинета на професора, който седи на две крачки от мен. Железни нерви му е майката. Ами..не знам то е грехота да може да препишеш, но да не го направиш. Кога ти е изпита?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнах да уча, от 20 теми още съм на 3тата и нищо не разбирам........ако си налея една чаша вино дали ще се оправят нещата? :scratch:

Ще помогне, ама не знам дали за ученето или за нещо друго :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм преписвал в кабинета на професора, който седи на две крачки от мен. Железни нерви му е майката. Ами..не знам то е грехота да може да препишеш, но да не го направиш. Кога ти е изпита?

 

Да можеш да преписваш си е талант. :D

На 17.03

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое например? :1000 (29):

За подобряване на настроението, за удължаване на живота и като цяло за всичко. Даже за предпочитане е да не се спира с една чаша. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За подобряване на настроението, за удължаване на живота и като цяло за всичко. Даже за предпочитане е да не се спира с една чаша. :3fdb8960598fa63e:

 

Едвам ме нави :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да можеш да преписваш си е талант. :D

На 17.03

 

Оо, Руже, то има почти един месец. Имаш време. Нали знаеш великата сентенция на живота....Ти можеш! Ти ще се справиш! Аз вярвам в теб! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не мога да го отключа като се гримирам, не ми го хвали.

 

- Мис Тигрова.

Може, може :1000 (29):

 

След около 3 часа е презентацията, нямам търпение да видя всички подобрения с дребните детайли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален! Цял месец го чаках :D

Сириозно? Същия като предния, с минимални подобрения и цена от 1000 евро, в БГ предполагам 2500. За стъкления сандвич дори няма да отварям дума, тоя тренд да ми правят двойно стъклени телефони за тия пари е крайно време да умре в най-близките кофи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сириозно? Същия като предния, с минимални подобрения и цена от 1000 евро, в БГ предполагам 2500. За стъкления сандвич дори няма да отварям дума, тоя тренд да ми правят двойно стъклени телефони за тия пари е крайно време да умре в най-близките кофи.

Очертава се процесорът да е от ново поколение с изкуствен интелект, подобно на Huawei Mate 10 Pro. Това си е голяма крачка напред, другите подобрения ще ги видим на презентацията, не съм гледал какво ще има предварително да ми е по-интересно.

 

Голям фен съм на Samsung, Note 8 го обожавам. Перфектния фаблет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се процесорът да е от ново поколение с изкуствен интелект, подобно на Huawei Mate 10 Pro. Това си е голяма крачка напред, другите подобрения ще ги видим на презентацията, не съм гледал какво ще има предварително да ми е по-интересно.

 

Голям фен съм на Samsung, Note 8 го обожавам. Перфектния фаблет!

Лошо няма. Ша прилоуднат ли новата песен на Рики на телефона, или не ме вълнува цялата работа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошо няма. Ша прилоуднат ли новата песен на Рики на телефона, или не ме вълнува цялата работа :)

Ами аз просто казвам, защото ме вълнува темата, малко или много е допълнение към общата култура на човек това. Можеше и без да се заяждаш да минеш, ама то си е до човек и възпитание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз просто казвам, защото ме вълнува темата, малко или много е допълнение към общата култура на човек това. Можеше и без да се заяждаш да минеш, ама то си е до човек и възпитание.

Ако на това му казваш заяждане ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз просто казвам, защото ме вълнува темата, малко или много е допълнение към общата култура на човек това. Можеше и без да се заяждаш да минеш, ама то си е до човек и възпитание.

 

Той не се заяжда с теб, а проявява чувството си за хумор. Все пак Рики Мартин е тема номер 1 тук. Много си чувствителен днес, Бог Ейдриан. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не се заяжда с теб, а проявява чувството си за хумор. Все пак Рики Мартин е тема номер 1 тук. Много си чувствителен днес, Бог Ейдриан. :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сетих се за "Подли камериерки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Играчка

Спомняте ли си ей тея играчки? Някаква идея откъде мога да взема нещо подобно или как се води на английски да поровя в разни сайтове, може да изскочи нещо някъде. Ама как изобщо се казва де :D Че съм обещала да намеря за племенника ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

Играчка

Спомняте ли си ей тея играчки? Някаква идея откъде мога да взема нещо подобно или как се води на английски да поровя в разни сайтове, може да изскочи нещо някъде. Ама как изобщо се казва де :D Че съм обещала да намеря за племенника ми

 

Имах такава ама идея си нямам как се казва :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...