Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз бях първи на срещата и седя и си чакам. Бях се описал и той дойде директно при мен. От първите няколко разменени думи не долових за какъв човек става въпрос. Чак след това, вървейки към една кръчма, той, изглежда нещо се развълнува, и почна да се лензи. В този момент аз си викам "Господи, не! Моля те, никой познат да не ме среща сега!". :helpsmilie:

 

Седнахме в заведението и като почнаха едни усмивки, едно игриво гледане изпод вежда. :mf_surrender: Бахти напрао се чувствам омърсен, честно.

 

Той има терен, затова уж се видяхме, но като си писахме звучеше стабиляга, а наживо пастърма.

 

Вика ми - За къде се разбърза, ти май нещо не ме хареса?

 

Викам - Обадиха ми се едни приятели преди да се видя с теб, имат нужда от помощ спешна, няма как.

 

Ужас!

Кошмар! Съчувствам ти, аз щях да си тръгна още по пътя към кръчмата като е започнал да показва същността. :D

 

 

 

Относно "Как се запознах с майка ви": Робин и Барни ги събраха, но се оказало, че не са един за друг и накрая вече става ясно, че Тед разказва историята на децата си, защото майка им е починала, те го надъхват да отиде при Робин, защото тя е любовта на живота му. И се събират.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пф, много съм зле, това одеве го прочетох като "ненаситната колежка", щото нали песента е "Утешителна награда", а Пресито си е ненаситна на тема награди.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Може би имаш впредвид Тед и Робин? Тъпото беше не, че ги събраха накрая, а че ни пращаха 9 сезона за зелен хайвер, включително създателите бяха казвали (ако не ме лъже паметта) много пъти, как не, не са планирали това за края. Или нещо от сорта, вече съм позабравил и съответно хейта ми е попреминал :)

 

Оф.. да де Тед.. :D Ами да.. беше добър сериал и сценаристите са гледали главно да карат сезон за сезон. Сега като гледам наново епизодите и доста неща не се връзват. Мен ме кефи дори и края всъщност. Но просто самия последен сезон беше много слаб.

Досега се занимавах със "семейството" ми. :D Значи инсталнах го и всичко е на едно място. Надявам се най-вече на сезоните да се сменят, щото те са ми най-забавни. Но в началото ме питаше да разпределям разни неща из града, за конете, за разни празници, нз си какво там, направих семейството и се върнах и без да искам щракнах да създам ново и пак се върнах и ми даде пак да ги слагам тези неща, прескочих ги и нямаше вече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки ден я прекарвам мислейки за теб

и в черните ти очи и в красивия ти смях

аз я прекарвам мислейки за теб(Ай,Ай, Ай)

и в прегръдките ти губя ума си.

 

Ела, излекувай ме, Ти си моята рецепта

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://neveroqtno.com/2018/02/07/%D1%8F%D0...0-%D0%BA%D0%BE/

 

Уникални илюстрации

"Японски художник нарисува чувствата, които всеки е преживял, но никой не може да опише с думи!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aма с каква страст пее Рики тази част: porque Yo me la paso cada dia

 

Иглесиас не може да изкара такъв секси глас

 

Защо не останеш с мен?

Скъпа, ти си огъня, който

ме изгаря

тялото ти е пристрастяващо

а това на мен ми причинява проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да убием Рики и да спасим милион животи в РАМАНИЯ!

Навити?

 

Тя после ще тръгне да прави ретроспекции на старите му песни в коя седмица коя песен на кое място е била. Няма да има спасение. По-скоро някой трябва да й направи едно бебе, та да няма време за форума.

 

Навити? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега, като знам какъв ежеминутен ъпдейт ни чака за всяка класация, в която новата песен на Рики влезе, и ми става лошо.

 

Трябва да стане хита на лятото и да разбие Банята на Иглесиас. Това е много важен сингъл-хем промотира Puerto Vallarta, хем е и сингъл от предстоящия албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да стане хита на лятото и да разбие Банята на Иглесиас. Това е много важен сингъл-хем промотира Puerto Vallarta, хем е и сингъл от предстоящия албум.

 

Аха, ясно, благодаря за информацията. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя после ще тръгне да прави ретроспекции на старите му песни в коя седмица коя песен на кое място е била. Няма да има спасение. По-скоро някой трябва да й направи едно бебе, та да няма време за форума.

 

Навити? :3fdb8960598fa63e:

Аз ще даря сперма веднага, но не бих си легнал с нея, защото ще ме умори

Тя е ненаситна гъзела

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, LelqtiAn, Янева те е блокирала! Явно си й вдигнал нервите.

 

Умрях от смях, пратих и едно прощално ЛС за това колко е жалка е в лицемерието си, и да мре у кофите понанататък. Смешница.

 

Аз ще даря сперма веднага, но не бих си легнал с нея, защото ще ме умори

Тя е ненаситна гъзела

 

Да ве, антилопа напрао.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...